Skoči na vsebino

Dainese


devilish

Priporočene objave

Jst 188/95 pa mam 56 in prevelik

Kolega 189/90 pa ima 54 ok

Tko da ti vrjetno 50-52

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, XTR pravi:

50 ne bo šlo na 182 višine. Prej bi rekel 52. 54 bo preširok za 75 kg. 

Jz 180cm 72kg in 50 a tesno po meni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, sesir said:

Jz 180cm 72kg in 50 a tesno po meni!

Verjamem, ko sem imel še 70kg na 183cm višine sem pomerjal 50, pa so bili večinoma prekratki. Ne boš verjel, 2-3 cm razlike po višini pa ne najdeš prave velikosti. Tišči na kolenih ali pa na ramah, pri določenih modelih so pa hlačnice prekratke, se še ne motor ne spraviš, tako veže med nogami... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, XTR pravi:

Verjamem, ko sem imel še 70kg na 183cm višine sem pomerjal 50, pa so bili večinoma prekratki. Ne boš verjel, 2-3 cm razlike po višini pa ne najdeš prave velikosti. Tišči na kolenih ali pa na ramah, pri določenih modelih so pa hlačnice prekratke, se še ne motor ne spraviš, tako veže med nogami... 

Vem,vem...zato,če si pameten iščeš firmo,ki ti paše in se v njej odlično počutiš...recimo jz zase Clover..no moram priznati,da sem se v Dainese od Valentina Rossija počutil odlično...sam nisem jz za pozerja...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ker sem zmerni optimist računam, da bo poletje vroče ... in si je zato potrebno omisliti malo bolj zračne zadeve za vožnjo - V As-u (Honda, Trzin) so držali besedo (saj jo itaq vedno) in dobavili Dainese Hyper Flux D-Dry. Hlače pa še "pridejo" .... .

Dainese-Hyper-Flux-D-Dry-Textiljacke-1654593_777_F_press.thumb.jpg.d962e403f11ebbfcacc02c474c4fc2c1.jpg       Dainese-Drake-Air-D-Dry-Textile-Pants-1674580_858_B_press.thumb.jpg.3d903510b1cd315a9c5cbb8bf1eb57d8.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 9 mesecev pozneje...
On 14/02/2016 at 3:04 PM, Dark said:

 

Ferek, ne vem, če in kdaj bom "prvi srečnež z D-Air-om". K suknjiču je sicer mogoče obleči katere koli hlače. Vendar: hlače, ki bi po mojem okusu edine barvno sodile v komplet, v velikosti (št. 52), niso dobavljive. Dobavljive so perforirane, ki pa v hladnejših dneh niso uporabne...

Po najrazličnejših zapletih, sem končno kupil kombinezon Dainese Misano 1000. Zelo zadovoljen in upam, da sistema D Air ne bom nikoli uporabil...

Popravljeno . Popravil Dark
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

Ker si moram kupiti nove rokavice, me zanima, če so rokavice Full Metal 6 vredne svojega denarja?

Trenutno je na FC-Moto 20 % popusta na vse izdelke s polno ceno, zato bi jih lahko dobil za 295,80 €.

Se splača?

Full Metal 6.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam D1 Full Metal in že dve sezoni služijo svojemu namenu. Letos tudi stestirane po tleh kjer se jim ne pozna prav dosti in bodo služile še naprej. Sem jih pa dobil v Italiji iz 350 na 250€.

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Kupujem dainese kombinezon in me zanima glede stevilke velik sem 175, 63 kg imam nagledanega d-air iz tujine rabljenega vendar ga nebi rad kupil da mi nebo prav? je pa stevilka 48

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, zore89 pravi:

Kupujem dainese kombinezon in me zanima glede stevilke velik sem 175, 63 kg imam nagledanega d-air iz tujine rabljenega vendar ga nebi rad kupil da mi nebo prav? je pa stevilka 48

na dainese spletni strani pri vsakem motoristicnem kombinezonu maš zraven tabelo, se ti točno piše kje se izmeriš in katero številko rabiš (boki, pas, rame, roke, noge, itd). bo najlažje in najbol sigurno.

https://www.dainese.com/row/en/motorbike/collections/d-air/tuono-d-air-leather-jacket-201D20019.html?dwvar_201D20019_color=BLACK-MATT%2FBLACK-MATT%2FWHITE&cgid=motorbike-collections-d-air#

nad zelenim gumbom add to cart imaš rdečega: size guide. klikni poscrolaj navzdol in imaš how to measure yourself, slikovna in besedilna navodila ? lažje skoraj nemore bit. poskusi pa najdit točno svoj model kombinezona ampak dvomim da se številke razlikujejo med modeli.

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam Daiense usnjen kombinezon 2 številko večje kot konfekcijsko, torej 52 namesto 48, pa imam kar hude probleme kaj vec kot dolgo spodnje perilo ter priloženo podlogo navleci. Predvsem mi je zadeva obupno tesna v podlaktih, bicepsih in joskah. One tabele ti povejo osnovne stvari, vsega pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti kaj pomaga, sicer dvodelni, za 175 cm in 65 kg, jakna št.44, hlače 46. 

Mislim, da bi ti 48 moral biti prav, posebno, ker je rabljen, zato je verjetno že malo udelan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Gledam mal po 2 delnih kombinezonih... Vem, da moram probat, sam za orientacijo, 179 in 77 kg, kolk stevilke naj gledam? Pa kje v LJ imajo kaj zaloge, ce je kdo v kratkem precekiral po trgovinah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, a79 pravi:

Gledam mal po 2 delnih kombinezonih... Vem, da moram probat, sam za orientacijo, 179 in 77 kg, kolk stevilke naj gledam? Pa kje v LJ imajo kaj zaloge, ce je kdo v kratkem precekiral po trgovinah?

Js sem kupoval junija. EDINI ki je v slo imel zalogo večih številk in modelov je bil damjan - moto oprema v murski soboti. Ti priporočam da se zapelješ tja. Še v MBju pri motolimit (ki je uvoznik in ima ponavadi kar nekaj opreme) je bila trgovina izropana, rekel je da robe enostavno ne dobi zaradi tega covid sranja. Št. ti lahko samo povem da ima dainese bol na manjši strani, na njihovi spletni strani ko odpreš model kombinezona pa imaš tudi navodila kje se izmeriš in vidiš kakšna št. Naj bi ti bla prav.

V okolici ljubljane sem govoril z as domžale, imeli niso nič. Niti velikosti niti modela (govorim za rokavice + škornje + kombinezon )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, a79 pravi:

Gledam mal po 2 delnih kombinezonih... Vem, da moram probat, sam za orientacijo, 179 in 77 kg, kolk stevilke naj gledam? Pa kje v LJ imajo kaj zaloge, ce je kdo v kratkem precekiral po trgovinah?

nekaj Daineseja je imel v BS moto.. je pa res, da me ni bilo tam že nekaj mesecev ... skoč pogledat ;)

pa reč, da sem ti jaz rekel :P 

https://www.bscenter.si/dvodelni_kombinezoni

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, a79 said:

Gledam mal po 2 delnih kombinezonih... Vem, da moram probat, sam za orientacijo, 179 in 77 kg, kolk stevilke naj gledam? Pa kje v LJ imajo kaj zaloge, ce je kdo v kratkem precekiral po trgovinah?

Hm, ce se prav spomnim je moj Dainese dvodelc:

zgornji del, dve številki vecji kot moja konfekcijska številka 48=>52

spodnji del, 1 cifro, zdaj se ne spomnim a to pomeni 48 al 50

Drugače je precej odvisno od telesa, jaz sem 179cm/73kg, ampak je kar nekaj mase v ramenskem obroču in rokah (plezanje), Dainese je pa tam kar skromen, sploh rokavi so problematični. V bistvu sem ga nehal nosit, ker je tako prekleto neudoben, cim moram zaradi mraza dati nase pulover, mi zategne roke, in potem ramena in se potem premikam k robot, da tezko razprem vizir. V glavnem precej odvisno kako imaš razporejeno tezo po telesu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, nejc74 pravi:

Hm, ce se prav spomnim je moj Dainese dvodelc:

zgornji del, dve številki vecji kot moja konfekcijska številka 48=>52

spodnji del, 1 cifro, zdaj se ne spomnim a to pomeni 48 al 50

Drugače je precej odvisno od telesa, jaz sem 179cm/73kg, ampak je kar nekaj mase v ramenskem obroču in rokah (plezanje), Dainese je pa tam kar skromen, sploh rokavi so problematični. V bistvu sem ga nehal nosit, ker je tako prekleto neudoben, cim moram zaradi mraza dati nase pulover, mi zategne roke, in potem ramena in se potem premikam k robot, da tezko razprem vizir. V glavnem precej odvisno kako imaš razporejeno tezo po telesu :)

Kolikor vem usnjenih dainese kombinezonov ne moreš kupiti različnih št. ( torej zgorni in spodnji del sta ista št. )

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem nabavil preko e-bay. .... ravno včeraj me je klical še prijatelj, dal delati po naročilu in ga dobil prej kot v enem mesecu (ene tri tedne od dogovarjanja do dostave na dom s carinjenjem vred)... paše v nulo...pa še izmišljaš si lahko...

Sicer sva nabavila enodelca, bolj z grafikami za na pisto... ampak imajo vse sorte variante.

Jaz sem nabavil tu  (samo povezava do njegove strani... obleko si izbereš sam):

https://www.ebay.com/sch/m.html?item=334294640187&_ssn=rapidi-moto&_pgn=3&_skc=50&rt=nc

 

... vprašam še prijatelja, točno pri komu je naročil.... Je zelo zadovoljen, kljub temu, da je zelo zahteven za te stvari...

V glavnem ... napišeš vse svoje mere...in ima da paše v nulo. Material odličen... šivi isto.... zaščite na svojem mestu...

 

... sam povem..   :P   ... mogoče pa komu, ki to bere,  pride prav ta stran..   :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!