Skoči na vsebino

Dainese


devilish

Priporočene objave

Poiskusi pri Avto Triglavu v Mariboru. Pokliči Boštjana! Brezhibna postrežba, dobre cene, popusti in prijazen prodajalec!

Res je v MB na APRILIJI se tudi jaz že kr neki DAINESA kupil. Popust so mi dali dober in je bila cena boljša kot v ITALIJI. Pa prodajalec je tud faca - vidi se da uživa v tem kaj dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je v MB na APRILIJI se tudi jaz že kr neki DAINESA kupil. Popust so mi dali dober in je bila cena boljša kot v ITALIJI. Pa prodajalec je tud faca - vidi se da uživa v tem kaj dela.

jap se tudi jaz strinjam s tem. boštjan je faca, vzame si čas za vsako stranko in zna tudi svetovati. drugač pa mislim, da imajo zdaj 20% popust na vse izdelke dainese, pa tudi na čelade in ostalo opremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že kdo lih gre gor v Louisa(ki nima Daineseja) v Beljak in, če ima lih namen kupit Dainesa in, če so cene slučajn nižje naj se pa ustavi v Hein-Gericke(če kdo ve če so cene bolše/slabše ko pr nas naj pove!) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A kdo pozna jakno Dainese T-Age Gore tex? Kvaliteta, itd.. Je dokaj "draga" zato me zanima kvalteta in vse ostalo.

Pravzaprav razmišljam med Dainese T-age Goretex in Dainese Stratojet D-dry. Jakni nista cenovno primerljivi, bolj me zanima razlika v kvaliteti.

Hvala za odgovore in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna jakno Dainese T-Age Gore tex? Kvaliteta, itd.. Je dokaj "draga" zato me zanima kvalteta in vse ostalo.

Pravzaprav razmišljam med Dainese T-age Goretex in Dainese Stratojet D-dry. Jakni nista cenovno primerljivi, bolj me zanima razlika v kvaliteti.

Hvala za odgovore in LP

Razlika je v materialu. G-TEX je kvalitetnejši in seveda precej dražji. D-dry je podoben material, ki ga proizvaja Dainese. Obe jakni sta izredno kvalitetni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam jakno Stratojet D-Dry. Moram rečt da je jakna prva liga. Fajn se oprime telesa, ma dost ščitnikov, s podlogo not pa poskrbi, da te res ne bo nikol zebl. Vsakakor vredna nakupa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piše da je waterproof. Sam še nekega močnega deža nisem doživel, tak da ne vem kak hiter premoč, če sploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst si tudi ogledujem da bi nabavil od dainese jakno pa hlače....zanima me kateri modeli majo ščitnike za rame, komolce in hrbet?...vem da se lahko dokupi tudi želvo...ampak bi rad da ma to že sama jakna notr in da lahko po možnosti vzmaeš ven? .) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve koliko stane dainese K model oz. koliko je stal v primeru če ga več ne delajo in od kdaj se proizvaja? Aja pa še to; a ima morda ščitnik po hrbtenici ki ga lahko vzameš ven po potrebi? Hvala vnaprej LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst si tudi ogledujem da bi nabavil od dainese jakno pa hlače....zanima me kateri modeli majo ščitnike za rame, komolce in hrbet?...vem da se lahko dokupi tudi želvo...ampak bi rad da ma to že sama jakna notr in da lahko po možnosti vzmaeš ven? .) :?

Da lahko vzameš želvo ven ima 90% Dainese jaken.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve koliko stane dainese K model oz. koliko je stal v primeru če ga več ne delajo in od kdaj se proizvaja? Aja pa še to; a ima morda ščitnik po hrbtenici ki ga lahko vzameš ven po potrebi? Hvala vnaprej LP

Kupi "želvo". Najpreprosteje. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da se lahko dokupi tudi želvo...ampak bi rad da ma to že sama jakna notr in da lahko po možnosti vzmaeš ven? .) :?

Bo pametneje, če nabaviš kar klasično želvo. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač enkrat sem bil v Ljubljani pri Avto Triglavu, pa so bili zelo nestrokovni. Nič mi niso znali svetovat, al pa se mi vsaj niso hoteli posvetit in me niso resno jemali, ker sem se pripeljal pred njihovo trgovino z razpadajočim biciklom (pony-ijem). :P

Hja, bo treba v Gorico enkrat skočit...

Upam, da boš šel tudi tja z tem razpadajočim biciklom (pony-ijem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve koliko stane dainese K model oz. koliko je stal v primeru če ga več ne delajo in od kdaj se proizvaja? Aja pa še to; a ima morda ščitnik po hrbtenici ki ga lahko vzameš ven po potrebi? Hvala vnaprej LP

K modela ni več .. mogoče kakšna stara zaloga .. cena je bila pa EUR 1,019.90

s popustom

EUR 749.90

http://www.wheelup.it/?gclid=CJPSwcDJ54kCFT4GQgod31dwKA

http://www.dainese.it/ita/coll_mtb.asp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo !

Če koga zanima jaz prodajam NOV 2-DENI KOMBINEZON DAINESE K št.48 !! Kombinezon je lepega videza, je rdeče-belo-črne barve, slike lahko pošljem po mailu !!! Cena je 460€

Za dodatne info. na p.m. ali na : br3zovs3k@gmail.com ali pa pokličite na : 031/374-631

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo !

Če koga zanima jaz prodajam NOV 2-DENI KOMBINEZON DAINESE K št.48 !! Kombinezon je lepega videza, je rdeče-belo-črne barve, slike lahko pošljem po mailu !!! Cena je 460€

Za dodatne info. na p.m. ali na : br3zovs3k@gmail.com ali pa pokličite na : 031/374-631

LP

Dodaj sliko, da bodo ljudje videli, kako izgleda in novo nabavno ceno, da vidijo kakšna je razlika. Če je tako kot praviš, ni razloga, da ga ne bi prodal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodaj sliko, da bodo ljudje videli, kako izgleda in novo nabavno ceno, da vidijo kakšna je razlika. Če je tako kot praviš, ni razloga, da ga ne bi prodal.

Prodal ga bom sigurno tudi cena je zelo nizka ;) glede na to da je v trgovini 920€ jaz pa ga dam za 460€ !!

V prilogi tudi slike ...

LP

post-9626-1169212483_thumb.jpg

post-9626-1169212583_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes sem po radiju (zdi se mi da na Hit-u) slišal reklamo za eno štacuno, kjer prodajajo program od DAINESE. Slišal sem tudi, da je štacuna za Bežigradom, ampak, ker sem bil ravno v avtomobilu si nisem zapomnil ime trgovine O:-)

Mogoče ve, katera trgovina bi lahko bila??? :hmm:

Avtotriglav 100% ni :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem po radiju (zdi se mi da na Hit-u) slišal reklamo za eno štacuno, kjer prodajajo program od DAINESE. Slišal sem tudi, da je štacuna za Bežigradom, ampak, ker sem bil ravno v avtomobilu si nisem zapomnil ime trgovine O:-)

Mogoče ve, katera trgovina bi lahko bila??? :hmm:

Avtotriglav 100% ni :nono:

ARcom tudi ne.

http://www.dainese.si/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem po radiju (zdi se mi da na Hit-u) slišal reklamo za eno štacuno, kjer prodajajo program od DAINESE. Slišal sem tudi, da je štacuna za Bežigradom, ampak, ker sem bil ravno v avtomobilu si nisem zapomnil ime trgovine O:-)

Mogoče ve, katera trgovina bi lahko bila??? :hmm:

Avtotriglav 100% ni :nono:

Eurosport Trade

Mašera Spasičeva 8(lj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da v Eurosport Trade ne prodajajo motoristične opreme. Kolikor sem na njihovi spletni strani zasledil, prodajajo od Daineseta samo smučarsko opremo.

http://www.eurosport-trade.si/

in kolesarstvo (downhill, itd....) :topic: smetim :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!