Skoči na vsebino

Dainese


devilish

Priporočene objave

Hellow banda,malo dopustujem in vidim da ste r pridno začeli že z zbiranjem opreme za naslednjo sezono...tuki se nič kriza ne pozna...to se pa lepo sliši(bere):rolleyes:

Ojla Bela81, lepo da si se oglasila! :OK:

Saj veš kako je, zdej ko je mrzlo pa skos dež pada, ima človek malo preveč časa in se rado zgodi, da na kkšno idejo pride kam denar zapravit. :slap:

No takole,vidim da ima ena punca probleme z postavo (DOMINA),ce sem prav prebrala?...

Od teh par podatkov ti lahko samopovem,če rabiš podalšan model,ali kombinezon po meri,kateri zahteva enoposebno merno proceduro,ter 2-3mesece čakanja in seveda 50% doplačilaod osnove.Cene so tako različne,da po vseh poštenih postopkih nekajdobrega plačaš okrog 1200eu.Ampak ponavljam,vse je odvisno od modela,pokaterem hočeš,da je tvoj narejen.Kot je napisala Sharpica,je potrebnoobiskat najbližjo prodajalno Dainese oblačil,kjer ti bodo razkazali vsepotrebno in razložili podrobno postopek.

Za podalšane modele,pa jemožno dobit le pri hlačah in jakni posebaj-kar ni isto kotkombinezon!Tuki pa sreče nimaš,ker ženskih NE delajo.

Največ karlahko dosežeš z 30% doplačilom je pri dvodelcih to,da ti dajo različneštevilke-naprimer hlače 44 in jakno 42,ali obratno.Doplačaš pa gazato,ker menjajo zadrgo,kajti dolžina te menja po številki.

Jp, problem je v tem, da nisem ravno po dainesovem stanardu narejena.

Glede na to, da bi se z rossijem bolj kot ne lahko gledala iz oči v oči, in imam skoraj 10 kil manj kot on si lahko predstavljaš, kje nastane problem.

Najmanjša številka Yu Lady mi je kot ulita... tako zgornji kot spodnji del. Problem je predvsem v hlačnicah, ki mi pri tej številko potem pridejo pridejo skoraj 20 cm prekratke. :wacko:

Tako da varianta, da vzamem samo podaljšanga mislim, da tudi ne pride v poštev, ker mi bodo potem hlače preširoke pa tudi močno dvomim, da ima kombinezon, ki je eno številko večji toliko daljše hlačnice.

Sem pa tak tip človeka, da če nekaj pošteno plačam, tudi pričakujem, da je vse tako kot treba.

Imam še kar nekaj časa v planu, da te spet pridem malo pogledat pa še ni zneslo... Tako bova najlažje ugotovile, kaj z mano narest in sploh ne dvomim, da mi nebi znala pomagati.

Če bom kje dala delat kombinezon po meri, ga bom prav gotovo pri tebi, ker vem, da boš ti dobro naredlia. Za druge pa ravno nisem prepričana.

Zadnjič sem bila v naši največji dainesovi prodajalni in je bil tam (najbrš) nov prodalajalec. Sem ga spraševala glede tega, kako je s kombinezoni po meri in ti povem, da se tipu niti sanjalo ni. Prepričana sem, da še jaz vem več o tem, kot pa on. :blink:

Res najlepša hvala za tvojo pomoč! :worship:

Sedaj vsaj približno vem kaj pričakovat.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Bela81, lepo da si se oglasila! :OK:

Saj veš kako je, zdej ko je mrzlo pa skos dež pada, ima človek malo preveč časa in se rado zgodi, da na kkšno idejo pride kam denar zapravit. :slap:

Jp, problem je v tem, da nisem ravno po dainesovem stanardu narejena.

Glede na to, da bi se z rossijem bolj kot ne lahko gledala iz oči v oči, in imam skoraj 10 kil manj kot on si lahko predstavljaš, kje nastane problem.

Najmanjša številka Yu Lady mi je kot ulita... tako zgornji kot spodnji del. Problem je predvsem v hlačnicah, ki mi pri tej številko potem pridejo pridejo skoraj 20 cm prekratke. :wacko:

Tako da varianta, da vzamem samo podaljšanga mislim, da tudi ne pride v poštev, ker mi bodo potem hlače preširoke pa tudi močno dvomim, da ima kombinezon, ki je eno številko večji toliko daljše hlačnice.

Sem pa tak tip človeka, da če nekaj pošteno plačam, tudi pričakujem, da je vse tako kot treba.

Imam še kar nekaj časa v planu, da te spet pridem malo pogledat pa še ni zneslo... Tako bova najlažje ugotovile, kaj z mano narest in sploh ne dvomim, da mi nebi znala pomagati.

Če bom kje dala delat kombinezon po meri, ga bom prav gotovo pri tebi, ker vem, da boš ti dobro naredlia. Za druge pa ravno nisem prepričana.

Zadnjič sem bila v naši največji dainesovi prodajalni in je bil tam (najbrš) nov prodalajalec. Sem ga spraševala glede tega, kako je s kombinezoni po meri in ti povem, da se tipu niti sanjalo ni. Prepričana sem, da še jaz vem več o tem, kot pa on. :blink:

Res najlepša hvala za tvojo pomoč! :worship:

Sedaj vsaj približno vem kaj pričakovat.

Pozdravljena. Le kako, da v naši "največji" prodajalni DAINESE niso vedeli, da je možno naročiti kombinezon po meri. Torej še enkrat velja pravilo, da velikost ni vse. Opozoril bi te, da bodi previdna pri naročilu kombinezona po meri saj berem, da to ponuja ga. Bella z visokim doplačilom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hellow banda,malo dopustujem in vidim da ste r pridno začeli že z zbiranjem opreme za naslednjo sezono...tuki se nič kriza ne pozna...to se pa lepo sliši(bere):rolleyes:

No takole,vidim da ima ena punca probleme z postavo (DOMINA),ce sem prav prebrala?

Najlažja varjanta je,da opišeš tvojo postavo,ampak na tak način,da mi poveš kolko si visoka in težka.Pol pa mi še 'po domače' zmeriš z šiviljskim metrom(ta rumeni) od gležnjeve kosti do kolka-pri temu ti mora nekdo pomagat-Stati moraš ravno!!!

Od teh par podatkov ti lahko samo povem,če rabiš podalšan model,ali kombinezon po meri,kateri zahteva eno posebno merno proceduro,ter 2-3mesece čakanja in seveda 50% doplačila od osnove.Cene so tako različne,da po vseh poštenih postopkih nekaj dobrega plačaš okrog 1200eu.Ampak ponavljam,vse je odvisno od modela,po katerem hočeš,da je tvoj narejen.Kot je napisala Sharpica,je potrebno obiskat najbližjo prodajalno Dainese oblačil,kjer ti bodo razkazali vse potrebno in razložili podrobno postopek.

Za podalšane modele,pa je možno dobit le pri hlačah in jakni posebaj-kar ni isto kot kombinezon!Tuki pa sreče nimaš,ker ženskih NE delajo.

Največ kar lahko dosežeš z 30% doplačilom je pri dvodelcih to,da ti dajo različne številke-naprimer hlače 44 in jakno 42,ali obratno.Doplačaš pa ga zato,ker menjajo zadrgo,kajti dolžina te menja po številki.

Za oblačila od cordure(goretex,d-dry) se DA dobiti podalšane hlače.Ampak le za toliko,kot meri dolžina npr.54,je v pasu 52,kratka,se podalša cca za 6cm.

Mislim,da sem vse napisala,če ne,pa kr na PM,da ne bo spet tralala.)

Da te malo popravim. Dobava kombinezona po meri je 45 dni od naročila ter 20% doplačila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena. Le kako, da v naši "največji" prodajalni DAINESE niso vedeli, da je možno naročiti kombinezon po meri. Torej še enkrat velja pravilo, da velikost ni vse. Opozoril bi te, da bodi previdna pri naročilu kombinezona po meri saj berem, da to ponuja ga. Bella z visokim doplačilom.

Ojla!

No mogoče sem se malo čudno izrazila.

Vedeli so, da se da po meri naročit. Niso pa mi znali razložit kako to izgleda, na koliko mestih ti poberejo mere, koliko časa traja... v glavnem niso mi znali povedat nič bolj konkretnega. Mislim, da je bil ta prodaljelec s katerim sem se pogovarjala nov, ker ga nisem še nikoli videla, kljub temu, da sem kar pogosto pri njih. Ponavadi je bil tam en drug pri katerem sem kupila že ogromno stvari in je super prodajalec, ki mu ni problem pol skladišča gor znosit. Najbrš bi o tem vedel kaj več.

Robček, mi lahko poveš kako si kaj ti zadovoljen s svojim kombinezonom?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domina, Dainese ma za ženske podaljšane modele, tud enodelcev, tako da tud babnce s (pre)dolgimi nogami oblečejo, so ščitniki tam kot morajo bit. Jaz mam trenutno že tadrug njihov usenjček in sem zlo zadovoljna trance_40_thumbup.gif. Tud ženski modeli so precej ozko krojeni, tako da tud na preklah stojijo k uliti (sj si vidla trance_44_wink5.gif), tk d probi probat, čeprov letošnji dizajn je res rahlo grozen trance_03_alien.gif.

Pol sta z domino obe dolgonogi gazelci??blush.gifblush.gifwub.gif

Sicer pa verjetn Dainesa ne bom nkol oblacu (ni dinar med drugim) pa poleg Berika mi je to najbl sminkerska firma...

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da te malo popravim. Dobava kombinezona po meri je 45 dni od naročila ter 20% doplačila.

Dragi gospod FACOLIČ...t.i.ROBČEK!!!!

1. Dovolim si prekrstiti tvoj nik,ker si tudi ti mojega.Kajti moj je Bela in ne Bella,ko si ti napisal-pomota me jezi zaradi pomena!!!!!

2. nikdar več si ne dovoli pisat gluposti oz.popravljati to kar napišem,ker če sem napisala 2-3mesece čakalne dobe,je zato,ker ne mislim obljubljat ljudem nekaj,kar sama z svojimi rakami NE izdelujem,ampak posredujem,kar mi povejo.Tvojih 45dni pomeni delovnih,če pa jim dodaš vse vikende in praznike zraven,se hitro obrne na 2mesca.

Včasih so izdelovali dosti več kombinezonov po meri,med drugim je bilo doplačilo le 30% in je trajalo tudi do 70dni,da ga je lahko stranke oblekla.

Danes je doplačilo takšno,kot sem napisala in naredijo MOGOČE 3 kombinezone na mesec po meri,le da zaradi manjše gužve in prednosti doplačila,se jih najprej lotijo izdelovati.Tako je stranka lahko zadovoljena tudi v 40 dneh(delovnih).

3.Zakaj potem tolko Slovencev dela kombinezone po meri v Italiji,če si ti tako po ceni in delovno izkušen??????

4.Vsak bedak ve kje in kaj delam,zato ni potrebno pisati da PONUJAM to in ovo,ker ne vporabljam foruma za reklamo,ampak da komu kaj pomagam,če zmorem.

5.Mislim,da je DOMINI najbližja prodajalna bila glih vaša-in če prav prebereš kar pišem,sem ji priporočila naj se obrne na vas in nič drugega.

6.NISEM PLAČANA PO PROCENTIH,sem samo človeška in upam,da si dobro plačan,glede na to,da sam sebi sramoto delaš.:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi gospod FACOLIČ...t.i.ROBČEK!!!!

1. Dovolim si prekrstiti tvoj nik,ker si tudi ti mojega.Kajti moj je Bela in ne Bella,ko si ti napisal-pomota me jezi zaradi pomena!!!!!

2. nikdar več si ne dovoli pisat gluposti oz.popravljati to kar napišem,ker če sem napisala 2-3mesece čakalne dobe,je zato,ker ne mislim obljubljat ljudem nekaj,kar sama z svojimi rakami NE izdelujem,ampak posredujem,kar mi povejo.Tvojih 45dni pomeni delovnih,če pa jim dodaš vse vikende in praznike zraven,se hitro obrne na 2mesca.

Včasih so izdelovali dosti več kombinezonov po meri,med drugim je bilo doplačilo le 30% in je trajalo tudi do 70dni,da ga je lahko stranke oblekla.

Danes je doplačilo takšno,kot sem napisala in naredijo MOGOČE 3 kombinezone na mesec po meri,le da zaradi manjše gužve in prednosti doplačila,se jih najprej lotijo izdelovati.Tako je stranka lahko zadovoljena tudi v 40 dneh(delovnih).

3.Zakaj potem tolko Slovencev dela kombinezone po meri v Italiji,če si ti tako po ceni in delovno izkušen??????

4.Vsak bedak ve kje in kaj delam,zato ni potrebno pisati da PONUJAM to in ovo,ker ne vporabljam foruma za reklamo,ampak da komu kaj pomagam,če zmorem.

5.Mislim,da je DOMINI najbližja prodajalna bila glih vaša-in če prav prebereš kar pišem,sem ji priporočila naj se obrne na vas in nič drugega.

6.NISEM PLAČANA PO PROCENTIH,sem samo človeška in upam,da si dobro plačan,glede na to,da sam sebi sramoto delaš.:headbang:

Žalil vas nobeden ni tako kot to delate vi. Zapisali ste (točka 4). da vsi ki vas poznajo so bedaki. Vesel sem, da vas ne poznam. Samo pomagam forumašem, da dobijo točne podatke. V prodajalni pa ne delam - to je vaša izmišljotina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL.

Pravzaprav je zapisala, da jo pozna vsak bedak. Ne pa, da vsak, ki jo pozna je bedak.

:rolleyes:

Nekateri si dajo nik po pameti:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalil vas nobeden ni tako kot to delate vi. Zapisali ste (točka 4). da vsi ki vas poznajo so bedaki. Vesel sem, da vas ne poznam. Samo pomagam forumašem, da dobijo točne podatke. V prodajalni pa ne delam - to je vaša izmišljotina.

Če je že tako,pol pa pomagaj na tak način=ne ponižuj drugih,da sebe poveličuješ.Predvsem pa ... piši resnico,ker za razne objave bi marsikdaj kaj popravljala,ampak očitno nimamo vsi istih interesov.

In še enkrat...piši zase!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je že tako,pol pa pomagaj na tak način=ne ponižuj drugih,da sebe poveličuješ.Predvsem pa ... piši resnico,ker za razne objave bi marsikdaj kaj popravljala,ampak očitno nimamo vsi istih interesov.

In še enkrat...piši zase!!!!!

Če si morda direktorica v trgovini še ne pomeni, da lahko tudi meni daješ nasvete kaj lahko in kaj ne. Pa lp. Zgodbo z vami končujem.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav bi blo, da bi se kdo, ki je bil namenjen kupovati Dainese opremo sedaj premislil. Seveda ne zaradi foruma, ampak zarad nategovanja glede cakalnih rokov..blink.gifwacko.gif

To se tice trgovin v katerih delata, ne Daineseja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav bi blo, da bi se kdo, ki je bil namenjen kupovati Dainese opremo sedaj premislil. Seveda ne zaradi foruma, ampak zarad nategovanja glede cakalnih rokov..blink.gifwacko.gif

To se tice trgovin v katerih delata, ne Daineseja..

Gre se samo zato,da je boljse napovedat dalso cakalno dobo,da si clovek organizira vporabo malo kasneje.Raje vidim,da presenetim z klicem,da je zadeva urejena 2tedna prej,kot pa da me klicarijo a je ze,a je ze....,ker ima rezervirane pocitnice ali kaj podobnega.

Pravim,ce bi lastnorocno to izdelovala,mi ni problem povedat do dneva kdaj in kaksno bo.Odvisno je od drugih in jz lahko samo ubogam njih,ker se sami si ne morejo vec zracunat delo za mesec vnaprej.

Ce pa imajo doloceni vecje privilegije tega ne morem vedet,zato pisem tisto kar vem ZASE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

99% vseh objav Robčka v tej temi; nekatere napade name je par moderatorjev pobrisalo.

G. ali ga. Antares. A si ti kakšen Italijanski poslanec za DAINESE. Moram ti povedati, da so cene DAINESE kombinezonov in ostale opreme v SLO nižje kot pa pri tvojih prijateljih ali sorodnikih v ITA. Pejt raje na ITA forum.

Preveri malo cene v LJ in MB pa se prepričaj tako kot jaz. Laguna seca dvodelen stane 679 EUR. Enodelen pa je še cenej. Dvodelen HAKU stane samo 515 eur. Tudi to so vse modeli 2007.

Dani to pa res drži. Tud meni se je to pripetilo, da sem dražje plačal Dainese kombinezon v ITA kot pa v SLO.

A si ne bi raje druge izbral. Računaj si pot v ITA pa ne vem če se splača.

(Odgovor: Hja, to vem, da se sploh ne splaca, ampak prijetno zdruzim s koristnim, tako da drago peljem na izlet, pa se jakno dobim! )

Lep izlet želim. Pa da ne boš preveč zapravil za drago. Raje daj več za jakno.

Sem imel podoben primer z tekstilno jakno. Po šivu se mi je razparala cca 1 cm. Šel sem v AC MB, kjer sem jo kupil. Poslali so jo v poravilo v DAINESE in sem jo v 10 dneh dobil vrnjeno popravljeno. Moram reči korektno od AC MB. Stroškov nisem imel nobenih

Sem preveril in to res drži. Dražji so celo od cen v SLO (AC) ne pa samo od cen v ITA

(member: prodajalka u sistianu je bla prijazna in ve kaj spada kam (tehnicno podkovana), kar za kako zensko pri nas nebi mogel rect.)

Vse to res drži. Ampak ko kupujem mi je vseeno ali je ženska al pa moški samo, da je kvalitetna roba poceni.

(Moram povedati, da je Nena (Bella81) bila prva v Evropi na testu, ki ga je pripravila tovarna Dainese, glede usnjenih kombinezonov; pridobila je tudi certifikat za naročanje kombinezonov po meri.)

Nič kaj takega. Že lani sem naročil kombinezon DAINESE po meri v MB pa so me pravilno zmerili. Dobava je bila cca 45 dni. Ustreza mi v nulo. Jih priporočam.

Ste pa dragi primorci. Na štajerskem je to vse cenej. Verjetno zaradi standarda.

(Zakaj pa potem cela Štajerska hodi po nakupih v Italijo? ) ((Robček ni dal odgovora.))

Nekaj novga ANTARES. To lahko sami vidimo na DAINESE.COM. ((moje pisanje o Dainese je bilo Robčku odveč))

Vidim, da ti delo v tujini ustreza. ((podtikanje Beli81)

Probaj v MB? Popust imajo 25%. Pa lp. Na avtonetu sem videl oglas.

Pozdravljena. Le kako, da v naši "največji" prodajalni DAINESE niso vedeli, da je možno naročiti kombinezon po meri. Torej še enkrat velja pravilo, da velikost ni vse.

Opozoril bi te, da bodi previdna pri naročilu kombinezona po meri saj berem, da to ponuja ga. Bella z visokim doplačilom.

Žalil vas nobeden ni ((odgovor Beli81) tako kot to delate vi. Zapisali ste (točka 4). da vsi ki vas poznajo so bedaki. Vesel sem, da vas ne poznam. Samo pomagam forumašem, da dobijo točne podatke. V prodajalni pa ne delam - to je vaša izmišljotina.

Če si morda direktorica v trgovini še ne pomeni, da lahko tudi meni daješ nasvete kaj lahko in kaj ne. Pa lp. Zgodbo z vami končujem.

Komu gospod Robček pomaga ne vem; mogoče res forumašem, oziroma upravljalcu foruma Noisu, da se znebi še ene od preostalih balastnih tem in mene.

Prva Robčkova objava je bila napad name, češ naj se poberem nekam v Italijo, da mene forum ne rabi, ...itd..

Moja tema je v Sloveniji referenca za tiste, ki se želijo informirati, precej uporabnikov je povedalo, da so se celo registrirali samo zato, da lahko gledajo tudi slike mojih objav.

Napadi Robčka (in še par takih, ki se radi zalepijo na njemu podobne) so mi prišli že takoj na začetku do vrha, zaradi česar sem zahteval, naj se moje objave pobriše, da ne bodo več motile; zahvaljujoč Sandi in predvsem Koci-ju se to takrat ni zgodilo.

Sem pa se umaknil iz vseh drugih področij,kjer so moje objave spadale v špico novosti kar se tiče celo večine tujih forumov; Noise je imel vedno druge prioritete, zato takih kot sem jaz tudi on, poleg Robčka, resnično ne potrebuje; oziroma me ne prenese.

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Antares, ko smo neki časa nazaj "debatirali" o Hedlu, a potem ti hočeš reč da gre Held počasi v maloro in se ne splača več kupovati njihovi izdelkov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

99% vseh objav Robčka v tej temi; nekatere napade name je par moderatorjev pobrisalo.

G. ali ga. Antares. A si ti kakšen Italijanski poslanec za DAINESE. Moram ti povedati, da so cene DAINESE kombinezonov in ostale opreme v SLO nižje kot pa pri tvojih prijateljih ali sorodnikih v ITA. Pejt raje na ITA forum.

Preveri malo cene v LJ in MB pa se prepričaj tako kot jaz. Laguna seca dvodelen stane 679 EUR. Enodelen pa je še cenej. Dvodelen HAKU stane samo 515 eur. Tudi to so vse modeli 2007.

Dani to pa res drži. Tud meni se je to pripetilo, da sem dražje plačal Dainese kombinezon v ITA kot pa v SLO.

A si ne bi raje druge izbral. Računaj si pot v ITA pa ne vem če se splača.

(Odgovor: Hja, to vem, da se sploh ne splaca, ampak prijetno zdruzim s koristnim, tako da drago peljem na izlet, pa se jakno dobim! )

Lep izlet želim. Pa da ne boš preveč zapravil za drago. Raje daj več za jakno.

Sem imel podoben primer z tekstilno jakno. Po šivu se mi je razparala cca 1 cm. Šel sem v AC MB, kjer sem jo kupil. Poslali so jo v poravilo v DAINESE in sem jo v 10 dneh dobil vrnjeno popravljeno. Moram reči korektno od AC MB. Stroškov nisem imel nobenih

Sem preveril in to res drži. Dražji so celo od cen v SLO (AC) ne pa samo od cen v ITA

(member: prodajalka u sistianu je bla prijazna in ve kaj spada kam (tehnicno podkovana), kar za kako zensko pri nas nebi mogel rect.)

Vse to res drži. Ampak ko kupujem mi je vseeno ali je ženska al pa moški samo, da je kvalitetna roba poceni.

(Moram povedati, da je Nena (Bella81) bila prva v Evropi na testu, ki ga je pripravila tovarna Dainese, glede usnjenih kombinezonov; pridobila je tudi certifikat za naročanje kombinezonov po meri.)

Nič kaj takega. Že lani sem naročil kombinezon DAINESE po meri v MB pa so me pravilno zmerili. Dobava je bila cca 45 dni. Ustreza mi v nulo. Jih priporočam.

Ste pa dragi primorci. Na štajerskem je to vse cenej. Verjetno zaradi standarda.

(Zakaj pa potem cela Štajerska hodi po nakupih v Italijo? ) ((Robček ni dal odgovora.))

Nekaj novga ANTARES. To lahko sami vidimo na DAINESE.COM. ((moje pisanje o Dainese je bilo Robčku odveč))

Vidim, da ti delo v tujini ustreza. ((podtikanje Beli81)

Probaj v MB? Popust imajo 25%. Pa lp. Na avtonetu sem videl oglas.

Pozdravljena. Le kako, da v naši "največji" prodajalni DAINESE niso vedeli, da je možno naročiti kombinezon po meri. Torej še enkrat velja pravilo, da velikost ni vse.

Opozoril bi te, da bodi previdna pri naročilu kombinezona po meri saj berem, da to ponuja ga. Bella z visokim doplačilom.

Žalil vas nobeden ni ((odgovor Beli81) tako kot to delate vi. Zapisali ste (točka 4). da vsi ki vas poznajo so bedaki. Vesel sem, da vas ne poznam. Samo pomagam forumašem, da dobijo točne podatke. V prodajalni pa ne delam - to je vaša izmišljotina.

Če si morda direktorica v trgovini še ne pomeni, da lahko tudi meni daješ nasvete kaj lahko in kaj ne. Pa lp. Zgodbo z vami končujem.

Komu gospod Robček pomaga ne vem; mogoče res forumašem, oziroma upravljalcu foruma Noisu, da se znebi še ene od preostalih balastnih tem in mene.

Prva Robčkova objava je bila napad name, češ naj se poberem nekam v Italijo, da mene forum ne rabi, ...itd..

Moja tema je v Sloveniji referenca za tiste, ki se želijo informirati, precej uporabnikov je povedalo, da so se celo registrirali samo zato, da lahko gledajo tudi slike mojih objav.

Napadi Robčka (in še par takih, ki se radi zalepijo na njemu podobne) so mi prišli že takoj na začetku do vrha, zaradi česar sem zahteval, naj se moje objave pobriše, da ne bodo več motile; zahvaljujoč Sandi in predvsem Koci-ju se to takrat ni zgodilo.

Sem pa se umaknil iz vseh drugih področij,kjer so moje objave spadale v špico novosti kar se tiče celo večine tujih forumov; Noise je imel vedno druge prioritete, zato takih kot sem jaz tudi on, poleg Robčka, resnično ne potrebuje; oziroma me ne prenese.

Ti pa se sam hvališ g. Antares. Same ZGODBICE so te

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa se sam hvališ g. Antares. Same ZGODBICE so te

zarad takih degenov ala antares se človeku Dainese lahko še zameri, čeprav je najbrž najbolša fabrika za opremo. če si skromen je outlet na kozini odličn naslov, in srečo imamo da živimo tako blizu trsta in stare gorice kjer so Pignolo in alternativa res simpadički D Vogali. prvi D store je pa mal dlje, v castelfrancu. bil sem na Na treh od 4 naštetih trgovinah. povsod obravnavan znamki primerno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa zdijo njegovi prispevki koristni.

Sej tko ponavadi ko kopuješ imaš v mislih kaj boš uzel, za probat dobiš pa povsod lahko.

Takile prispevki o novostih pa niso ravno povsod, oziroma kar jaz spremlam je edino tale tema taka.

Če komu kaj ne paše si pa še zmeraj lahko nastavi uporabnika na ignore, nihče nobenega ne sili da bere objave, ki mu niso všeč.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa zdijo njegovi prispevki koristni.

Sej tko ponavadi ko kopuješ imaš v mislih kaj boš uzel, za probat dobiš pa povsod lahko.

Takile prispevki o novostih pa niso ravno povsod, oziroma kar jaz spremlam je edino tale tema taka.

Če komu kaj ne paše si pa še zmeraj lahko nastavi uporabnika na ignore, nihče nobenega ne sili da bere objave, ki mu niso všeč.

Se strinjam.Antares ima ogromno 'živcev' za obrazložit in prilepit vse potrebno,kar osebno nisem tako spretna.Škoda,da tega vsi ne spoštujejo.

Sicer se je tema izkazala za zelo brano in meni osebno ful zanimivo,ker je fajn,da so ljudje bolj nabiti z informacijami.

Res škoda,da se je sprevrglo v tako 'frko'.:?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Meni se zdijo Antaresovi prispevki tudi zanimivi in koristniza vse. Pohvalno, da si nekdo vzame čas in nas seznanja z novostmi. Z veseljemjih vsake tok časa preberem, ja nekdo pa mora malo osveževati to temo…<br style=""><br style="">

Outlet Kozina pa me verjetno ne bo nikoli videla, ker mi nisovšeč že po njihovemu pisanju tuki gor, kaj šele da bi jih osebno obiskal. Raje naredim še par kilometrčkov in sezapeljem do Bele81.

Bela81 pa se je že dokazala kot odlična svetovalka in prodajalka,prav tako se je takoj zavzela in mi uredila dve zadevi v garanciji. Kar se pa tičenjenih obljub, so bile le-te vedno presežene, vedno je uredila zadevo tako, dasem bil več kot zadovoljen. Naj še omenim, da ko sem kupoval svojo prvo moto opremo nisem v LJ našel nobenega prodajalca, ki bi mi znal ustrezno svetovat (samo, dase spomnim, kako so mi v TC moto shopu skušali prodati strgane hlače, jao…), šelepri Beli81, sem dobil vse kar sem potreboval, resnično se je potrudila in misvetovala, je pohvale vredna prodajalka, kar tako naprej Bela81.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!