Skoči na vsebino

Dainese


devilish

Priporočene objave

65 - krat že napisano, pa naj bo še enkrat:

ALTERNATIVA.MOTO

S.S. Sistiana, 45/E

34019 - SISTIANA - DUINO AURISINA (TS) - ITALIA

Téléphone: +39 040-2907095

e-mail: info@alternativamoto.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

65 - krat že napisano, pa naj bo še enkrat:

ALTERNATIVA.MOTO

S.S. Sistiana, 45/E

34019 - SISTIANA - DUINO AURISINA (TS) - ITALIA

Téléphone: +39 040-2907095

e-mail: info@alternativamoto.com

Hvala :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejsni teden cem bil v Avtocomersu su gledan en kombinezon. Prodajalec mi je na gotovino ponudil le 5 procentov popusta. Zaradi velikih marz se mi zdi da bi lahko brezproblema ponudil 10 procenov. Zanimajo me vase izkusnje z omenjeno trgovino.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, v primeru da bi ti imel štacunu, če bi tut kar talal popuste ? Zakaj pa ne? Saj bi imel velike marže.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, v primeru da bi ti imel štacunu, če bi tut kar talal popuste ? Zakaj pa ne? Saj bi imel velike marže.

:whistle:

Ce bi dal se 5 posto (cca 50 eurov od tega nebi jaz niti oni obogateli), bi kombinezon kupil in priporocil tgovino drugim, ter se se vrnil. Gre se predusem za odnos prodajalec-kupec ne pa za par evrov. Vendar res pa je da sm gledal model 2008 zato tudi tak popust.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na AC-ju je tema s popusti. Alt. Moto je way to go. Edino, če jim tam zmanjka robe ... ampak 100€ in več razlike ... hmm, se splača počakat :)

Popravljeno . Popravil RenoRaines
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo. Jaz se pa zanimam za nakup ženske opreme Dainese. Pa me zanima, kako je v Sloveniji to kaj na zalogi (sem namreč brala tukaj na forumu, da se težko dobi, oz.samo da naročiš, samo to je bilo že nekej časa nazaj), ali je bolje, da grem v Italijo (Alternativa ali Pignolo).

Aja pa zanima me, kako je s številkam, da bi vedla vsaj približno katero žensko številko potrebujem (če imate npr.kavbojke št.40, katero številko motorističnih hlač potrebujete?).

Pač sem čisti začetnik :? pa malo sprašujem, zato bi prosila, če ima kdo kakšen nasvet za nakup dainese ženske opreme, da mi pove, lahko tudi na privat.

Hvala! :winkiss:

Uživajte nedeljo, ki je tako lepa... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Jaz se pa zanimam za nakup ženske opreme Dainese. Pa me zanima, kako je v Sloveniji to kaj na zalogi (sem namreč brala tukaj na forumu, da se težko dobi, oz.samo da naročiš, samo to je bilo že nekej časa nazaj), ali je bolje, da grem v Italijo (Alternativa ali Pignolo).

Aja pa zanima me, kako je s številkam, da bi vedla vsaj približno katero žensko številko potrebujem (če imate npr.kavbojke št.40, katero številko motorističnih hlač potrebujete?).

Pač sem čisti začetnik :? pa malo sprašujem, zato bi prosila, če ima kdo kakšen nasvet za nakup dainese ženske opreme, da mi pove, lahko tudi na privat.

Hvala! :winkiss:

Uživajte nedeljo, ki je tako lepa... B)

Svetuje ti Alternativa v Italiji. Solidne cene ter prijazna gospodicna ki govori slovensko.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetuje ti Alternativa v Italiji. Solidne cene ter prijazna gospodicna ki govori slovensko.

LP

Hvala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ugotovila, da bo to še najboljša rešitev... Upam samo, da bom našla kaj zame...Da imajo dosti številk na zalogi, ker nimam pojma katera številka bo zame pa tako... Sicer pa vsi tako pohvalite trgovino in prodajalko :) , da mi res že kaj drugega ne preostane, upam da bom mela čas konec tedna it, ker bi res rada šla takrat ko ona dela... Torej gremo v Trst v šoping :) Komaj čakam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej gremo v Trst v šoping :) Komaj čakam!

Predlagam, da prej povprašaš Belo81

Punca dela za vikende dol, in se boš lahko po slovensko zmenila ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da prej povprašaš Belo81

Punca dela za vikende dol, in se boš lahko po slovensko zmenila ;)

Hvala :winkiss: Sem že ugotovila da je ona ta prodajalka, ker sem prebrala tako skoraj vse strani :whistle: kar se tiče Dainese in tega, samo mi jo je bilo tako malo gadno morit... :) pa sem misllila kar izlet naredit pa it mal pogledat v Trst... Bom pa šla sigurno takrat ko ona dela, ker rabim nekoga, da mi dobro svetuje in kot sem prebrala se ona noro dobro spozna pa še slovensko govori, tako, da grem sigurno k njej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... samo mi jo je bilo tako malo gadno morit...

Ona je zlo zgovorna, tko da njej morit... mission imposible :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, moram pohvalit belo81- sva prišla dol s punco, oba čista začetnika in analfabeta. Si je vzela veliko časa, nama vse lepo razložila in pokazala in naju oblekla kot se gre. :worship:

Cene so pa tudi dobre :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, moram pohvalit belo81- sva prišla dol s punco, oba čista začetnika in analfabeta. Si je vzela veliko časa, nama vse lepo razložila in pokazala in naju oblekla kot se gre. :worship:

Cene so pa tudi dobre :OK:

Če bi zalepila fotko kako izgledata po tej stilski preobrazbi, bi bilo še bolje. (da malo napasemo firbec še ostali tukaj).

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Podrokavice in podkapa iz svile za večje udobje. Sam uporabljam samo podrokavice - koža na dlaneh ni tako suha in zgonjena kot brez teh podrokavic. Pa še malo topleje je z podrokavicami. Poleti, po največji vročini nosim letne rokavice brez podrokavic, jet čelado in ruto, na dolgih turah pa integralko in podkapo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleti uporabljam tole post-1019-1213044049_thumb.jpg in ti jih lahko samo priporočim (perforirane so med prsti kar ti omogoča kontrolo nad zračenjem). Je pa veliko ponudbe na tržišču in vsak lahko najde kaj sebi primernega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odkar rumenčki šivajo ta dainese je ratu velik fuk.. :whistle: :whistle:

Kombinezone šivajo Italijani sami; rokavice so pa narejen pri tujih partnerjih, kar pa ne pomeni, da za kvaliteto ne jamči Dainese (kot BMW in Mercedes; včasih je pisali made in Gemany, danes pa gor piše made by Mercedes).

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombinezone šivajo Italijani sami; rokavice so pa narejen pri tujih partnerjih, kar pa ne pomeni, da za kvaliteto ne jamči Dainese (kot BMW in Mercedes; včasih je pisali made in Gemany, danes pa gor piše made by Mercedes).

Antares

ne me jebat,jakna tkoj se mi je natrgala po šivih (made in romania),hlače(made in romania) najdražje iz kordure so za en kurc,so se po šivih odprle...

rokavice po šivih...do daske(made in china)

:headbang: :headbang: nikoli več dainesea...

kaj poveš na tole???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj poveš na tole???

Da v primeru, če ti bo kdo ponudil igranje ruske rulete, le-to vljudno odkloni, saj očitno nimaš neke prevelike sreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne me jebat,jakna tkoj se mi je natrgala po šivih (made in romania),hlače(made in romania) najdražje iz kordure so za en kurc,so se po šivih odprle...

rokavice po šivih...do daske(made in china)

:headbang: :headbang: nikoli več dainesea...

kaj poveš na tole???

kombinezoni so šivani v Italiji.

je pa prvič da slišm za kaj takega kar praviš ti; kaj si pa počel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!