Skoči na vsebino

Dainese


devilish

Priporočene objave

Živjo!

Sicer sem si kupila jakno Dainese v Stari Gorici pr "pinjolki", pred 1. majem seveda, ampak me pa prijateljica sedaj sprašuje kje lahko dobi kakšno jakno Dainese v Slo, ker so cene (predvidevam) mogoče kaj bolj ugodne tu, ali pa tudi ne... torej kje se ji splača kupit jakno in kje jo sploh lahko dobi, si ja pa kupla 50ccm Aprillio, tko da tud jst predvidevam da ne misli kupovat neki visokoproračunskega, ampak verjetno kako bundo...

Lp!

Devilish

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tm kjer je amz za bežigradom--tudi aprilie prodajajo--avto Triglav se mi zdi, pa avtohiša---tik pred Vrhniko (bajec--se mi spet samo zdi) izbira slaba v avtotiriglavu mal večja sam tako hudičevo klasična--nobene take ,,zanimive jakne,,( ki se jo v Italiji da dobit---in je enako varna in vse, sam bolj živahna), cene so približno enake---seveda je razprodaja v ITL. bolj opazna za žep.

Sicer so to moje izkušnje izpred dveh let---in možno, da je zdaj kej drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto Pignolo v Stari Gorici ima po mojem daleč največjo izbiro te znamke, ni pa najcenejše pri njih. Jaz sem dobil vedno ceneje v Trstu...

Slovenija pa me nikoli ni preveč prepričala, kar se tiče moto opreme...

Popravljeno . Popravil mk-r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima pa Dainese tudi prikupno fabriško štacunco v IT, tam blizu Bassana. Molvena ali tako nekako se imenuje zaselek. Ni tako nagravžno daleč, da se ne bi dalo skočit na izlet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem iskal po nekem cestnem zemljevidu zdaj Bassano in tole ne more bit nek elik kraj... a lahk mal namigneš natančneje. Neki sem tud po spletu brskal a je to morda med Verono in Bologno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno včeraj bil v A... T.. in si malo ogledal ponudbo Dainese jaken. Mislim, ti so čist ubrisani. 115 jurjev za kos usnja!! Pa še pozlačeno ni. Izbira pa tudi ni za dol past. Itak, da mojega modela niso imeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ BaTeMan

Ola!

Pred leti sem tam kupil avto. Bassano del Grappa.

Smer Trst, Palmanova, Tarvisio. Išči v tej okolici. Kaj več ti zdajle ne morem pomagati, karto imam namreč doma. Če še ne bo šlo - PM.

Sicer pa napiši kako je bilo.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ BaTeMaN: Bassano del Grappa je malo nad Vicenzo. Yst namreč prodiram tja službeno, torej po AC. Sicer pa si lahko pomagaš s tisto zadevščino na naslovni strani Motosveta, ki ti računa razdalje med kraji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@cvetoo in PEPE

Hvala, zdaj mi je jasno,.. čist drugje sem gledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bassano del Grappa lahk prav v ulice poškiliš :)

Že mogoče, vendar se bo vseeno potrebno podati v Molveno. Torej: AC proti MI, pri Vicenzi zaviješ na Valdastico, izvoz Dueville, potem pa pičiš v Molveno. Zna se tudi zakomplicirat, ker je tam okoli polno malih zaselkov, kažipotov za Molveno pa frdamano malo...

Pa pokukaj še na www.dainese.it

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbližje in dokaj poceni ti je še vedno Trst in sicer trgovina Motosprint naslov: Viale D'Annunzio , 9a - 7b ( ravno prepisuje z vizitke).... :hmm: a je to reklama? No moderatorji presodite.

Primerjava cen ( v času pred EU, se pravi iva!!)

usnjena jakna ime jakne ve Tadej.

- Avto Triglav: cca 120.000 sit

- Motosprint: 70.000 sit

Presodite sami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avto triglav :D Ljubljana

Maste usnjene hlače Dainese ?

mamo

Ta pa ta model?

ne, a to obstaja,.. preverjanje v računalniku ne tega ni pr nas cena pa je okol 100k lahko vam naročim,...

Mate kak drug model, da vidim ktero številko rabim ?

nimamo

Ok, hvala

veste to boste najlažje kje v Trstu al pa v Gorici dobil...

Hvala.

Slovenija. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... Slovenija je malo revna kar se tiče take opreme...

Kot predlog... Jaz sem večkrat nabavljal tukaj:

MOTO RACING S.n.c.

via Milano, 12 (angolo via Filzi)

34132 Trieste

ITALIA

Tel +39.040.638098

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala! :)

torej odg. je Trst... :) na kratko...

lep dan (sicer deževen tu pri nas) še naprej :)

devilish

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

@Gionni, a se bojiš od njih kupit :hmm:

Če bi rad pa kopletno ponudbo in odlične cene;

MOTOR SHOP PIGNOLO

Via Duca d'Aosta, 107/109

34170 - GORIZIA (GO) - ITALIA

Tel.: 0481/33351

e-mail: info@motoshoppignolo.191.it

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač enkrat sem bil v Ljubljani pri Avto Triglavu, pa so bili zelo nestrokovni. Nič mi niso znali svetovat, al pa se mi vsaj niso hoteli posvetit in me niso resno jemali, ker sem se pripeljal pred njihovo trgovino z razpadajočim biciklom (pony-ijem). :P

Hja, bo treba v Gorico enkrat skočit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja to je pa zeloooo zanimivo kar si zgoraj napisal. Sam sem namreč imel identičen primer ko me trgovec po domače ni j... za 5% ker sem pač šel samo vprašat kako in kaj. Odnos je bil tak da se bil odločen da tam ne pustim niti svoje slike kaj šele da tam zapravim nekaj 100k sit. No čez nekaj dni ker mi pač ni dalo miru se spet odpravim tja in spet isti trgovec, pa mu za finto rečem da sem pred 14 dnevi kupil motor in da pač (Še enkrat ponovim isto kot zadnjič), da potrebujem komplet opremo.

In glej da zlomka z taistim trgovcem se kar naenkrat znajdem v enem skladišču polnem kombinezonov in kar naenkrat se je dalo vse probat itd, pa tud za ceno poštimat, takop da sem kasneje kupil kar vse od dainese razen čelade pri njem.

Zdaj ali me zadnjič ni jemal niti malo resno al sem pač ujel slab dan to ne vem.

Tako da svetujem ti da poizkusiš še enkrat pa boš videl kako in kaj, čeravno tak odnos že v štartu :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pač enkrat sem bil v Ljubljani pri Avto Triglavu, pa so bili zelo nestrokovni. Nič mi niso znali svetovat, al pa se mi vsaj niso hoteli posvetit in me niso resno jemali, ker sem se pripeljal pred njihovo trgovino z razpadajočim biciklom (pony-ijem). :P

Hja, bo treba v Gorico enkrat skočit...

Poiskusi pri Avto Triglavu v Mariboru. Pokliči Boštjana! Brezhibna postrežba, dobre cene, popusti in prijazen prodajalec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!