Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

a si mislu 5€ ali 5k€ :?

ja kaj misliš blondinka???...da ne bo ki 5 evrov jaoooo :slap:, razn če si misli oni mali modelček v louisu kupit, pa še tisti je več kot 5 evrov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurba ste pametni no sklepaj logično pa si misli 5 k € mati božja

hehe točn to :D

ma sej veš kako je...dougčas pa želja po več postih..pol se pa v vsako stvar vtakneš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koga bi mogu poklicat da mi pove kdaj in če to pride v slovenjo? Generalni uvoznik je dost pameten ? je to že sploh v prodaji? mnda ni če noben neve cene ,al kk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koga bi mogu poklicat da mi pove kdaj in če to pride v slovenjo? Generalni uvoznik je dost pameten ? je to že sploh v prodaji? mnda ni če noben neve cene ,al kk?

počak mal zdej še...itak zdej bo že počas konc sezone..tko da pozim se bo zihr več vedl..pa k bo več prodajalcev bojo dal usi drugačne cene in vzameš pr najcenejšmu pa unmu kti najbl ugaja ;) tko da tejk it izi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo zaj pa nevem za kiro verzijo ker sta 2 verziji. verjetno za ono z fergiji. ajnšpric pa bo verjetno kekih 200-300€ dražji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo cena primerna mojim financem jo bom tut jst kupu....ampak na žalost šele konec naslednjega leta....ko se mi odpre kategorija A z omejitvijo :headbang: Mogoče kdo ve oz. je kje prebral....kolišna je končna hitrost in približna poraba goriva? )če so te podatki že sploh znani) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ke te vem to pač piše v motosi. zaj kak bo v resnici pa jas tudi nevem. bo pa verjetno tam okoli se te ni neka vesloska tehnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene so res predrage glede na to kaj ti nudijo. je pa res da je to čisto odvisno. tiste bol poceni majo isto ceno ko 50 kubični skuterji. čisto odvisno od tega kolko oni mislijo da je motor vredn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma s cenami za 125ccm motorje so znoreli... 5.210,00 € za Hondo Varadero... za ta denar dobiš 600ccm motor. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma s cenami za 125ccm motorje so znoreli... 5.210,00 € za Hondo Varadero... za ta denar dobiš 600ccm motor. :unsure:

ali pa za 4.800 € za rs ko novo pa še pol 1000€ za odblokiranje .... zakon :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majstri. samo če ap tak pogledaš rsko boš lahko prodal za spodoben denar. kaj pa te en tomos al pa en xhgsaui korejski. pač ceno držijo samo je pa problem našparat tolko dnara za enega 16 letnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majstri. samo če ap tak pogledaš rsko boš lahko prodal za spodoben denar. kaj pa te en tomos al pa en xhgsaui korejski. pač ceno držijo samo je pa problem našparat tolko dnara za enega 16 letnika.

Ne vem, če je temu tako, ker če hočeš RS-ko prodat za spodoben dnar, boš prvič prodajal 100 let, drugič pa ti bo vsak hotel zbijat ceno za ne vem kok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotu je povedat da Aprilia dosti bolj drži ceno kot razni kitajski no name motorji in tudi izguba na letni ravni ni primerljiva z kvalitetnejšimi znamkami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e točno to sem mislo. ker pol pa kupijo pubeci uničene pa do konca zrablene mašine. ker vsak do konca tera strojček. tudi jaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!