Skoči na vsebino

Dainese


devilish

Priporočene objave

ja oranžn je kaj ne vidš :rolleyes:

drgač pa glih take barve je bla moja jakna ene dve sozoni zdej pa veš kakšna je :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor Brdausu:

Kombinezon Flanker je krasne pomarančno oranžne barve. Kroj tega modela najlepše stoji zelo vitkim osebam; se pravi, da bi moral na tvojo postavo pristajati kot ulit. Ta barvna varianta ima tudi dvodelno varianto kombinezona; normalna cena v Italiji 740Euro.

Oznaka barve je : color code D24-arancio, bianco-nero.

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejasno vprašanje; kakšne izkušnje?

Ne jasno, hmmm :hmm:

Ok, nisem ga imel možnosti videti v živo, pa me zanima, če

ga ima kdo v lasti? Kakšno ima mnenje o njem v primerjavi z

prejšnim oz drugimi? Koliko je cena ?

Ali je kombinezon kej zračen ali je čist zaprt?

Je imel kdo izkušnjo z njim "odleteti" ? Če že, a je ostal cel kombinezon? Ali

se je stragla zadrga, je mogoče potrgan po šivih...?..........?

.

.

.

itd.

Nasplošno izkušnje, komentar o dotičnem modelu!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, nisem ga imel možnosti videti v živo, pa me zanima, če

ga ima kdo v lasti? Kakšno ima mnenje o njem v primerjavi z

prejšnim oz drugimi? Koliko je cena ?

Ali je kombinezon kej zračen ali je čist zaprt?

Je imel kdo izkušnjo z njim "odleteti" ? Če že, a je ostal cel kombinezon? Ali

se je stragla zadrga, je mogoče potrgan po šivih...?..........?

Ali je določeni model všeč ali ne je stvar vsakega posameznika. Kombinezon je precej zračen zaradi elastičnih vstavkov na prepogibih ; ki ga naredijo tudi zelo udobnega. Vgrajeni protektorji ga uvrščajo med zelo varne kombinezone.

Ostalo spada pod razpravo o znamki (posamični modeli se razlikujejo samo po dizajnu in kroju za različne tipe postav ter količini in vrsti vgrajenih protektorjev); kar ti je lepo opisano že na prvi strani tele teme.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki mal... a unle je rumen :hmm: al oranžen?

Ker iščem oranžni kombo :blush:

Sem bil včeraj v (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) v Sesljanu (Sistiana na italijanski strani).

Seveda sem se spomnil nate; oranžna dvodelna varianta je že v letošnjem katalogu; običajna cena dvodelnih Flanker je samo 690 euro (sprva nisem verjel, ker je za tako ceno vedno bilo potrebno iti do izbranih trgovcev v smeri Bologne ali Milana).

Ravno za primerjavo; Moto Shop Pignolo jih ponuja po 740eurov, zraven pa ti trgovec še tako vzdihuje, da misliš, da bo zaradi prevelike dobrote (prenizke marže) vsak trenutek izdihnil.

(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) je ne samo tik ob slovenski meji, tudi cene na splošno so take, da jih boš najdel samo kje v centru Italije (do kamor je vsaj 250km v eno smer).

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo pogledal po trgovini; običajna cena:

-Laguna Seca enodelec je samo 700 euro

-Laguna Seca dvodelni kombinezon 720 euro

V akciji sem videl še par zelo lepih enodelnih kombinezonov Dainese po cenah nekaj nad 600euro; žal so bile samo številke 50 in mislim da ena 52. (in to niso bili kakšni starinski modeli!!!).

V glavnem, kdor rabi kakovostnega enodelca in ima to številko, naj skoči pogledati, preden mu ga klizne kakšen Italijan.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu se pridrižujem antaresu. (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) je res dobra destinacija za nakup Dainese kombinezona. Dobra izbira, prijazna in lušna trgovka ter predvsem zelo ugodne redne cene napram ostalim trgovinam z Dainese v okolici. Če pa dajo še kaj popusta, si pa itak zmagal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) je res dobra destinacija za nakup Dainese kombinezona.

1.prijazna in lušna trgovka

2.ter predvsem zelo ugodne redne cene napram ostalim trgovinam z Dainese v okolici.

3.Če pa dajo še kaj popusta, si pa itak zmagal :)

1.bionda :naughty: je zelo usposobljena in ne napleta neumnosti; pove bistvo in po resnici in še slovensko zna (čeprav sem to ugotovil malo pozno-sem se bil že vse zmenil v Italijanščini).

2. ne v okolici ampak v regiji (Friuli Venezia Giulia; sega od avstrijske meje, prek Udin do Trsta; in šteje več prebivalstva kot Slovenija). Trgovska politika tovarn se v Italiji določa po posamičnih regijah (trgovcem ne dovolijo prakticirati istih popustov).

V glavnem; za take cene kot jih imajo tu (sem pogledal še čelade in vrgel samo eno oko na ostalo) je potrebno narediti vsaj 500km in plačati avtocesto (če si hočeš kaj naročiti po katalogu je to 1.000km).

3. Kot sem videl po slavnih trgovinah kot so Market2Ruote, valeriosport, Spaccio di forte Sonia,... dajo v akcijo res stare modele, ki so jih dobili od proizvajalca po nizkih cenah (ostanki iz magazina); tukaj pa da v akcijo zato, da se roba vrti in da nima zadev iz prejšnjih let.

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pozabil; naslov trgovine in cene enih par ostalih zadev (Alpinestars kombinezoni in čelade X-lite) sem napisal v temo trgovine v Italiji.

Da ne pišem sem noter zadev, ki niso Dainese.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.bionda :naughty: je zelo usposobljena in ne napleta neumnosti; pove bistvo in po resnici in še slovensko zna (čeprav sem to ugotovil malo pozno-sem se bil že vse zmenil v Italijanščini).

2. ne v okolici ampak v regiji (Friuli Venezia Giulia; sega od avstrijske meje, prek Udin do Trsta; in šteje več prebivalstva kot Slovenija). Trgovska politika tovarn se v Italiji določa po posamičnih regijah (trgovcem ne dovolijo prakticirati istih popustov).

V glavnem; za take cene kot jih imajo tu (sem pogledal še čelade in vrgel samo eno oko na ostalo) je potrebno narediti vsaj 500km in plačati avtocesto (če si hočeš kaj naročiti po katalogu je to 1.000km).

3. Kot sem videl po slavnih trgovinah kot so Market2Ruote, valeriosport, Spaccio di forte Sonia,... dajo v akcijo res stare modele, ki so jih dobili od proizvajalca po nizkih cenah (ostanki iz magazina); tukaj pa da v akcijo zato, da se roba vrti in da nima zadev iz prejšnjih let.

A mi morda lahko malo bolje opises prosim, kje je ta trgovina z Dainese robo?? Iscem si neko jakno, da poleti nebom zgorel v leder kombinezonu, pa je nikjer ne dobim. Sem pa na Dainese strani videl par jaken, ki bi bile zanimive, pa bi seveda rad najprej preizkusil robo preden jo kupim!

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pove bistvo in po resnici in še slovensko zna (čeprav sem to ugotovil malo pozno-sem se bil že vse zmenil v Italijanščini).

To zato, ker je Slovenka, iz Kopra :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zato, ker je Slovenka, iz Kopra :)

Hočeš reči Primorka iz Kopra. (najprej Primorec potem slovenec :yes: )

Tako natančno jaz blondink ne sprašujem :whistle: .

Važno da svoje delo obvlada 100%; nivo svetovanja je bil na ravni najboljših italijanskih trgovin.

In še model Steel je pofotkala v tovarni (nisem mogel nikjer najti fotografij, ker jih tovarna še skriva).

Ah, ja.

Model Steel, nov za leto 2008, je krasen dvodelec in še lepši kot enodelen. V glavnem res krik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi morda lahko malo bolje opises prosim, kje je ta trgovina z Dainese robo?? Iscem si neko jakno, da poleti nebom zgorel v leder kombinezonu, pa je nikjer ne dobim. Sem pa na Dainese strani videl par jaken, ki bi bile zanimive, pa bi seveda rad najprej preizkusil robo preden jo kupim!

Hvala!

Točen naslov je v temi Moto trgovine v Italiji.

Ker si z gornjega konca države boš verjetno šel prek Sežane in mejnega prehoda Fernetiči.

Torej; takoj za mejnim prehodom (50metrov) je na desni strani vhod na brezplačno avtocesto.

Po njej se pelješ mislim dado drugega izhoda (sicer boš videl na tablah označeno Sistiana, Aurisina, Duino).

Ko prideš iz dolgega zavoja izhoda se ta razcepi; en krak gre naravnost, drugi pa se odcepi na desni strani.

Desni odcep izhoda se konča na cesti; zaviješ desno, proti Sistiana.

Pelješ po glavni ulici skozi Sistiano, mimo bencinske pumpe na levi strani in po 100 metrih je tik ob glavni cesti, ravno tako na levi strani trgovina z ogromno izložbo.

Evo, pa si na cilju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točen naslov je v temi Moto trgovine v Italiji.

Ker si z gornjega konca države boš verjetno šel prek Sežane in mejnega prehoda Fernetiči.

Torej; takoj za mejnim prehodom (50metrov) je na desni strani vhod na brezplačno avtocesto.

Po njej se pelješ mislim dado drugega izhoda (sicer boš videl na tablah označeno Sistiana, Aurisina, Duino).

Ko prideš iz dolgega zavoja izhoda se ta razcepi; en krak gre naravnost, drugi pa se odcepi na desni strani.

Desni odcep izhoda se konča na cesti; zaviješ desno, proti Sistiana.

Pelješ po glavni ulici skozi Sistiano, mimo bencinske pumpe na levi strani in po 100 metrih je tik ob glavni cesti, ravno tako na levi strani trgovina z ogromno izložbo.

Evo, pa si na cilju.

super info daj povej še delovni čas :worship: mogoče veš imajo tudi enodelce velikosti št 56 :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super info daj povej še delovni čas :worship: mogoče veš imajo tudi enodelce velikosti št 56 :whistle: :whistle:

Ups, delovni čas pa ne bi vedel. Vem, da je deljen, kot povsod v Italiji. Popoldan vem da delajo do 19h30; začnejo pa verjetno okrog 15h?

Verjetno ta urnik velaj tudi za soboto, medtem ko je ob ponedeljkih zaprto (tako je ponavadi); se bom pozanimal in ti napišem.

Enodelce št.56 v akciji niso imeli; mislim pa, da je bil eden ali dva po običajnih cenah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enodelce št.56 v akciji niso imeli; mislim pa, da je bil eden ali dva po običajnih cenah.

Brotherr6; Kaj pa bi te zanimalo (bom moral mimo še nekaj zase, pa lahko vprašam)?

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo barvnih kombinacij, da bo malo bolj pisano jesensko vzdušje tudi na motosvetu!

Bela Laguna Seca:

Modra Laguna Seca

Črna Laguna Seca

Rdeča Laguna Seca

Veracruz Antracit

Modra Veracruz

Čeprav je meni še najbolj všeč model Steel, če priznam po pravici in pošteno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brotherr6; Kaj pa bi te zanimalo (bom moral mimo še nekaj zase, pa lahko vprašam)?

Joj, ce bos hodil mimo, a bi lahko vprasal tudi ce imajo jakno Panama-Tex rdeco in Zentex-Tex rdeco od Dainesa?? Stevilka 56, pa ceno prosim! No, ce se bos spomnil!!

Hvala! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je določeni model všeč ali ne je stvar vsakega posameznika.

Antares

THX na izčrpnem odgovoru!

Lagunca(div) je za mojo velikost pri Neni že pošla, jo je potrebno naročiti :unsure:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

THX na izčrpnem odgovoru!

Lagunca(div) je za mojo velikost pri Neni že pošla, jo je potrebno naročiti :unsure:

lp

Jaz imam dvodelnega Laguno Seco crnega, tezko ti pa naredim kaksno primerjavo, ker je to moj prvi kombinezon. Lahko ti samo povem, da je dokaj udoben, lepo se prilega telesu, poleti je pa vroce v njem ko pes! No, med voznjo se da zdrzati, ampak ko se ustavis na rdeci luci za kako minuto, jaz zakuham totalno! Sicer pa se to pomoje dogaja z vsemi leder kombinezoni!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brotherr6; Kaj pa bi te zanimalo (bom moral mimo še nekaj zase, pa lahko vprašam)?

JA LEPO zanima me enodelc Laguna Seca št 56 barva po možnosti črna :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!