Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

Kawasaki bo za modelno leto 2008 uvedel novo serijo superšportnika za mladino s 250 kubičnim agregatom.

Agregat bo sicer namenjen celi paleti novih modelov; golemu ER250 in motociklu v stilu Versys.

Agregat je four-stroke paralelni twin.

Pa še slika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da se pri nas to ne bo prevec prijelo, ker vmesna A kategorija ni dolocena glede na kubike, ampak po kilovatih. Vsak mladec se bo pomoje raje odlocil za vecjo 600ccm sestrico zablokirano na 25kw, ali katerikoli drug motor iz 600ccm ali mogoce celo vecje klase, kjer je itak izbire ogromno, tudi med rabljenimi motocikli, blokade 25kw so pa itak na voljo ze za prakticno vse motocikle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sem opazil, da imajo 250 kubikaši svojo sekcijo (nisem še nikoli objavljal na to tematiko); ICE AGE a lahko premestiš temo?

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem, ampak me zanima kam je bla zdej premeščena ta tema, ker me zanima še kej več o tem motorčku. in pomoje se bo obnesu, ker ma vrjetn bolše razmerje med maso in močjo in bolše vozne lastnosti kot pa zablokirana 600-1000kubična zverina. seveda če bo cena primerna za mladino.

hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da se pri nas to ne bo prevec prijelo, ker vmesna A kategorija ni dolocena glede na kubike, ampak po kilovatih. Vsak mladec se bo pomoje raje odlocil za vecjo 600ccm sestrico zablokirano na 25kw, ali katerikoli drug motor iz 600ccm ali mogoce celo vecje klase, kjer je itak izbire ogromno, tudi med rabljenimi motocikli, blokade 25kw so pa itak na voljo ze za prakticno vse motocikle.

kao :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem, ampak me zanima kam je bla zdej premeščena ta tema, ker me zanima še kej več o tem motorčku. in pomoje se bo obnesu, ker ma vrjetn bolše razmerje med maso in močjo in bolše vozne lastnosti kot pa zablokirana 600-1000kubična zverina. seveda če bo cena primerna za mladino.

hvala

LP

600ko lahko po 2-3letih odpreš, 250 pa ne :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mas v osnovi not blokado, potem jo kasneje odpres oz. odstranis...seveda me pa zanima, kdo sploh 3 leta zdrzi z njo :D

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mas v osnovi not blokado, potem jo kasneje odpres oz. odstranis...seveda me pa zanima, kdo sploh 3 leta zdrzi z njo :D

blokada če že gre not gre glih tolko da se vpiše v prometno, in potem gre še isti dan na odstranjenje :D ...tisti ki zdržite več kot 2,3 dni z blokado ste itak hipernenormalni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo.......izgled je totalno hud, pomoje je to za na pisto prava igračka :worship:

sej pravm z temle se po moje lohk velik bol "igračkaš" kot pa z zaprto 600ccm zverinco.

hja nekateri se raj pelejo z mal mn moči med nogami, ampak so zato brez skrbi in skladni z zakonom :winkiss:

aja pa še neki...dobrodošla bi bla še kkšna slikca če ma kdo in pa še mal več podatkov o teli ninjici.

hvala

LP

Popravljeno . Popravil sava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blokada če že gre not gre glih tolko da se vpiše v prometno, in potem gre še isti dan na odstranjenje :D ...tisti ki zdržite več kot 2,3 dni z blokado ste itak hipernenormalni :D

hmm. nisi v eni drugi temi drugače govoril? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blokada če že gre not gre glih tolko da se vpiše v prometno, in potem gre še isti dan na odstranjenje :D ...tisti ki zdržite več kot 2,3 dni z blokado ste itak hipernenormalni :D

Hipoteza: S taksnim motorjem povzrocis prometno nesreco z veliko gmotno skodo in/ali hudo telesno poskodbo. Zavarovalnica tvoj motor poslje na teh. pregled, kjer ugotovijo da ni skladen s prometnim dovoljenjem in s tem z zavarovalno polico. Za vso skodo si odgovoren ti in ne zavarovalnica. Ce te poskodovani/oskodvani tozi, gre iz tvojega zepa. :headbang:

Temu bi se lahko reklo da si ga naje***. Brez blokade. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm. nisi v eni drugi temi drugače govoril? :whistle:

ne ne, nisn bil jaz, jaz vedno isto trdim :D

Hipoteza: S taksnim motorjem povzrocis prometno nesreco z veliko gmotno skodo in/ali hudo telesno poskodbo. Zavarovalnica tvoj motor poslje na teh. pregled, kjer ugotovijo da ni skladen s prometnim dovoljenjem in s tem z zavarovalno polico. Za vso skodo si odgovoren ti in ne zavarovalnica. Ce te poskodovani/oskodvani tozi, gre iz tvojega zepa. :headbang:

Temu bi se lahko reklo da si ga naje***. Brez blokade. :whistle:

življenje je itak ena sama vlka jeba .)

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

zakon...lih zanč sva se s fiftyijam pomoje zgovarjala da bi to mogl narest :)

res je! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Angleška MCN piše:

Detailed technical specifications have yet to be announced, but the new machine’s power is expected to be in the region of 45bhp – with the firm saying owners will be surprised by power at high revs – and easily restricted to the 33bhp mark that new riders are limited to for the first two years after passing their tests.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda vredi samo kaj ko ej to prototip ziher bojo še kaj spremenili. kaj se ve za motor kaj bo 2 cilindra al bo monocilinder.

kaj ma kavasaki 250 4t krosko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!