Skoči na vsebino

Dainese


devilish

Priporočene objave

1 hour ago, Shillien said:

Kolikor vem usnjenih dainese kombinezonov ne moreš kupiti različnih št. ( torej zgorni in spodnji del sta ista št. )

verjetno mas prav, sem kupoval ze skoraj osem let nazaj, in niti ne vem vec točno kako smo v stacuni to sestavili skupaj, je bila pa se tista klasična italijanska trgovina, ki ima 8m2, pa večjo izbiro k cela Slovenija, da ti sploh ni jasno od kje nosijo zadeve. Ne govorijo nič drugega ko italijansko, edino kar pa jaz znam pa je samo: "sconto" Nekaj, kar po mojem itak ne najdeš več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno je vse številko preveliko. Kombinezon mora biti kar oprijet, pa še mal se raztegne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, DAMI34 pravi:

verjetno je vse številko preveliko. Kombinezon mora biti kar oprijet, pa še mal se raztegne.

Morda res, vendar laguna seca 50 mi je bil pa pretesen... Nabavil sem ixs iz sosednje teme..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, a79 pravi:

Morda res, vendar laguna seca 50 mi je bil pa pretesen... Nabavil sem ixs iz sosednje teme..

laguna seca je bol oprijeta kot auro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, a79 pravi:

Morda res, vendar laguna seca 50 mi je bil pa pretesen... Nabavil sem ixs iz sosednje teme..

meni je tudi najbolj sedel kar se tiče dimenzij. Iz sosednje teme. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ima kdo rokavice Dainese Full Metal 6? Je kar se tiče velikosti standardni Dainese ali je treba vzeti številko več/manj? Na netu so mnenja deljena in ne bi rad naročal in potem vračal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, Slash13 said:

Ima kdo rokavice Dainese Full Metal 6? Je kar se tiče velikosti standardni Dainese ali je treba vzeti številko več/manj? Na netu so mnenja deljena in ne bi rad naročal in potem vračal. 

imam, št L (9), isto kot vse ostale rokavice. so pa nove kar ozke, preden sem šel z njimi na motor sem jih kakšno uro 2 nosil doma, potem pa se na motorju posedejo po roki kot vsako usnje (nekatere druge znamke imam XL ampak ker so preozke in ne dobim not roke, potem pa so predolgi prsti).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, hvala. Torej vzamem L, kot vse Dainese do sedaj. To, da se mora novo usnje uležt po roki mi je logično in sem tudi pri sedanjih potreboval nekaj časa, da so se rokavice udelale in postale "moje" 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!