Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

Ravno sem napisal da naj bi k nam prišla le različica z elektronskim vbrizgom goriva, tista z vplinjači naj bi bila namenjena Ameriškemu trgu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Različica z elektronskim vbrizgom goriva ki naj bi bil na voljo le v Evropi (ekologija) naj nebi imela prikaza nivoja goriva! Je to sploh smiselno?

oh the drama :closedeyes:

lp čebula Boh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nič kawasaki odgovarja ybr250 in husutu 250.

Če je nrjena zato da odgovarja na ybr in husota.........pol je ta ninja vsaj 1 razred višji od njiju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je nrjena zato da odgovarja na ybr in husota.........pol je ta ninja vsaj 1 razred višji od njiju

ja ne stroj

če je narejena da odgovarja je v istem razredu kaj pravš :whistle:

sam mi vemo da ni narejena da tem odgovarja ampak je 1 razred višje od njiju :whistle:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ybr pa Husota se tud ne da primerjat :angry:

isto sranje drugo pakovanje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto sranje drugo pakovanje :P

upam si trdit da ma huso šeenkrat boljše komponente kot ybr. Čeprav pač niso od yamahe, al kej... pogledaš diske, gume, mašino, okvir, vilice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam si trdit da ma huso šeenkrat boljše komponente kot ybr. Čeprav pač niso od yamahe, al kej... pogledaš diske, gume, mašino, okvir, vilice...

si spregledu tole " :P " ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kerga briga končna. Men je važn da se bom lahko lepo peljal 90km/h hitrost mi ni pomembna. Upam samo, da nebom previsok zanj, tega me je strah : mam 184 cm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo vse po sreči bom dobu tole igračko za kkšn krog vrjetno :whistle: :whistle:

Frendica tud čaka da pride vn... edini problem je ta, lih nasproten od tebe, Flatron... da je velika 156 cm :whistle:

Aja, glede končne pa.... mal logičn pomislte... če ma zadeva kkšnih 5, 10 konj več k pa RSka, pa že ta gre nekje 160? Tko da, pomoje, bi bla končna lahko nekje 180,190 :whistle:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo vse po sreči bom dobu tole igračko za kkšn krog vrjetno :whistle: :whistle:

Frendica tud čaka da pride vn... edini problem je ta, lih nasproten od tebe, Flatron... da je velika 156 cm :whistle:

Aja, glede končne pa.... mal logičn pomislte... če ma zadeva kkšnih 5, 10 konj več k pa RSka, pa že ta gre nekje 160? Tko da, pomoje, bi bla končna lahko nekje 180,190 :whistle:

ja 180 pa 190... mogoče u najbolj mokrih sanjah

tale zadeva ma 150+ suha kil pa 23kw ... kar je bejžno bejž 32 kojnev...

ti povem ok kakih 180 190 km/h lahko samo sanjaš... namreč moja 636 ka je blokirana na 35 kojnev (jst sicer pravm da je tole use na uč, ker s prvo 100% preseže 35 kojnev pri pospešku, pa ti povem da lohka o kakih 180-190 samo sanjam... če bi šlo 160 bi blo velik :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kerga briga končna. Men je važn da se bom lahko lepo peljal 90km/h hitrost mi ni pomembna. Upam samo, da nebom previsok zanj, tega me je strah : mam 184 cm.

no, pol pa ti jaz prodam mojo jawo...tam boš redko dosegel hitrost nad 100...ne rabiš za to ninje (pa čeprav najbolj švohne je najbolj grde) ninja je ipak ninja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pol pa ti jaz prodam mojo jawo...tam boš redko dosegel hitrost nad 100...ne rabiš za to ninje (pa čeprav najbolj švohne je najbolj grde) ninja je ipak ninja :D

jaz vedno kupim vedno samo nove stvari nikoli rabljene, pa naj bo gsm, rolerji, scooter, pc, še posebej pa motor(tko sm vsaj zihr da je vse ok kot se šika, če pa ni pa je garancija). Tko da bo naslenji motor prav tako nov. Hvala vseeno za ponudbo. Upam da nebom prevlek :( Krpan na kobilici

Popravljeno . Popravil Flatron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz vedno kupim vedno samo nove stvari nikoli rabljene, pa naj bo gsm, rolerji, scooter, pc, še posebej pa motor(tko sm vsaj zihr da je vse ok kot se šika, če pa ni pa je garancija). Tko da bo naslenji motor prav tako nov. Hvala vseeno za ponudbo. Upam da nebom prevlek :( Krpan na kobilici

sam fora je u tem k ti pomojem tole javo proda za komplet novih gum... medtem ko tale ninja pod 5000€ ne bo... jawo pa tok pocen dobiš da se ti je še prodajat ne splača ... jo boš raj u reko nakonc porinu hahaha :lol1:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz vedno kupim vedno samo nove stvari nikoli rabljene, pa naj bo gsm, rolerji, scooter, pc, še posebej pa motor(tko sm vsaj zihr da je vse ok kot se šika, če pa ni pa je garancija). Tko da bo naslenji motor prav tako nov. Hvala vseeno za ponudbo. Upam da nebom prevlek :( Krpan na kobilici

ja to je butasto razmišljanje kaj naj rečem, ker motor v prvih dveh letih tak zgubi na vrednosti da brezveze, če pa kupiš 2-3 leta staro pa je še vedno praktično ko novo, s tem da daš dosti manj...

sam fora je u tem k ti pomojem tole javo proda za komplet novih gum... medtem ko tale ninja pod 5000€ ne bo... jawo pa tok pocen dobiš da se ti je še prodajat ne splača ... jo boš raj u reko nakonc porinu hahaha :lol1:

ma kaj jawa gre po reki ko kugla, in to proti toku hehe...

ja drugač pa bi on za 5000€ dobo ninjo, in to pravo, dobro ohranjeno 600 ccm ninjo ne pa to jajco...jaz res ne razumem folka ne, al majo preveč dnara al pa mozak ne deluje ravno vredi... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam fora je u tem k ti pomojem tole javo proda za komplet novih gum... medtem ko tale ninja pod 5000€ ne bo... jawo pa tok pocen dobiš da se ti je še prodajat ne splača ... jo boš raj u reko nakonc porinu hahaha :lol1:

:nono: :D

Ta ninja bo kar poceni ;)

Pr sparlu(DKS, uradni zastopnik) je ze cenik za 2008 ... Ninja 250R - 3.598 €

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj jawa gre po reki ko kugla, in to proti toku hehe...

ja drugač pa bi on za 5000€ dobo ninjo, in to pravo, dobro ohranjeno 600 ccm ninjo ne pa to jajco...jaz res ne razumem folka ne, al majo preveč dnara al pa mozak ne deluje ravno vredi... :D

dej ne pluvaj po nekaterih... tudi men se zdi debilno, ampak fotr je isti komad :headbang: raj nov avto bi uzeu pa tud če bi mogu volan iz enga razbitga uzet (prispodoba... avto oluplen do amena totalno usa oprema ven pobrana) samo da je nov... ko bi raj enga 3 leta starega z 50.000km ji ko je glih ulavfan, 3x bolšega z gps navigacijo usnjem temnimi šipami itd. ma neeeeee.... sam da je nov pa makar če sediš na plastičnih stolih

:headbang: idiotsko...

:nono: :D

Ta ninja bo kar poceni ;)

Pr sparlu(DKS, uradni zastopnik) je ze cenik za 2008 ... Ninja 250R - 3.598 €

:OK:

no ja pol pa še ni tok hudo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!