Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

Skofk pr kok km si jih pa menu? K jst mam zdj okol 10k pa so vidt se uredu :hmm:

Prve sm menju pri 7500km, sej kšn kilometr bi še zdržale sam sm vse skup menju takrat, zdej ma motor pa slabih 18k so zadjne original še ko nove, prve so pa še za ene 5k :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh pol bom pa jst usejn mal bl preveru tole, se niti nism poglablu, sm mislu da bojo kj več zdržal, tko da sm bl na hitr pogledu :unsure: Jih pol ze rajs preventivno zamenam, tud če so še kul :lol: Kok ste pa kj dal za njih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh pol bom pa jst usejn mal bl preveru tole, se niti nism poglablu, sm mislu da bojo kj več zdržal, tko da sm bl na hitr pogledu :unsure: Jih pol ze rajs preventivno zamenam, tud če so še kul :lol: Kok ste pa kj dal za njih?

Originalne sm jst hitr znucu :) zdej te tanove pa kr držijo že neki časa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ve kdo mogoce katera znamka pnevmatik je uporabljena pri prvovgradnji na tem motorju???

LP!{M}

Nvm točno več kaka firma je sam je eno sranje kitajsko. Neko ful čudno neznano ime.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nvm točno več kaka firma je sam je eno sranje kitajsko. Neko ful čudno neznano ime.

Kaksne so pa kaj dimenzije gum v orginalu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo mogoce katera znamka pnevmatik je uporabljena pri prvovgradnji na tem motorju???

LP!{M}

roadwinner

če jih rabiš mam jst en komplet doma :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Lep pozdrav!

sem bolj novi tukaj, redno prebiram forum, sedaj pa tudi jaz potrebujem pomoč,..

in sicer me zanima ali bi lahko kje dobil navodila za uporabo (za kawasaki ninja r250) v slovenskem jeziku?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj navodila katera sem jaz dobil zraven so precej neuporabna kajti vsi pomembni podatki so v angleških navodilih. Imam navodila za vse Cestne motocikle kawasaki 2008 čeprav je motor letnik 2009, ko potrebuješ konkretne podatke pa moraš pogledat v angleških navodilih na tej pa tej strani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse tiho, še spite zimsko spanje?

Je mogoče kdo tukaj z vranskega z živo zeleno 250r, sem ga tam srečala prejšnji teden?

Jaz sem, kaj bi se dala dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans postal lastnik nove 250r

- pa me zanima na kolko km delate servise. V navodilih mi piše na 6000km preverjanje tega pa tega, na 12000km pa menjava olja+filtra, ter svečko.

Menate olje že na 6Kkm al 12Kkm?

Hvala

Brzi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjaj na 6000km že zaradi garancije.

verjetno imaš na 1500km garancijski servis (menjava olja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjaj na 6000km že zaradi garancije.

verjetno imaš na 1500km garancijski servis (menjava olja)

pr 1000km je tapru. No sej pol mam iste intervale kokr sm mel pr r125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno spet nekdo s tem mopedom :) Intervale ne vem kako ima, ker sem letos vse kar je bilo treba menjala(olje, oljni filter, zračni filter, zavorno olje, hladilno tekočino, svečke) in imam do drugega leta mir :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno spet nekdo s tem mopedom :) Intervale ne vem kako ima, ker sem letos vse kar je bilo treba menjala(olje, oljni filter, zračni filter, zavorno olje, hladilno tekočino, svečke) in imam do drugega leta mir :)

dej prosim poglej v navodila če jih imaš kolko ti piše. Sedaj sem zvedel da enemu samo nevem kir letnik ima piše prav na 6000km olje in filter. Pri meni pa 12000km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na 1000 in 6000 se menja samo filter in olje pri 12000 pa to dvoje + svečke .)

kater letnik maš?

sm šu zdej še enkrat pogledat. Za 6000km mi kaže samo pregled bremz in njenih tekočin. Olje+filter+svečka na 12000km

Lahko da so novmu letniku zvišal intervale.

Popravljeno . Popravil Brzi Erko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj je 2009 tko da modelno leto 2008, za novejse ne vem ampak men so pr 6k menal olje pa filter. Tud ce ni obvezno je po moje fajn da zamenas, ker to res ni nek strošek, da bi pa 11k km isti olje notr pustu se mi zdi usejn mal velik :whistle: Pa pol okol 6-8k mal poglej spredne zavorne ploscice, jst sm jih sicer pr ene 10k menu ampak eni so rekl da so jih ze prej znucal, pac odvisn kok na hard bremzas, uglavnm original grejo kr hitr :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj je 2009 tko da modelno leto 2008, za novejse ne vem ampak men so pr 6k menal olje pa filter. Tud ce ni obvezno je po moje fajn da zamenas, ker to res ni nek strošek, da bi pa 11k km isti olje notr pustu se mi zdi usejn mal velik :whistle: Pa pol okol 6-8k mal poglej spredne zavorne ploscice, jst sm jih sicer pr ene 10k menu ampak eni so rekl da so jih ze prej znucal, pac odvisn kok na hard bremzas, uglavnm original grejo kr hitr :lol:

ne sej bom delu pr 6000km sam zanimal me je če pr prejšnih letnikih kej drugač piše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!