Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7

Priporočene objave

kolk jih maš za furo prjavlenih

Menda nas je 25 motorčkov v "počasni" skupini. Pa furo smo spremenili zaradi neprevoznosti cest zaradi pretekle ujme. Podrobnosti tukaj.

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda nas je 25 motorčkov v "počasni" skupini. Pa furo smo spremenili zaradi neprevoznosti cest zaradi pretekle ujme. Podrobnosti tukaj.

a na zbilskem je pa razlez???Možno da se pridružim :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Planira danes kdo prit obrnit do rid? :)

Karnemoremverjetdajevtejtemikoncnospettakblazenmir :D

jz mogoče prdrajsam za pet minut, k pol bo pa že čist premraz za nazaj

mi boš pokazau kako grejo drsniki gor, da nam lih kontra napopala

ja sj vem no, vsak začetek je težk :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema.. Lahko jih tudi stestiram :D

hehe jih bom kr sama probala jutr na mobiju jupi :winkiss:

Kakšni norci, a ne veste da so vajvrce po cajst?

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin:

Še mal pa bom sanjal te veverce...upam da bojo nage!!! :naughty: :evilgrin:

pa ne sam veverce :D :OK:

dns ne pridem...šola...zvečer pa... :beer2:

Pa še akumulator se mi fila...tko da...u nedelo...verjetno ena zadnjih fur... :unsure:

PS:na ride začnite nost škatle...baje da pridejo po novem polhi delat družbo... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ravnokar iz rid

poročilo pa sledeče:

na delo su bili nepridipravi,kar pomeni da so na zbirališču ala travca nasuli razbito steklo,tako da je sedenje na travci skoraj nemogoče poleg tega je še nekaj stekla na makedamu kjer se je parkiralo motorje.

kar pomeni da ni glih dobro za pnevmatike in riti,tako da je zadn cajt da okupiramo že omenjeno parkirišče spodaj..

p.s

druga runda majic čaka na lastnike,glede na to da me ta vikend najbrž ne bo,bo prevzem možen drug teden na ridah po želji pa lahko pošljem tudi po pošti poštnina znaša dodatna 2,50€ s tem da mi naslov pustite na PM.

če pa bi kdo rad danes majico in bo plel v okolici rid pa lahko pride na rakek in si bom uzela par minut izhoda na šihtu seveda me prej pokličite na gsm,ki je v profilu,drugače pa tisti ki mislite jit na nedeljsko furo jih boste lahko prevzeli,če pa se bo jutri kdo zadrževal na zboru goldwing cluba naj mi pošlje pm in pripeljem majice seboj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ravnokar iz rid

poročilo pa sledeče:

na delo su bili nepridipravi,kar pomeni da so na zbirališču ala travca nasuli razbito steklo,tako da je sedenje na travci skoraj nemogoče poleg tega je še nekaj stekla na makedamu kjer se je parkiralo motorje.

kar pomeni da ni glih dobro za pnevmatike in riti,tako da je zadn cajt da okupiramo že omenjeno parkirišče spodaj..

glede stekla.. sj enkrat se spovnm so se eni ustavl s kamionam pa razbijal počena stekla.. :D morda je kaj odletelo od njih na travco & makedam :) verjetno nenamerno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede stekla.. sj enkrat se spovnm so se eni ustavl s kamionam pa razbijal počena stekla.. :D morda je kaj odletelo od njih na travco & makedam :) verjetno nenamerno.

Vceraj videl to steklo.. Na travi kjer ponavadi sedimo ga ni.. Je pa na makedamu zraven trave, ampak tako visoko kolikor vem folk motorjev itak ne pusca. Tako, da ni neke panike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj ob ca. 16.00. :glare: Razočaran :slap: Vajvarce so asfalt čisto ohladile, skoraj poledica! :nono: Kje ste pa vi, čveke? :worship: :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo bli pa malo kasneje gor :) Asfalt se drzi, samo gume se malo dlje greje.. Je pa vsekakor cutit nizje temperature, tako da PO PAMETI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo bli pa malo kasneje gor :) Asfalt se drzi, samo gume se malo dlje greje.. Je pa vsekakor cutit nizje temperature, tako da PO PAMETI!

Dejte raje po cesti... tudi v grmu se najde kaka pametna :whistle: Pa ne vajvrca :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj videl to steklo.. Na travi kjer ponavadi sedimo ga ni.. Je pa na makedamu zraven trave, ampak tako visoko kolikor vem folk motorjev itak ne pusca. Tako, da ni neke panike :)

to je bilo učeraj

danes pa je steklo rastreseno povečini glih na travi kjer se sedi :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar prisel domov, sem bil tudi na ridah med drugim. Spoznal Ole-ja :OK:

Pa sem pozabil pogeledat kako je s steklom, sedel pa itak ni noben, ker je premraz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar prisel domov, sem bil tudi na ridah med drugim. Spoznal Ole-ja :OK:

Pa sem pozabil pogeledat kako je s steklom, sedel pa itak ni noben, ker je premraz :)

sj sm jz pogledala, razfukan je po celi travi pa še nižje dol, pa tud tm k si ti meu parkiran mopi je blo steklo, tko da ne vem, tole se men zdi totalno podlo!!! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki:

Ne...nj gor ptaknejo še želetke ob stran ceste...da če že zdrsneš da se vsaj orng narezeš/sesekljaš... tolk mislejo na varnost...a to da je pa stebriček od ograje že pri 30km/h nevaren da ti kj "odžaga"...ne to jim pa ne pade na pamet...

Ah kdo pa se bo še ukvarjal s tem... res bo treba začet hodit proti Idriji...

:krneki: :krneki: :krneki:

zdjpazačnitepljuvatpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki:

Ja; in v tem članko med drugim piše...

"Da se bo pred začetkom druge mot. sezone postavila sredinska profilirana črta v dolžini 1850m, ki bo z zvočnim efektom odvračala voznike motornih vozil, da bi votili po sredinski črti ali preko nje. Na istem delu bodo hkrazi odpravili možnost prehitevanja." :headbang:

No, in kaj je v bistvu to? :closedeyes:

Sploh si ne predstavljam...kaj se bodo še zmislili...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja; in v tem članko med drugim piše...

"Da se bo pred začetkom druge mot. sezone postavila sredinska profilirana črta v dolžini 1850m, ki bo z zvočnim efektom odvračala voznike motornih vozil, da bi votili po sredinski črti ali preko nje. Na istem delu bodo hkrazi odpravili možnost prehitevanja." :headbang:

No, in kaj je v bistvu to? :closedeyes:

Sploh si ne predstavljam...kaj se bodo še zmislili...

LP

Se mi dozdeva...sredinska črta bo polna čez cele ride... in "dvignjena" od asfalta za določeno višino(kot hribček)...nekaj podobnega se mi zdi da imajo HR v nekaterih predotih?!?!

Uglavnem...mimo :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si res ze tok delec? :grrr

Ma ne...samo...tut do idrije je lepa cesta...dlje traja...ni policajev(ne tolk...)pa za polet zna bit fajn...je le bl hladno ;)

družl se pa valda bomo še gor ane...pol se šele pokaže...;)

PS:rešitev je tudi ta..da se navadjo vsi po svoji strani vozit...kar niti ni tkao slabo ;)

LP snoopy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!