Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

Zanima me na približno kolko km ste menjali gume (sprednja, zadnja), ker se mi res ne sanja koliko časa lahko zdržijo? Pa kire ste potem dali gor?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je zadnja zdržala 12000 km, dobil pa sem jo že kak mm zrabljeno (rabljen motor).

Sprednja je bila ta čas na polovici, a sem jo zaradi starosti useeno zamenjal.

pred menjavo sem imel metzeller lasertec in nato sem se odločil za iste, saj so mi tudi v dežju držale super :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok hvala! Komaj čakam da se ta beli drek stopi in se asfalt segreje ;))

Še zdej ko začne moto gp sezona joooj kr trže me, ko da sm spet u puberteti.. Anyone else? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na svojo sem dala metzeler lasertec in so zdržale krepko čez 10k, verjetno še nekaj bi ampak jih bom menjala, ker se mi zdi, da je guma postala trda, ne ogreje se več tako kot se je na začetku. V dežju so bile res dobre, držalo kot naj bi po suhem, na suhem. Ko bo vreme dam gor Dunlop arrowmax gt501.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem še sam imel ninjo mislim da mi je zadnja guma zdržala okrog 6000 km. Ampak sem se vozil samo po ovinkih in bolj kot ne samo priganjanje. Sprva sem ime Dunlop arrowmax d103, ki se bile zelo dobre potem pa sem vzel Dunlop arrowmax gt501, ki pa so bile fenomenalne. Guma v ovinku ni nikoli popustila. Tako da zelo priporočam Dunlop arrowmax gt 501

Popravljeno . Popravil cesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Generalno čiščenje drobovja + servis :)

 

post-21512-0-00953200-1365676941_thumb.jpg

 

Test kako zadnji blatnik paše gor

 

post-21512-0-03333800-1365676982_thumb.jpeg

 

Upam, da me blatnik reši vseh odvečnih kamenčkov in svinjarije, ki se je nabirala kjer je ne bi bilo treba :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, tako majhen blatnik kot na sliki, te ne bo resil vseh odvecnih kamenckov in svinjarije...

 

Urko ima prav, te podblatniki so več ali manj bolj lepotne narave, prestrežejo predvsem kamne, da ne odletijo direktno vertikalno v plastiko...kar se tiče umazanije, sploh mokra cesta po dežju, ali kaj podobnega, pri tem ne pomaga nič :P...tisti originalni blatnik na katerem je tablica, tisti naredi največ koristi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem so kamenčki okrog amortizerja, tja jih ne bo več moglo metati, kakšen bo sigurno ne bo jih pa za celo pest :) Tisti originalni podblatnik na katerem je strehca je pa iz katastrofalnega materiala, lahko krtačiš in ne vem kaj še vse delaš pa se umazanija kar zažere v njega, škoda, da ni gladek material.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj takega čaka mene ta vikend :D

sicer sem že izvedel eno generalno čistko, a kaj ko je bilo pol spet slabo vreme :BUA:

Upam da bo zdaj bolše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tisti zadnji blatnik nad gumo moram rečt, da je precejšnja razlika z in brez. Vsekakor vredno nakupa. Neprecenljiv dodatek, ko zapelješ v kup gnoja sredi ceste, no niti ne sredi ceste, ker je bil čez celo cesto :doze:

 

ervin bi dal lahko kakšno sliko crash padov? Da vidim kako zgledajo, kje so montirani, je bilo treba vrtati v plastiko...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj bi mi znal kdo povedat katero polir kremo uporabljate, kako se obnese, cena, kje se da kupit, kolkokrat ste spolirali svoj motor??

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem še sam imel ninjo mislim da mi je zadnja guma zdržala okrog 6000 km. Ampak sem se vozil samo po ovinkih in bolj kot ne samo priganjanje. Sprva sem ime Dunlop arrowmax d103, ki se bile zelo dobre potem pa sem vzel Dunlop arrowmax gt501, ki pa so bile fenomenalne. Guma v ovinku ni nikoli popustila. Tako da zelo priporočam Dunlop arrowmax gt 501

 

malo pozno ampak jebiga... gt501 se dobi težko.... so jo pa letos posodobili in je po novem arrowmax streetsmart, sem hoto nabavit 501ko pa so mi lepo ponujali ta novo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eto slikca. bolse nism nasu kr nisem nikol sliku direkt teh zascit. Ni treba cist nc vrtat. Vse gre lepo tocn po motorju.

 

post-23467-0-11972200-1367072847_thumb.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ebay-u jih imaš malo morje.

v sloveniji pa jih za 250r še nisem zasledil po trgovinah.. mogoče pa se da naročit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ebay-u jih imaš malo morje.

v sloveniji pa jih za 250r še nisem zasledil po trgovinah.. mogoče pa se da naročit :)

 

jst sm jih naroču pr elisi v domžalah. 120€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je kdo z ninjo 250 kej z primorske? Vem da je pri ninji mašina malce prenovlejna, ampak kolikor vem ima še precej podobnega kot moj mlinček, pa me zanima koliko se kaj sliši veriga za odmične gredi pri novejši mašini?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je mogoče gdo od tu že sinhroniziral ali pa dal sinhronizirati vplinjača?

Če ja, potem bi prosil naj še pove kam, ter ceno če se jo mogoče spomni :D

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen poseben razlog?

 

Ne še, ko in če bo potreba bo pa moj poskrbel za to, če vsem ostalim, zakaj ne še mojmu motorju :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!