Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

Kurc, ce bi prej vedo, bi se tto leto pocako brez motorja, pa bi dal zdej ene 200 € vec ko za tomosa, pa bi mel vsaj 30 kojov med nogami ;)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ne pluvaj po nekaterih... tudi men se zdi debilno, ampak fotr je isti komad :headbang: raj nov avto bi uzeu pa tud če bi mogu volan iz enga razbitga uzet (prispodoba... avto oluplen do amena totalno usa oprema ven pobrana) samo da je nov... ko bi raj enga 3 leta starega z 50.000km ji ko je glih ulavfan, 3x bolšega z gps navigacijo usnjem temnimi šipami itd. ma neeeeee.... sam da je nov pa makar če sediš na plastičnih stolih

:headbang: idiotsko...

no ja pol pa še ni tok hudo :)

ja nea reči, res nevem kaj ma folk taki fetiš na nove stvari...sej to niso ženske device ko če je prvi onečastiš se te bo vedno spominjala in prihajala k tebi po uteho in "tolažbo" hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurc, ce bi prej vedo, bi se tto leto pocako brez motorja, pa bi dal zdej ene 200 € vec ko za tomosa, pa bi mel vsaj 30 kojov med nogami ;)

kakih 30 kojnev... ma prodej jajca pa kupi motor (torej 118 kojnev pod ritjo) :naughty: ma da boš pol zadovolen z konji :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakih 30 kojnev... ma prodej jajca pa kupi motor (torej 118 kojnev pod ritjo) :naughty: ma da boš pol zadovolen z konji :naughty:

125 piše na kawasakijevi uradni strani...če oni lažejo pa bomo še mi, jaz vedno rečem da ma 125 konjev hehe, čeprav mi v prometni piše 118 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko, očitno imaš ogromno denarja, da si lahko privoščiš rabljene stvari in stroške, ki se pojavijo po nepotrebnem. Nekateri pa nimamo toliko denarja non-stop in si kupmo novo pa zihar ok. Ne pa da kupm rableno ninjo 600 pa mam pol stroške veliko večje ko pa je vredna ninja 250 nova. Denar niso heci 4000€ tut ni malo in verjemi, da bi stisnu še za rablenga 600ccm rablenga sam tega nebi storil niti pijan ! Nimam denarja za popravila. Za 115 konjev pod ritjo pa bom še mel čas vse življenje, kje pa piše, da moram pr 18 letih met tolk močan motor. Nimam motor za poziranje in postavljanje.

Popravljeno . Popravil Flatron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga, lejga, lahko maš z novim isto sranje kot z 10 let starim... :headbang: Če kupiš motor od vredu lastnika ni problema sploh, sploh pa te Ninje k so itak najjače (morm napisat da me ona dva ne skurcata).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko, očitno imaš ogromno denarja, da si lahko privoščiš rabljene stvari in stroške, ki se pojavijo po nepotrebnem. Nekateri pa nimam toliko denarja non-stop in si kupmo novo pa zihar ok. Ne pa da kupm rableno ninjo 600 pa mam pol stroške veliko večje ko pa je vredna ninja 250 nova. Denar niso heci 4000€ tut ni malo in verjemi, da bi stisnu še za rablenga 600ccm rablenga sam tega nebi storil niti pijan ! Nimam denarja za popravila.

wtf pa ti govoriš...kakšna popravila neki??? sej ni to 2 taktni motor...ima redne servisne intervale in to je to...in jaz imam 2004 letnik ninjo, ki ima prevoženih 12800 km in ni ne duha o sluha o kakih težavah, na redni servis ga pač peljem spomladi in to je to...isto boš ti toto tvojo jajco moral vozit...je pa res da mogoče bolj pije, bolj grejo gume in podobno kot pri tvojem....z motorjem samim pa ni stroškov nobenih, če ga redno servisiraš seveda...

in jaz ti povem, da boš nardil napako s tem ko boš kupo novo to jajco, ker čez 1 leto ti bo itak prešvoh, cena pa ji bo padla za tretjino in boš sam sebi reko da si debil ko si to novo kupoval....verjemi...isto se je zgodlo s tistimi ko so si kupovali razne nove varadere 125 za skor 5000 evrov, pol jim je postala prešvoh, dobili pa so za njo pol dobrih 3000 , čeprav je bil motor kot nov praktično... če ti stari vadijo pare itak ni panike, kdo bi se brano novega motorja, če pa morš sam služit, pa raje ne delaj takih oslarij

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125 piše na kawasakijevi uradni strani...če oni lažejo pa bomo še mi, jaz vedno rečem da ma 125 konjev hehe, čeprav mi v prometni piše 118 :D

mah to majo novejši... 2005+ do 2007

daj no kje se pa teh 5 pozna :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamem Nejko, samo fora je kle: najdi lastnika, ki je motor res čuval. Ker ko bo motor prodal bo pisalo videno-kupljeno. Pol ni več šans za nazaj. in tega me je strah, da se zajebem pri nakupu rablenga motocikla. Malo je takih ljudi, ki znajo čuvat ampak res čuvat motor. Denar je treba cenit, cenjo ga pa tisti, ko ga sami zaslužjo in verjemi, da vsak cent ko sm ga prigaral v teh letih, da si uresničim sanje nebo šel v nakup rablenga motorja. Lej prešvoh bo tut teb tvoja ninja, tk ko je prešvoh men ratu scooter. Prešvoh bo vedno nekaj. Nekaterim penis, drugim brzina spet tretjim konjske sile v motorju. Verjamem da mi bo ta ninja 250 prešvoh tega se zavedam, sam nekje je treba ponovno začet. Ni 100% da bom res kupil ta motor, ker oklevam med 3emi motorji.

Popravljeno . Popravil Flatron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga, lejga, lahko maš z novim isto sranje kot z 10 let starim... :headbang: Če kupiš motor od vredu lastnika ni problema sploh, sploh pa te Ninje k so itak najjače (morm napisat da me ona dva ne skurcata).

bolš zate ja

ninja dela... drži ko pribito... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamem Nejko, samo fora je kle: najdi lastnika, ki je motor res čuval. Ker ko bo motor prodal bo pisalo videno-kupljeno. Pol ni več šans za nazaj. in tega me je strah, da se zajebem pri nakupu rablenga motocikla. Malo je takih ljudi, ki znajo čuvat ampak res čuvat motor. Denar je treba cenit, cenjo ga pa tisti, ko ga sami zaslužjo in verjemi, da vsak cent ko sm ga prigaral v teh letih, da si uresničim sanje nebo šel v nakup rablenga motorja.

2 motorja kupil

rabljena

1 je biu rs ka 125 2taktna raketa... naredil 13.000 km... ko sm prodal 16.500+

motor razn potrošnega materiala... brez problema

ninja ne velik recmo slabih 100km... brez problema... mogoče mam pa res sam srečo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še nekaj... v obeh primerih sem kupil prvi ogledan motor...

pač gledaš tiste ki imajo malo višje cene

rs ko sm kupu kot totalen amater ko nism meu pojma kaj gledat... no ja izgleda sm meu srečo večjo kot pamet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupovat rabljeno je čista loterija, eni mamo pač srečo ;)

no ja

veliko se pogovarjaj z prodajalcem pa že po pogovoru veliko vidiš kakšen je po karakterju... pol veš tud dosti podobno kak je blo z motorjem delano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamem Nejko, samo fora je kle: najdi lastnika, ki je motor res čuval. Ker ko bo motor prodal bo pisalo videno-kupljeno. Pol ni več šans za nazaj. in tega me je strah, da se zajebem pri nakupu rablenga motocikla. Malo je takih ljudi, ki znajo čuvat ampak res čuvat motor. Denar je treba cenit, cenjo ga pa tisti, ko ga sami zaslužjo in verjemi, da vsak cent ko sm ga prigaral v teh letih, da si uresničim sanje nebo šel v nakup rablenga motorja.

večina lastnikov čuva svoje motorje, ne čuvajo ga edino razni mulci bogatašev ki nimajo občutka za materialne dobrine...in ko kupuješ motor ga sprobaš, malo o njem sprašuješ lastnika in kaj hitro lahko ugotoviš al je pazil na njega al ne (no seveda ne 100%), pa motorji ki so stari 3 ali 4 leta ne morjo bit tak razfukani da bi zaj ti prišo domov pa bi ti vse skup razpadlo, sploh pa ne ti ss motorji ki so narejeni zato da se jih špana in vrti v obrate...druga stvar je če ti kupiš 15 let star motor ki nima servisne in podobne...če pa ti lastnik da servisno in zraven še račune raznih servisov pa bodi prepričan da je zelo zelo majhna verjetnost da boš mel pizdarijo z motorjem...malo povprašaj še druge lastnike motorjev z letnikom 2003- 2005 pa ti bojo povedali isto kot jaz...se pravi da ni praktično dobenih težav in da so motorji kot novi, dali pa so za tretjino manj kot bi za novega...

glej sej v bistvu ti naredi kaj hočeš, samo jaz ti hočem dobro, ker mogoče si tak ko jaz delal nonstop za motor, pa hočeš met vse tipi topi, pol pa boš čez 2 leti hoto prodat motor in boš na neverjetni zgubi, če pa kupiš 2-3 leta starega pa boš kot prvo dal manj za njega, kot drugo pa bo še vseeno držal kar nekaj časa solidno ceno ( naprimer poglej ninje letnike 98-99, vse držijo cene okol 3000 evrov), tako da naprimer jaz če čez 2-3 leta prodam moj motor bom še vedno za njega dobil okol 3800-4000 € (seveda v stock stanju) , tak da bom na zgubi samo za dobrih 1000 evrov, ti pa če kupiš naprimer zaj novo ninjo 6 letnik 2008 boš dal za njo malo manj kot 9000€, čez 2 leti bo pa njena cena tam okol 6000€ in si na zgubi 3000€ če kupiš nov bicikl...zdaj vijiš kaj ti hočem dopovedat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejstvo je da se novo ne izplača

je pa le novo :winkiss:

ja fajn se čuje met nekaj novega ja, ampak iz finančnega vidika je v večini primerov čista zguba...razn da misliš motor met za zmeraj, dokler pač ne rikne sam od sebe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamem Nejko, samo fora je kle: najdi lastnika, ki je motor res čuval. Ker ko bo motor prodal bo pisalo videno-kupljeno. Pol ni več šans za nazaj. in tega me je strah, da se zajebem pri nakupu rablenga motocikla. Malo je takih ljudi, ki znajo čuvat ampak res čuvat motor. Denar je treba cenit, cenjo ga pa tisti, ko ga sami zaslužjo in verjemi, da vsak cent ko sm ga prigaral v teh letih, da si uresničim sanje nebo šel v nakup rablenga motorja. Lej prešvoh bo tut teb tvoja ninja, tk ko je prešvoh men ratu scooter. Prešvoh bo vedno nekaj. Nekaterim penis, drugim brzina spet tretjim konjske sile v motorju. Verjamem da mi bo ta ninja 250 prešvoh tega se zavedam, sam nekje je treba ponovno začet. Ni 100% da bom res kupil ta motor, ker oklevam med 3emi motorji.

Z motorjem je več ali manj loto. Jst sm kupu novga MZja kateremu se je po enemu letu zlomil feder, zdaj mi je še hladilna tekočina začela neki puščat sam ta trenutek me zato še boli K, k mam itak še garancijo. Če bi nabavil rabljen motor in bi se mi to zgodil bi bil zdaj že nekje na istem.

Mislm da se tega motorja ne boš kr tko naveliču razn če ti je pomembna res samo moč in ti pač samo to daje užitek v vožnji. Jst se še po enem letu z veseljem usedem na svojo 4T 125-ko zato ker vem da ne znam niti pol stvari, k bi jih lahko s tem motorjem počel in potlej se pač furam pa probavam.

Če pa misliš čim prej prit na večjo kubiaturo ti pa vseen raj rečem da si vzam enga rablenga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm mlad in se mi nikamor ne mudi. Grem lepo počasi in verjamem, da nebom ničesar prikrajšan. Mal potrpežljivosti je treba pa veliko ljubezni do tega kar te veseli. Eni gledajo na hitrost, jaz pa gledam na užitek in meni ni edini užitek v hitrosti, je še 100 drugih stvari, ki so mi pomembnejše od hitrosti

Popravljeno . Popravil Flatron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm mlad in se mi nikamor ne mudi. Grem lepo počasi in verjamem, da nebom ničesar prikrajšan. Mal potrpežljivosti je treba pa veliko ljubezni do tega kar te veseli. Eni gledajo na hitrost, jaz pa gledam na užitek in meni ni edini užitek v hitrosti, je še 100 drugih stvari, ki so mi pomembnejše od hitrosti

kaj nej rečem

svaka ti čast... res :worship:

kljub provokacijam težkim mene in nejkota (ta je šele težaven) in nekaterih se ne pustiš zmesti in to spoštujem... spoštujem tudi to da si pri 18 letih tako normalen... da nisi tak kreljo ko mi k sam gledamo da bo šlo vsaj 180 z drugo :P

res svaka ti čast... želim ti da boš zadovoljen z tole 250 ko pa da se kdaj vidmo... ker me res zanima kak bo tole šlo... jaz ti bom dal pa starejšo sestro za sprobat da boš vidu kaki hudič je tole :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol se bo pa mnenje itak spremenil! :evilgrin: hehehe

ko enkrat občutiš 100KM + potem more bit vedno 100KM + :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!