Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

Ob 23 Apr 2019 ob 14:05, pobanick123 pravi:

Nevem kje da kupim desno plastiko za 2011 letnik. Moja je počena in nikjer ne najdem druge v Sloveniji ali pa v sosednjih državah. Ma mogoče kdo za prodat? Barva ni pomembna, samo da je plastika cela.

Jaz sem tukaj naročil in po 3 tednih zadevo dobil. https://www.bike-parts-kawa.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ob 23. 4. 2019 ob 14:05, pobanick123 pravi:

Nevem kje da kupim desno plastiko za 2011 letnik. Moja je počena in nikjer ne najdem druge v Sloveniji ali pa v sosednjih državah. Ma mogoče kdo za prodat? Barva ni pomembna, samo da je plastika cela.

si že zrihtal?

drugače če ni preveč počena ti je najcenejša varjanta da jo zašvasaš (tut brez pravega orodja se da kr dobro če imaš malo ročnih spretnosti) pa čez nalepiš folijo da se švasa ne vidi. sam sem tako rešil ko mi je počila plastika pa izgleda še boljše kot prej :D če te zanima lahko prilepim kako sliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ninja - ZX-25R

2020-Kawasaki-Ninja-ZX-25R-1.jpg

tole pa za 250kubično zadevo izgleda precej premium, spredaj USD, lepša nihajka zadaj...

 

mali 4 valjnik, ki sune nekje so pisali celo 60 (najbrž prej do 50) konjev?huh

kawasaki-ninja-zx-25r-features.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komu pa je taka stvar namenjena? Ker ne vem za kateri trg je to namenjeno, v EU je omejitev itak kW, tako da je vseeno ali te konje stisneš iz 500cc ali iz 250cc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, smasher pravi:

Komu pa je taka stvar namenjena? Ker ne vem za kateri trg je to namenjeno, v EU je omejitev itak kW, tako da je vseeno ali te konje stisneš iz 500cc ali iz 250cc

kaj vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!