Skoči na vsebino

Dainese


devilish

Priporočene objave

mene zanima če kdo ve kok stane dvodelni kombinezon dainese AERO nov v trgovini...

ker lahko ga kupim rabljenega pa me zanima dejanska vrednost novega kombinezona :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s to informacijo operirajo v prodajnem salonu DAinese. lahko tudi na www.dainese.si . Al pa www.dajnez.si.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima če kdo ve kok stane dvodelni kombinezon dainese AERO nov v trgovini...

ker lahko ga kupim rabljenega pa me zanima dejanska vrednost novega kombinezona :D

Če je to ta na sliki bo cena 649 EUR-e!

post-5113-1170091889_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp to je ta...nofrus hvala :OK:

ti symru pa če neveš odgovora si ne nabiji postov ker itak vsi vemo da jih maš največ :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi "želvo". Najpreprosteje. :yea1:

Bo pametneje, če nabaviš kar klasično želvo. :grim

Dainese K kombinezon sem kupil, tistega ščitnika po hrbtu nima. Bom kupil želvo :D Prodaja kdo kakšno rabljeno dainese? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dainese K kombinezon sem kupil, tistega ščitnika po hrbtu nima. Bom kupil želvo :D Prodaja kdo kakšno rabljeno dainese? :P

Kupi novo. Ni neka cena. In nenazadnje, novo je novo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dainese K kombinezon sem kupil, tistega ščitnika po hrbtu nima. Bom kupil želvo :D Prodaja kdo kakšno rabljeno dainese? :P

Cena: 134,38 EUR

32.177,66 SIT

_elva.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena: 134,38 EUR

32.177,66 SIT

134,38 :eek:

Jaz sem dal za 7 člensko zandono v Padovi 52 EUR redna cena pa nekaj cez 60 EUR!

Zandona je včasih delala tudi za Dainese nevem kako je to danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

134,38 :eek:

Jaz sem dal za 7 člensko zandono v Padovi 52 EUR redna cena pa nekaj cez 60 EUR!

Zandona je včasih delala tudi za Dainese nevem kako je to danes.

Danes piše na Dainese-ovi želvi Dainese. Kdo je proizvajalec? Kdo ve. No, v vsakem primeru je 32.000 ogromno. Jaz bi pogledal po netu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš tut cenejše modele od Dainese. Okol 80 Evrov. Drugač pa se dobi Zandona za 60 Evrov, pa Clover tut skor ista cena. Mislim da je izbire dost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš tut cenejše modele od Dainese. Okol 80 Evrov. Drugač pa se dobi Zandona za 60 Evrov, pa Clover tut skor ista cena. Mislim da je izbire dost.

No, toraj smo imel prav. Ni zmeraj prva žoga najboljša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes piše na Dainese-ovi želvi Dainese. Kdo je proizvajalec? Kdo ve. No, v vsakem primeru je 32.000 ogromno. Jaz bi pogledal po netu.

Tudi na moji stari piše Dainese, ma to ne pomeni, da delajo to sami. Prejšne so bile popolnoma iste, zdejšne pa so razlišne, Zandona ima ravne člene, Dainese pa vijugaste zato sklepa da zdej ni isti proizvajalec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na moji stari piše Dainese, ma to ne pomeni, da delajo to sami. Prejšne so bile popolnoma iste, zdejšne pa so razlišne, Zandona ima ravne člene, Dainese pa vijugaste zato sklepa da zdej ni isti proizvajalec.

Pa saj je vse skupaj vseeno.Če ne boš padel, ne boš občutil razlike. Pa tudi če boš, je zadeva, ena in druga, varna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj je vse skupaj vseeno.Če ne boš padel, ne boš občutil razlike. Pa tudi če boš, je zadeva, ena in druga, varna.

Se strinjam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam :OK:

Pa dobro kupi. In ne zredi se, ker te bo želvica tiščala v želodec. He, he, he....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAINESE želva za kombinezon stane cca 70 EUR. V MB APRILIA na AUTOCOMMERCE jih imajo tolk, da jih prodajajo.

Je pa iz kompozita, izredno lahka, zračna. Vključuje tudi dva pasova in naramnice.

FANTJE - PRIPOROČAM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAINESE želva za kombinezon stane cca 70 EUR. V MB APRILIA na AUTOCOMMERCE jih imajo tolk, da jih prodajajo.

Je pa iz kompozita, izredno lahka, zračna. Vključuje tudi dva pasova in naramnice.

FANTJE - PRIPOROČAM.

Res je. Vendar, govorim iz izkušenj, preden jo kupiš, jo tudi poskusi obleči pod kombinezon. Včasih se zgodi, da je kroj kakšnega kombinezon takšen, da so potem, zaradi želve, težave z zapiranjem zadrge. Samo v opozorilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem ne preostane druga kot fitnes :P , kar ne škodi prav nobenemu motoristu :grim .

Ne brez heca. Nekatere Dainesove želve so v ledvenem pasu pretrde in se nočejo povsem prilegati hrbtenici. Jaz sem imel sam tak primer. Pa sem moral želvo vrniti in vzeti novo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da boš šel tudi tja z tem razpadajočim biciklom (pony-ijem)

Zakaj pa?! A zdaj boš rekel, da me povsod ne bi resno jemali, če bi se s ponijem pred trgovino pripeljal? :nono: Pri Autocomercu me niso, sem pač drugje kupil. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa?! A zdaj boš rekel, da me povsod ne bi resno jemali, če bi se s ponijem pred trgovino pripeljal? :nono: Pri Autocomercu me niso, sem pač drugje kupil. .)

Zandona se z Dainese ne more meriti. Dainese ima pravi, certficirani Level 1 protektor (in je eden zelo redkih). Zandona pa...je lokalni italijanski proizvajalec...

Če že iščete pravo alternativo Dainesu, so to Alpinestars, Knox in Spidi. Vsi imajo Level 1 zaščito z resničnim certifikatom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!