Skoči na vsebino

Dainese


devilish

Priporočene objave

JA LEPO zanima me enodelc Laguna Seca št 56 barva po možnosti črna :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Ne vem kakšne mere imaš (upam, da nisi preveč koščen) ker je Laguna Seca precej bolj na široko krojena.

Če kombinezona ni, boš moral počakati na januar, ko pride pošiljka (vem, ko sem spraševal zaradi sebe). Čeprav se mi mota po glavi, da je bila res neka velika številka Lagune na stojalu. Bomo videli.

Pravzaprav, a ne bi raje vzel Steel črnega? (je krasen; mislim pa da bo malo dražji; verjetno okrog 800 euro; ker je cena po ceniku dokaj visoka). Je pa res uau!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

THX na izčrpnem odgovoru!

Lagunca(div) je za mojo velikost pri Neni že pošla, jo je potrebno naročiti :unsure:

lp

Kombinezon moraš probati na postavo; težko, da ti bo druga oseba dajala nasvete; vsaj dokler te ni videla v njem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kakšne mere imaš (upam, da nisi preveč koščen) ker je Laguna Seca precej bolj na široko krojena.

Če kombinezona ni, boš moral počakati na januar, ko pride pošiljka (vem, ko sem spraševal zaradi sebe). Čeprav se mi mota po glavi, da je bila res neka velika številka Lagune na stojalu. Bomo videli.

Pravzaprav, a ne bi raje vzel Steel črnega? (je krasen; mislim pa da bo malo dražji; verjetno okrog 800 euro; ker je cena po ceniku dokaj visoka). Je pa res uau!!

mam že dvo delca dainese pa je sam še za cesto zato nucam enodelca za pisto , če bi imel kaj na zalogi pa pridem takoj probat

me je pa tko malveč skupi tak ,da to ni problem :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urnik trgovine ((Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)) je:

OD TORKA DO PETKA 9.30-13.00,15.30-19.30 (ponedeljek zaprto).SOBOTA NON STOP 9.30-19.30

Biondinka :naughty: , ki edina govori slovensko (in zna odlično svetovati) dela samo ČETRTEK,PETEK in SOBOTA.

demon in brotherr6, odgovor sem vama poslal po PM.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombinezon moraš probati na postavo; težko, da ti bo druga oseba dajala nasvete; vsaj dokler te ni videla v njem.

meni je kot ulit (56), sem jo probal pa pač je bil ta že rezerviran, pa še barva je bila "not me at all"! :unsure:

Bomo že kje dobili kombi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novo kolekcijo za leto 2008 bo tovarna v kratkem objavila na svoji internet strani.

Upajmo, da bo ta v kratkem res kratek.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par kosov iz kolekcije 2008:

Te dve fotografiji prikazujejo še nov najdražji enodelec W frame tudi od zadaj in posebno notranjo oblogo, ki jo tovarna tako reklamira, da je skoraj čudežna.

Kombinezon VAlentino Rossi.

Jakna Rossi.

ščitnik za prsni del telesa.

Nov ščitnik za hrbet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo pogledal po trgovini; običajna cena:

-Laguna Seca enodelec je samo 700 euro

-Laguna Seca dvodelni kombinezon 720 euro

V akciji sem videl še par zelo lepih enodelnih kombinezonov Dainese po cenah nekaj nad 600euro; žal so bile samo številke 50 in mislim da ena 52. (in to niso bili kakšni starinski modeli!!!).

V glavnem, kdor rabi kakovostnega enodelca in ima to številko, naj skoči pogledati, preden mu ga klizne kakšen Italijan.

Antares

G. ali ga. Antares. A si ti kakšen Italijanski poslanec za DAINESE. Moram ti povedati, da so cene DAINESE kombinezonov in ostale opreme v SLO nižje kot pa pri tvojih prijateljih ali sorodnikih v ITA. Preveri malo cene v LJ in MB pa se prepričaj tako kot jaz. Laguna seca dvodelen stane 679 EUR. Enodelen pa je še cenej. Dvodelen HAKU stane samo 515 eur. Tudi to so vse modeli 2007.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

G. ali ga. Antares.

A si ti kakšen Italijanski poslanec za DAINESE. ...pri tvojih prijateljih ali sorodnikih v ITA.

Pejt raje na ITA forum.

Za mojim forumskim imenom stojim jaz s svojo osebo; ki jo člani poznajo tudi iz realnosti.

Taki člani kot ti, ki pišejo iz anonimnosti, si očitno dovolijo vse.

Eno je napisati informacije ali cene, drugo pa je osebno napadati, ker to ni dovolj, si dodal še podla podtikanja in težke nacionalizme.

Nihče vas ne sili, da morate prodajati umazano Italijansko robo kot Dainese, Alfa, Aprilia, Fiat,...

Če imate svoje stranke za tako neumne, da ne znajo niti dvigniti telefona in poklicati v vašo prodajalno za ceno modela, ne čudi, da se raje odločijo, da bodo šle čez mejo.

In mimogrede, takega nestrpneža kot si ti, prav gotovo ne nameravam financirati s kupovanjem pri vas.

Še glede cen; cene Dainese, ki sem jih navedel, so OBIČAJNE cene med SEZONO.

Ne vem če ti je jasno, da čez zimo nihče ne rabi usnjenega kombinezona (čez dober teden dni je november).

Za znižane cene tvoje firme, ki veljajo samo sedaj novembra in samo za ostanke s skladišča, mi v Italiji naročijo iz tovarne številko, ki jo želim in barvno shemo, ki jo želim.

Jasno?

Redne cene pri vas so 20.000 sit ali več višje od Italijanskih (in to od vekomaj). Razumem, da ste v vaši firmi dobro plačani (kar ne čudi glede na oderuške cene), tako, da vam zdi taka razlika zanemarljiva.

Antares

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem v Bologni srečal par slovenskih motoristov, ki so veselo nabavljali v eni velikih moto trgovin.

Za tiste, ki se radi malo zapeljete naokrog bom napisal par naslovovo trgovin, da se ne boste preveč iskali.

Top Ten di Forte Sonia

Via Roma 64, Molvena (VICENZA)

Telefon: 0424 411624

OD PONEDELJKA DO SOBOTE:

09.00 - 12.30

15.30 - 19.30

Market2Ruote

Castelfranco Veneto (TV)

via Circonvallazione est, n 4 - SS VI-TV

Tel. 0423.494682 - Fax 0423-493640

info@market2ruote.it

ponedeljek popoldan 15,00 19,30

torek do sobote 9,00- 12,30; 15,00-19,30

od marza do julija sobota non-stop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par naslovov:

PRO SHOP PADOVA - DIAVOLETTO.COM Strada Battaglia S.S. Adriatica, 13135020 - PADOVA-ALBIGNASEGO (PD) - ITALIA Tel.: 049/8804933e-mail: info@diavoletto.com

PRO SHOP VICENZA - DAINESE SAFETY SPORTSVia Cesare Battisti, 2336100 - VICENZA (VI) - ITALIA Tel.: +39 0444-235064e-mail: stefania.matteazzi@dainese.com

PRO SHOP VERONA ESTCorso Venezia, 7937100 - VERONA (VR) - ITALIA Tel.: +39 045-8402511e-mail: alessia.maistri@dainese.com

D-STORE MILANOVia Tertulliano, 3- MILANO (MI) - ITALIA Tel.: 02/54121538

POGLIANIVia Gallarate, 22220151 - MILANO (MI) - ITALIA Tel.: 0233407143

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bodimo realni! cene kobijev so v italiji definitivno cenejsi kot v sloveniji- Zakaj.??? gledamo z ekonomskega vidika. Večji trg,veečja količina in posledično večji rabati. kaj torej pomeni. definitivno so v italiji cenejsi ibercugi katerekoli firme kot v sloveniji. zakaj bi brisal nekoga z foruma ki ti daje dobre informacije kje lahko kupiš dobro opremo za dober denar. ali pa si morda idiot(in bos dal raje slovenskemu trgovcu raje 100 ali pa 200 euriča več9 ker si nabija maržo. daj ne serite.

aja pol pa še problemi z stevilkami, ki jih tako nikoli ni(neglede če imas 60kg ali pa 100) no pa se barvne kobinacije... itn nastevanje v onemoglost. problem v sloveniji je pri nabavi. kaj počnejo trgovci. robo naročajo na mesec ali 3. zakaj?

ker pride paket z dhl 30 ali pa več eurov in se hoče pri tem prisparat. dajte no.

ravno sem pri nakupu nove opreme. in primer grem v mb v prodajalno recem stvar je sledeča,

1 rabim ibercug8kvaliteten,dobra cena,barva taka in taka.... odgovor joj nimam! kdaj bo. joj ne vem odvisno od proizvajalca(oz dobavitelja) se pozanimaš lahko prosim?? ja bom. jaz mu odgovorim. danes se prosim..... in prodajalec se zgovarja seveda.

2 rabim se čelado

3 škornje

4 rokavice

5....... pa še kaj se najde

6 Plačilo

no bo kaj rabata. pol pa joj to je v akciji se ne da..... no pol stisne nekih bogih 10% pa daj ne seri. halo plačal bom z gotovino mu recem, ja pol pa se 2%!!!???????

no maže na kobinizone pa 40% ali pa več???? halo....

no odločim se da grem v tujino(pa ne italijo) kupim komplet pa prišparam 300 EUR(minimalno)

odločitve imaste v svojih rokah. aja pa saj vemo slovenski nacionalni šport je faušija.

lp ,,,,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno vedno kupim Dainese (ali katero koli opremo za motocikel) v Ita/Aut/D samo tokrat mi je nekako uspelo dobiti

za boljšo ceno stvar doma v Slo. :naughty:

Sem za: ugodnejšega ponudnika :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno vedno kupim Dainese (ali katero koli opremo za motocikel) v Ita/Aut/D samo tokrat mi je nekako uspelo dobiti

za boljšo ceno stvar doma v Slo. :naughty:

Sem za: ugodnejšega ponudnika :whistle:

Se strinjam s teboj. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naprošam pristojne da pobrišejo vse moje objave v tej temi in temi Trgovine v Italiji. Smatram namreč, da se vodje foruma strinjajo z napadi, ker ji ne samo tolerirajo ampak nekateri celo vzpodbujajo. Prostor raje prepuščam zaželjenim članom, katerih glavni prispevek je valjanje v blatu.

Poraba vašega denarja in objave tega foruma, kot prevladujoče članstvo, pa z menoj resnično nimajo nič skupnega ali od mene zaželjenega. Antares

tudi meni se zdijo info uporabne, bi bil zelo vesel, če bi se še kdo tako potrudil. res bi lahko moderatorji zbrisali neprimerne izjave.

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naprošam pristojne da pobrišejo vse moje objave v tej temi in temi Trgovine v Italiji. Antares

Ti raje piši svobodno po Prešernu :evilgrin: "brezsikiracije"

Genij.

NOT (končan vrtec) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj mail je antares600@gmail.com

kdor zeli, da mu obcasno posljem news-letter glede opreme, naj mi poslje mail. (ga bom dal na seznam prejemnikov).

Da se izognemo vsakokratnemu lincanju.

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In se zadnja zadeva; trgovine v prvem postu na tej strani so najvecji centri D-store oznaka ali trgovine s posebnim statusom Pro-shop. Navedel sem jih bolj zaradi tega, ker so to bolj izlozbene trgovine tovarne, kot pa kraji cim nizjih cen.

nameraval sem napisati se kaj o bolj "discount" trgovinah in drugih znamkah, vendar ta projekt raje prepuscam komu drugemu.

pozdravi

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje se zdaj da najceneje kupiti kombinezon Dainese Laguna Seca (enodelen)? V kateri od trgovin v Italiji ali ni bistvenih cenovnih razlik v Sloveniji in Italiji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje se zdaj da najceneje kupiti kombinezon Dainese Laguna Seca (enodelen)? V kateri od trgovin v Italiji ali ni bistvenih cenovnih razlik v Sloveniji in Italiji?

Laguna Seca enodelen?

Kaj pa Izalco (čerta slika v kolekciji naprvi strani teme)? Je pa precej dražji; z zelo močnim popustom te bo prišel 100eurov več od Laguna Seca.

Evo par slik kako izgledata na motociklu Honda 600rr.

Najprej Izalco.

In Laguna Seca.

Barvna kombinacija Izalco se znatno lepše "stara" umaže torej, kot cela bela od Laguna Seca.

Glede cen smo že napisali (tudi Tema trgovine v Italiji) koliko košta; za ceno pri slovenskem trgovcu pa boš že dvignil telefonsko slušalko ali ne? Uradni zastopnik za Slovenijo je:

http://www.autocommerce.si/index.php?ac

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj sem že prebral cene v Italiji, za Slovenijo pa približno vem :) Včeraj sem bil nekoliko len :P Drugače pa je meni Izalco najlepši izmed vseh kombinezonov, vendar je tudi prav drag (res da je dizajnersko dovršen, kvaliteten,... ampak vseeno mi je to malo dosti, mogoče kdaj drugič). Pa še slikice na CBR-ki si izbrskal, bravo & hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj sem že prebral cene v Italiji, za Slovenijo pa približno vem :) Včeraj sem bil nekoliko len :P

Drugače pa je meni Izalco najlepši izmed vseh kombinezonov, vendar je tudi prav drag (res da je dizajnersko dovršen, kvaliteten,... ampak vseeno mi je to malo dosti, mogoče kdaj drugič). Pa še slikice na CBR-ki si izbrskal, bravo & hvala :)

In? kakšna je cenovna razlika Slovenija, Italija? (jaz ravno ne bom naredil 250km, da bom šel kupovati v neko Ljubljano).

Izalco enodelen je res zelo lep in športen. Malo cenejši je model Steel, katerega fotografije sem videl (jih sicer še ni objavljenih v javnosti), ki je povsem nov model za leto 2008 in je mogoče še lepši od Izalco.

Je pa tudi enodelen Flanker, v kakšni pravi barvni kombinaciji, prav super (po moje bolje od povsem črne Lagune; bela je preveč občutjiva; rumena pa je v živo prav grozna; barva vanilijevega pudinga).

Kolekcija Berik in Arlen Ness za leto 2008 je precej dodelana v krojih in ima zelo lušne barvne kombinacije; foografij sicer še nisem zasledil na internetu. Za točno vedeti, moraš sicer probati na postavi, kako stoji.

Dainese ti bo gotovo stal perfektno; poleg tega ima manj muhasto spreminjanje modelov (so nekaj let v katalogu), razlika v ceni pa je zanemarljiva.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novo kolekcijo za leto 2008 bo tovarna v kratkem objavila na svoji internet strani.

Upajmo, da bo ta v kratkem res kratek.

Antares

In resnično; tovarna je tudi za javnost objavila slike nove kolekcije.

Jaz sem fotografije sicer videl že prej, vključno z dvodelnim Steel, ki ga še ni na Internetu, tako, da vam lahko povem, da je dvodelec enako lep kot enodelen.

Antares

evo, vmes je tovarna naložila še ostale variante.

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!