Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

A to jest prav vidim na filmčkih, da je drža kot na enem enduru?

Hrbet je praktično vzravnan.

ja prov vidš, drža je pomojm podobna kot na cbr125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko bom reku...če nimate za en ornk motor sploh ne kupujte nekih približkov itd..mal delat pa šparat pa bo ;)

al pa peš honda tako kot imam jaz :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drža je tud preveč pokončna :glare: (moje mnenje)

Isto men....edina stvar k me moti na motorju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto men....edina stvar k me moti na motorju...

tudi mene

no ja mene mot še marsikej druzga

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bo vsaj po več kilometrov delalo, če je res drža tako pokončna.

če se ti gre azto kup NE športen motor

ne morš pa bit zadovoljen da kupš" športn" motor pa ma ponzionistično držo

edin kar loh rečem je: MINUS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi kupoval nešportnega, če imaš lahko kompromis med obema z Ninjo 250R. Pač je malo bolj sport touring kot njene močnejše sestre, jaz v tem ne vidim nič slabega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi kupoval nešportnega, če imaš lahko kompromis med obema z Ninjo 250R. Pač je malo bolj sport touring kot njene močnejše sestre, jaz v tem ne vidim nič slabega.

To je za softiče...k ne vejo kaj bi rajš mel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je za softiče...k ne vejo kaj bi rajš mel

Radi bi se sorazmerno hitro vozili in se ne ustavljali vsakih 50km na kofetku, ker so bolečine v križu in zapestjih velike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi kupoval nešportnega, če imaš lahko kompromis med obema z Ninjo 250R. Pač je malo bolj sport touring kot njene močnejše sestre, jaz v tem ne vidim nič slabega.

Se podpišem pod tvoj post :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radi bi se sorazmerno hitro vozili in se ne ustavljali vsakih 50km na kofetku, ker so bolečine v križu in zapestjih velike.

o bolečinah v križu in zapestjih jamrate taki ko se še niste nikol pelali na SS motoru.. bolečeine se pojavijo ko se pelješ 200+ na daljši razdalji, če pa se voziš normalno pa ti ljubezen do motorja in vožnje prežene vse bolečine :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni treba spluvat use, kar vam ni všeč :trance_33_sleep: Je pač sport-turning varjanta ala cbr125.Pač nimajo vsi enakega okusa,in prav je tako.Ne predstavljam si, da bi bili samo cestaki na cest :slap: Vsak ma pravico kupt tist, kar mu odgovarja.Edin, kar mi zlo švoh deluje na teli Ninji je prednja zavora,ampak okej tud ni namenjena ostremu zaviranju v zadnjem hipu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radi bi se sorazmerno hitro vozili in se ne ustavljali vsakih 50km na kofetku, ker so bolečine v križu in zapestjih velike.

js še nkol nism meu bolečin v zapestju pa križu po 50km.. pa sm naredu po kr ene parkrat tolk km brez pavze.. nič bolečin. če je pa kriza si pa nabav dormeo pa kozmodisk, in hrbtenica ti bo hvaležna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js še nkol nism meu bolečin v zapestju pa križu po 50km.. pa sm naredu po kr ene parkrat tolk km brez pavze.. nič bolečin. če je pa kriza si pa nabav dormeo pa kozmodisk, in hrbtenica ti bo hvaležna.

A si se že plo 200 + ? :lol1:

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!