Skoči na vsebino

Dainese


devilish

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

Vem da to najbolj ne paše v to temo vendar nisem vedel kam naj zastavim vprašanje.

Zanima me ali imate motoristično opremo od ena iste znamke ali imate naprimer kombinezom od Dainesa in rokavice od druge znamke?

Vem da je vprašanje butasto in če bi jaz odgovarjla bi rekel da vse od iste znamke, vendar imam jakno od Dainesa itd..in bi najrajše imel vso opremo od Dainesa vendar v rokavicah od Dainesa pa se ne počutim najboljše in imam v nekaterih drugih rokavicah bolši občutek.Zdaj pa nevem, ker če bom mešal znamke bom smešno izpadel.

Kaj vi pravite nosite samo eno znamko ali mate kaj mešano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno ista znamka (tudi čelade) in istih barvnih kombinacij, če se da pa še isto modelno leto. In vse se more ujemat z motorjem.

Ni se za hecat s tem, velja podobno kot za gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa nevem, ker če bom mešal znamke bom smešno izpadel.

Ti pa moraš biti še zelo mlad.

Poglej, zaščitna oprema je zato, da si z njo bolj varen, ne bolj lep. Torej se moraš v njej počutiti udobno. Če imaš kombinezon Dainese, rokavice Alpinestars in škornje od nekoga tretjega, to nobenega nič ne briga. Sčasoma boš to tudi sam razumel.

Jaz imam največ opreme Dainese, nekaj pa tudi ostalih znamk. Odločitev je vedno padla glede na počutje v kosu opreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da to najbolj ne paše v to temo vendar nisem vedel kam naj zastavim vprašanje.

Zanima me ali imate motoristično opremo od ena iste znamke ali imate naprimer kombinezom od Dainesa in rokavice od druge znamke?

Vem da je vprašanje butasto in če bi jaz odgovarjla bi rekel da vse od iste znamke, vendar imam jakno od Dainesa itd..in bi najrajše imel vso opremo od Dainesa vendar v rokavicah od Dainesa pa se ne počutim najboljše in imam v nekaterih drugih rokavicah bolši občutek.Zdaj pa nevem, ker če bom mešal znamke bom smešno izpadel.

Kaj vi pravite nosite samo eno znamko ali mate kaj mešano?

NE! Z mešanjem opreme se definitivno ni za hecat! Če te dobijo plavi :fight1::bum::SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako da to ni nič takšnega če maš različne znamke opreme...sem mislih da ima večina vse od iste znamke.

Bolše izpadit budalo za kratek čas kot pa da si vedno...

Hvala za mnenja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako da to ni nič takšnega če maš različne znamke opreme...sem mislih da ima večina vse od iste znamke.

Bolše izpadit budalo za kratek čas kot pa da si vedno...

Hvala za mnenja.

Jaz imam kombinezon Dainese, rokavice Alpin, škornje TCX, podoblačilo Craft,...fant, če se ti že gre za nek zunanji izgled glej le na to da si morda barvno usklajen z motorjem, na druge stvari(firme) ti ni treba paziti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa kaj itak da je fant mlajši če ma 125 (sklepam), jst mam tudi vse od astarsa razn želve. pač kombinezon prav po naključju, škornji so se mi ostali res sezuvali, rokavice so pa res čista šminka priznam.O:-) bi komot kake druge zbrala, ampak sm si res rekla kamor gre bik...

ne bi pa vzela želve od astarsa k se mi je zdela dainese boljša. pa podobleka je tudi dam-prou/tucano urbano/interšport. pa nogavic tudi nimam glih na zvezdice in okrog vratu buff.

ma pa rečmo fant niti ene reči od iste firme, pa nič ne moti.

uglvanem zberi kar ti paše in kar ti je tudi všeč. ma pa dainese res rokavice malo po svoje.

a ja pa ni treba takoj na kaka taka vprašanja cinično odgovarjat. sej vsak je enkrat bil začetnik in so se mu postavljala taka in drugačna vprašanja.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm zacel v rabljenem dainesovem dvodelnem kombinezonu črno-bele barve za 140€, nove noname rokavice za 40€ in novi probiker skornji za 70€.

Nisem imel nobenih pomislekov niti vprašanj za prva oblačila. :yea1: aja, pa mi je blo vse ok prav in čisto všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dobiš komplet uso opremo v eni trgovini je ponavadi ista znamka, pa še dobra cena na koncu :D zato je večina ljudi v isti znamki :)

Meni je pri vsej opremi na prvem mestu varnost, na drugem počutje v njej in nato je popolnoma use isto ... no ja cena tudi kdaj igra vlogo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Varnost naj bi bila na prvem mestu. Dainese pa perfektno pokriva še udobje ter izgled, tako da pri meni ni bilo dvoma kaj bom kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kam bi lahko nesel na popravilo dainesi kombinizon. Zamenjati je potrebno zadrgo(med spodnjim delom in jakno), mogoče bi se dala tudi trenutna popravit. Saj mi je odletel del ko na začetku daš skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zanimam se za kombinezon Dainese trickster canguro, če ima kdo kakšno izkušnjo z tem kombinezonom ali kakšnim drugim kombinezonom iz kenguru usnja bi prosil za kakšno informacijo. Zanima me predvsem to ali se splača dati nekaj dodatnih evrov in kupiti kengurujevo usnje napram govejemu usnju?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimam se za kombinezon Dainese trickster canguro, če ima kdo kakšno izkušnjo z tem kombinezonom ali kakšnim drugim kombinezonom iz kenguru usnja bi prosil za kakšno informacijo. Zanima me predvsem to ali se splača dati nekaj dodatnih evrov in kupiti kengurujevo usnje napram govejemu usnju?

LP

Jaz imam omenjen kombi in sem zaenkrat zelo zadovoljen... Nič ne ščipa, nič ne tišči in super se prilega rolleyes.gif.

D.

EDIT: malo hitro odpisal :-). Moj je 'default' pa se mi zdi super, kengoru pa pomojem ne more bit slabši heh.

Popravljeno . Popravil davidg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni. Ima kdo od vas rokavice Dainese Full Metal Pro in kako je kaj z obrabo le teh? Moje so po cca 4000 - 5000 km v sano ENI SEZONI ZANIČ??!!??!!?? :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Ima kdo od vas rokavice Dainese Full Metal Pro in kako je kaj z obrabo le teh? Moje so po cca 4000 - 5000 km v sano ENI SEZONI ZANIČ??!!??!!?? :wallbash:

sem jih gledal pa mi na srečo niso bile prav, sem pa slišal da so sedaj baje vse (?!?!?) te supersport-supermehke-kenguru rokavice bolj ali manj za eno sezono. vapotek jih ima, vprašaj njega če je to normalno ali ne.

moje stare dainese kengurujeve so zdržale vsaj enih 40.000 preden so se pojavile prve luknje od obrabe, očitno se ne dela več takih :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem jih gledal pa mi na srečo niso bile prav, sem pa slišal da so sedaj baje vse (?!?!?) te supersport-supermehke-kenguru rokavice bolj ali manj za eno sezono. vapotek jih ima, vprašaj njega če je to normalno ali ne.

moje stare dainese kengurujeve so zdržale vsaj enih 40.000 preden so se pojavile prve luknje od obrabe, očitno se ne dela več takih :headbang:

Ja očitno res ne delajo več kvalitetne robe. Moje so stare eno leto pa nič več in so na desnem palcu, s katerim samo stisnem gumb za zagon motorja razpadle, luknja skozi, da cela blazinica palca skozi gleda in na kazalcu, s katerim zaviram enaka pesem. Ni mi jasno več nič! Sklopko sem sigurno večkrat stisnil kot prednjo zavoro in gumb za start motorja, pa zaenkrat še niso prsti skozi... Eh, razočaran sem popolnoma. Na Dainese pa so mi rekli, da lahko sicer pošljemo v Italijo, ampak da mi reklamacije po vsej verjetnosti nebodo priznali, ker se pač vidi, da so obrabljene... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Zanima se za nakup te jakne LINK. Jo mogoče kdo ima ? Ene par postov nazaj, je nekdo omenjal trgovini v kozini, kjer prodajajo outlet Dainese. Se splača iti dol pogledati ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se splača it dol pogledat, imajo kr veliko izbire. če nisi nekih nestandardnih mer pa lahko vzameš dvodelni kombinezon (da boš bolj v stilu :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima se za nakup te jakne LINK. Jo mogoče kdo ima ? Ene par postov nazaj, je nekdo omenjal trgovini v kozini, kjer prodajajo outlet Dainese. Se splača iti dol pogledati ?

Pozdravljen. Idi v MB DAINESE CORNER. Model je nov in ne verjamem, da ga boš v OUTLETU videl. Zmen se z trgovcem za popust pa jo imaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen. Idi v MB DAINESE CORNER. Model je nov in ne verjamem, da ga boš v OUTLETU videl. Zmen se z trgovcem za popust pa jo imaš.

Ok hvala za nasvet. Naprej bom šel pogledat v Kozino v Outlet, ker mi je bližje kot MB. Če pa ne bom našel nič pametnega v Kozini, pa "skočim" še v MB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Model je nov in ne verjamem, da ga boš v OUTLETU videl.

kozina ni več samo outlet. imajo tudi tekočo robo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Denis ima nove kombinezone. :kva1:

1513388_N32_F_9.png1513392_777_F_9.png

Aero Evo, Crono,

1513390_938_F_17.png1513385_654_F.png
 

Trickster Evo, Team

 

...in pa tudi nekatere v dvodelni različici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!