Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Ride niso dirkališče da se razumemo, pozabljate da se je tam zgoraj zgodilo že marsikaj hudega, sem pred leti videl napol živega motorista okoli katerega so se reševalci na vso moč trudili da ga rešijo, letos se je pred kolesom mojega motorja kotalil motorist ko ga je katapultiralo iz ovinka in hvala bogu, končalo se je brez hujših posledic, kadar se peljem čez ride imam zavoro v glavi, ne bi bil rad del statistike ki se dogaja na ridah, živi bili pa videli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ride niso dirkališče da se razumemo, pozabljate da se je tam zgoraj zgodilo že marsikaj hudega, ......

se popolnoma strinjam ...

bo kdo dons gor :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se popolnoma strinjam ...

bo kdo dons gor :?

ps

ampak res ... kdo je tam kuru in vse posvinjal in ne za sabo pospravu :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot je omenil Cartman....

velik naredijo kamere in fotiči. nekateri pod pritiskom medijev prestopijo svoje meje zmoglivosti...v duhu dokazovanja. to je na ridah kr mal problem.

BTW: jest več ne nasedam provokacijam

Popravljeno . Popravil Cegi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa gospodični podal samo en dobro nameren nasvet: Sklopka = 1-2 prsta, ne pa cela roka....

Sicer pa je to samo moje skromno mnenje. Vsak naj vozi kot hoče.... pomebno je da se uživa.

Šit, poj se jest že cel lajf narobe vozm :unsure:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, sem jo v nedelju gledal kako se pelje! Svaka čast :worship: :worship:

ponedeljek je bil.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ste zapel?? Vsak se na lastnih napakah uči in tole lapanje ne bo nikogar rešilo! Eni pač nkdar ne odrastejo wallbash.gif

Punca sploh ne vozi hitro, kaj šele prehitro in tudi čez črto ne zahaja. Gre za zelo elegantno vožnjo in ji lahko sledi soraj vsak in to mi je zelo všeč!! worship.gifVečina motoristov ki gledamo več al manj predse, vidmo kdaj lahko gremo bolj proti sredini ali celo čez črto in kdaj ne,

Pokal je vedno in glede na porast bajkerjev bo tudi v prihodnje surrender.gif Tudi počasna vožnja povzroča nesreče ker vozniki zijajo po okolici in ne predse. Govorim iz lastnih izkušenj ker če je dolcajt je pač okolica bolj zanimiva.eek.gif

Poznamo pa sevede znalce ki po ravninah nažigajo kolkor pač strojček gre, čez ovinke pa bolj ali manj zbremzajo tolk da na konc ni kakih velkih razlik, Pri takih pa nam ostane samo upanje da jim uspe in da nam ne priletijo pod kolesaslap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus jaz častim kafo če prideš na viki - pa povej kdaj ?

Cufa svaka čast!

Jutr :P ... ne vem ob kolkih ... sem pa bil okol 17 tam ...

aja ... FOČK :P

ps

lepo, da je nekdo pospravil :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans je bil v vasi Planina baje radar-stacionarni. Pri gostilni pod velbi, ga je kdo videl? (srebrn clio)

Nisem videl ... ob štirih in ob šestih ga najbrz ni bilo.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans je bil v vasi Planina baje radar-stacionarni. Pri gostilni pod velbi, ga je kdo videl? (srebrn clio)

Ena odf standardnih lokacij (poleg Grčarevca)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans je bil v vasi Planina baje radar-stacionarni. Pri gostilni pod velbi, ga je kdo videl? (srebrn clio)

Zadnjič sem ga videl tudi pri vojašnici v Postojni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!