Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

ja itak če bi jo furu rossi ono 600ccm pa rečmo kak poštar vajen apn pa še tist težk :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vse v gumi. Sam vozim Hondo CBR 125 R in se da zelo dobro polagat po ovinkih. Če maš gor kvalitetne gume d se limajno na asfalt....pol širina sploh ni problema, se da dober pelat :trance_33_sleep: Razen izgleda malo slabše zaradi ozkih gum...to je pa res :trance_33_sleep:

Drgač mi je pa motor full ušeč :evilgrin: ....sm še cena me zanima :whistle:

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tut Koky CBR 125 R... on tut on tko polaga da kr glava peče :D sam gledaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm...sm vozu frendovo cbr 125 na morju polet...takoj je na tačkah ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smejim se ker že na sliki BloodyShadow vidim kak polaga pa tišči koleno na silo ven potem pa pravi kak fajn gume limajo pa da se da fajn polagat za kokyja pa sem tudi že slišal kako polaga (z izpahnjenim kolenom nagnjen iz motorja, motor pa ravno) :) morda pa sem samo narobe slišal in se motim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hvala fifty no :glare:

v čem je problem? s tem sm hotu napisat da vozš dobr.. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smejim se ker že na sliki BloodyShadow vidim kak polaga pa tišči koleno na silo ven potem pa pravi kak fajn gume limajo pa da se da fajn polagat za kokyja pa sem tudi že slišal kako polaga (z izpahnjenim kolenom nagnjen iz motorja, motor pa ravno) :) morda pa sem samo narobe slišal in se motim ;)

To o kokyju pa njegovem polaganju delno drži... ma svoje momente k gre skorej naravnost pa po kolenu... pa če mu je to kul.. tud prov...

sam, ga pa pele tud ''normalno'' lepo čez ovinke, tko k je treba... in to po kolenu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa saj je vseeno, važno samo, da vsak uživa na svojem motorju, to je tut bistvo vsega :OK:

evo, točno to :worship: :worship:

če uživaš, zakaj bi se oziral na neke pripombe drugih... :whistle:

smo pa čiist :topic: :topic: :topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tut Koky CBR 125 R... on tut on tko polaga da kr glava peče :D sam gledaš :P

hahahaha, bo risko to demonstriral....izpahnjeno koleno style---viseče se iz motorja :lol1:....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smejim se ker že na sliki BloodyShadow vidim kak polaga pa tišči koleno na silo ven potem pa pravi kak fajn gume limajo pa da se da fajn polagat za kokyja pa sem tudi že slišal kako polaga (z izpahnjenim kolenom nagnjen iz motorja, motor pa ravno) :) morda pa sem samo narobe slišal in se motim ;)

jaz pa mislim, da sem celo vido eno sliko, in sem jokal, skoraj tak ko ob riskovi demonstraciji polaganja na cbr 125 RRRRRR....haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa saj je vseeno, važno samo, da vsak uživa na svojem motorju, to je tut bistvo vsega :OK:

ti pa se nea delaj neke prijaznega pa razumevajočega ateka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čamac..........lahko je to rečt......ker je to slika ko sm mev hondo komaj nekaj dni....in komaj par prevoženih kilometrov. Drgač pa par dni nazaj je edn z isto hondo smao drugačne barve polagal in to zelo dobro. Probaj CBR 125.....pa polagej do tačk.....lahk je rečt teb k maš tak motor....pa ne deli se pametnga. :closedeyes:

PS: moje gume so še origninal ker je motor skoraj nov. Frend ma isti motor pa bridgestone gume....ko e gume ogrejejo so limaste....za razliko od mojih :closedeyes:

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nea mi z nekim polaganjem s toto cbr 125, ker to ni motor ampak bicikl, kaj boš te ti neke vrei polago z beciklom, res nevem kak so si sploh drznili uporabit ime od starejše sestre- kao...edino ime ki pristoji totemu motoru je poni ekspres 125R :D ....pa da neo keri spet reko da govorim na pamet, pa da nisn vozo totega "motorja", sem ga in je res totalni podn-- poni kot poni pač :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čamac..........lahko je to rečt......ker je to slika ko sm mev hondo komaj nekaj dni....in komaj par prevoženih kilometrov. Drgač pa par dni nazaj je edn z isto hondo smao drugačne barve polagal in to zelo dobro. Probaj CBR 125.....pa polagej do tačk.....lahk je rečt teb k maš tak motor....pa ne deli se pametnga. :closedeyes:

PS: moje gume so še origninal ker je motor skoraj nov. Frend ma isti motor pa bridgestone gume....ko e gume ogrejejo so limaste....za razliko od mojih :closedeyes:

Pri temu motorju lahko tudi s serijsko gumo lahko počneš kar želiš.....drugače pa ni važno ali položiš ali ne, važno je, kako hitro odpelješ čez ovnik.

ovr & ovt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žalost

mislim da se da z štirko bol zalagat

ka so mislal ko so dal tto gumo gor

pa da ma mej kojev ko zzr žalost

jao sam japanezi pa res ne znajo nardit enga vredi 125 al pa 250 ccm motorčka

mislim če nardiš cestaka nej bo sej uporabn ne pa da zgleda ko za na dirkališe(razn guma)

pol še pa za do trgovine ni :headbang:

tole fantaziranje o gumah raj pustite konstruktorjem. al pa skočte do Akashija pa jih kej naučte. Kr očitno veste boga milega več k cel Kawasaki R&D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa mislim, da sem celo vido eno sliko, in sem jokal, skoraj tak ko ob riskovi demonstraciji polaganja na cbr 125 RRRRRR....haha

zdaj pa že nehajte pisat črke R pri takih motorjih :P

Čamac..........lahko je to rečt......ker je to slika ko sm mev hondo komaj nekaj dni....in komaj par prevoženih kilometrov. Drgač pa par dni nazaj je edn z isto hondo smao drugačne barve polagal in to zelo dobro. Probaj CBR 125.....pa polagej do tačk.....lahk je rečt teb k maš tak motor....pa ne deli se pametnga. :closedeyes:

a misliš, da jaz nisem mel 125ke? mel sem cagivo mito (stara je bla 8 let pa še vedno boljša in več vredna kot nova cbr 125). pa o tistem z ne deli se pametnega, sem tudi jaz vozil cbr 125 in vem kak se motor obnaša in kak je kaj za vožnjo tak da me ni treba učit :) zastonj neke hvališ to cbr 125 ker jo poznam in vem, da je podn... če bi pa rad užival na motorju pa se igral pa kupi rs al pa mito ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj pa že nehajte pisat črke R pri takih motorjih :P

no lepo od tebe, da spoštuješ starejše, samo ni me treba vikat drugač :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne pravim da je CBR-ka 125 bog k ni..... vem da je boljša RS in Mito in da se da boljše pelat, in seveda tut boljši občutek in užitek. Hočem sm rečt...da se da tut z CBRko 125 lepo "polagat" oz hiter pelat skoz ovnike. Drgač pa komi čakam da kupim kej močnejšega :evilgrin:

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!