Skoči na vsebino

Dainese


devilish

Priporočene objave

Zanimam se za kombinezon Dainese trickster canguro, če ima kdo kakšno izkušnjo z tem kombinezonom ali kakšnim drugim kombinezonom iz kenguru usnja bi prosil za kakšno informacijo. Zanima me predvsem to ali se splača dati nekaj dodatnih evrov in kupiti kengurujevo usnje napram govejemu usnju?

LP

 

Samo ideja, Alpinestars ATEM je dobil nagrado za WINNER of the Year 2012 - Best Race Suit.

V živo res svetoven kombinezon najvišjega ranga.

 

Lahko pogledaš tudi test - http://www.revzilla.com/motorcycle/alpinestars-atem-race-suit

 

69642_10151417918221826_192677111_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Rad bi probal Dainese Aero Evo št.54 pa ga še nisem našel v tej naši pokrajini. Bo treba it spet v italijo. Se komu sanja kako je z novimi izdelki v naših trgovinah. Alpinestarsove so že založene. Dainesove pa nazadnje, ko sem preverjal, še kar stara roba?

post-15759-0-04044000-1364335193_thumb.jpg

post-15759-0-23646800-1364335209_thumb.jpg

post-15759-0-54375300-1364335225_thumb.jpg

post-15759-0-04584300-1364335237_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

To je to. :evilgrin:

 

ps.: Enodelni kombinezon Dainese Avro pa so nehali delati tako, da sem se za tega odločil.

post-15759-0-31142700-1369502909_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je to. :evilgrin:

 

ps.: Enodelni kombinezon Dainese Avro pa so nehali delati tako, da sem se za tega odločil.

 

Ti pa še včeraj si ga prodajal na anetu, ti pa res nisi čist ziht kaj bi imel a ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa še včeraj si ga prodajal na anetu, ti pa res nisi čist ziht kaj bi imel a ;)

Tut biznis je treba delat če gre :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

mene zanima, kje v sloveniji se da kupiti dainese opremo. gre predvsem za rossi izvedbo.

vem za avto triglav in dainese outlet kozina. še kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

 

Sem nov na tem forumu.

 

Rad bi nabavil eno cenovno ugodno jakno. Zagledal sem se v jakno Dainese Crono Tex.

 

http://www.dainese.com/eu_en/motorbike/g-crono-tex.html

 

Danes sem testiral dainese jakne številka 58, ampak tega modela niso imeli na zalogi.

 

Naročil jo bom iz Italije. Se lahko zafrknem glede številke?

 

Je velika razlika med modeli iste firme?

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ali mogoče kdo ima jakno in hlače TEREN D-DRY od Dainese. Mogoče kakšen fitback Sam se zanimam za nakup, nisem pa seznanjen z njihovimi prodajnimi mesti, lahko tudi bližnja Italija...hvala lepa že vnaprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

 

BI lepo prosil za majhno pomoč!

Kot nov na forumu, sem uporabil iskalnih in v temah

zaenkrat našel naslednje info glede Dainese opreme - kje se je da dobiti:

torej AC moto (a je to samo v MB ali tudi v Lj - naj bi bilo nekje na dunajski), Outlet v Kozini, AS Honda Trzin, Moto oprema v MS.

To je to? Ali je še kje kaj mogoče?

Popravljeno . Popravil netreus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce kupujes komplet, mort lahko pogledas cez mejo. imas pignolo v stari gorici, vcasih je bila zelo popularna alternativamoto v Sistiani, ce pa se ti da pelat se kak km vec imas v castelfrancu valeri sport in market2ruote. Zadnji dve se mi zdita...znanstveno fantasticno veliki in zalozeni.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem si v prejsnjem mescu kupil Daines dvodelni set (zaenkrat se ni nosen saj je izpit od nedavnega v zepu motorja pa od nikjer), vzel sem Laguna Seca Evo div. normalna cena je 949€(na Dainese uradni strani) jaz pa sem zanj placal natanko 658€ v Avstirji od koder tudi sem natancneje v trgovini Ginzinger(so povsod v Avstriji) za zeno sva pravtako kupila Daines dvodelni komplet kateri naju je stal cca 600€ tocnega imena ne vem.

 

Se link do najinega kompleta https://plus.google.com/u/0/photos?pid=6040379288975911698&oid=109198940047205336934

Popravljeno . Popravil RoadTo600
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, hvala za informacije..

Torej, kar se tiče Slo je to to, kar sem napisal,

za tisto (morebitno) kaj več pa se splača iti v tujino (Ita, Aus, ..) ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Bi prosil za kakšno mnenje o tekstilni opremi (ni nujno da je Dainese) in sicer, kako je z zračnostjo poleti pri Breathable waterproof DDry® membrane - je to primerljivo z neperforiranim usnjem ali pa bolj kuhaš poleti, ko je okoli 30 st.C ?

 

Malo kombiniram in sem prišel do rezultata:

 

Dainese Tempest D-Dry Pants in Dainese Aspide D-Dry Textile Jacke

 

in za njo:

 

Dainese Tempest D-Dry Pants Ladies ter Dainese Laguna Seca D-Dry Damen Jacke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. Pri 30 stopinjah das podloge stran. Jest mam za tiste vroce dni najraj kar poletno jakno in hlace pa podlogo v kovcku ce slucajno fajn zahladi. Je pa cordura bolj prijazna v vrocini kot usnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Je pa cordura bolj prijazna v vrocini kot usnje.

 

Ooo hvala za odgovor. To sem hotel slišat oziroma prebrat. Je pa tako, da ima večina jaken in hlač notranjo toplotno podlogo snemljivo, membrana D-Dry po ostane - sicer pravijo kao da diha ... vem da idealnega oblačila ni kakor tudi ni velikokrat idealno vreme pa vseeno tuhtam, da bi leder zamenjal za corduro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če bo ravno držalo: Avto Triglav je res na Ptujski 132, Moto limit pa ima naslov Kavčičeva 9. na zemljevidu sta si pa res blizu. Bodo sigurno mariborčani vedeli kaj več o tem.

 

Moto limit:

 

2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!