Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Verjetno  si  zeli,  da bila se  konfliktna naprej ob pisanju poloznic, da  bi lahko s pendrekom mahal, pa trpal v kiblo.  To se isce.  Ne pa modelov brez  jajc.:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, exclan pravi:
Ob 8/26/2017 ob 18:20, Borutt pravi:

Vsi ti drkači na ridah in ostalih cestah imajo jajca vrteti ročico za plin, za sprejeti posledice so pa majhne punčke. Brez jajc, seveda. 

Kaj mislis s tem da sprejet posledice so majhne puncke,kako bi ti po mosko sprejel posledice? In da so brez jajc dvomim ker ne bi potem bezala moj pogled na to. 

Verjetno mislis da nimajo jajc da bi spostovali predpise no tu ti dam prav res jih nimajo.

Jaz pa mislim, da je hotel povedati, da, če sta se že šla vragolije (verjetno že ta stotič :P) in sta bila tako neprevidna, da sta pri tem spregledala policijsko opazovanje, bi lahko bila toliko deca, da bi ustavila, ko sta bila že ravno ustavljana in prenesla kazen za tisto, kar sta ušpičila, za kar so ju tokrat pač dobili (prej pa verjetno večkrat ne).

Tako kot niso vsi policisti @Borutt-i (v dobrem in slabem :P), tako tudi vsi motoristi niso najini kolegi @exclan... ker so pač debili. Debili v glavo, debili za vozit motor, debili kot moški, debili kot partnerji svojim bejbam, debili kot delodajalci, debili kot versko deviantna bitja, debili kot... U glavnem, niso vsi motoristi in motoristke fajn deci in dečve, zato, ker vozijo motor. Za ta dva motorčkarja s polepljenimi tablicami, ki sta menda fajn špilala fuke že pred ustavljanjem, se z lahkoto opredelim szi: :BUA: FUCK ´EM !!!

Ajd!

Popravljeno . Popravil GoBobi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj ta agresivno do mene jaz nisem bil sem pa samo vprasal in povedal!

In tudi res vsi motoristi niso niti moji kolegi GoBobi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne :(... Nič od napisanega ni letelo nate :blush:. Tvoje pisanjen je bilo samo za izhodišče (kaj se je meni zdelo, da je mislil, ko je napisal "imeti jajca" - ta del se mi je zdel drugačen od tvojega pisanja).

Drugi odstavek pa sem napisal brez tvojega pisanja v mislih, ker menim, da je lažna solidarnost med motoristi ena taka neumnost, kot lažna solidarnost med raznimi poklici (gospodarstveniki, policisti, politiki, zdravniki,...), ko nekdo iz take skupine po defoltu zagovarja svojega kolega proti komurkoli, ker je ta pač iz njegove "skupine". In tako se dostikrat opredelijo tudi pisci na tem forumu. Tisti, ki vozi motor pač ni nujno O.K., samo zato, ker vozi motor in miličarji niso nujno kekci, ker so ga šli ustavljat/lovit/postavljat blokado.

Tale zadnji stavek seveda spet ne leti nate, ker je to zgolj moje razmišljanje o teh dveh motoristih iz zgodbice, ki se je dogajala na ridah pred dnevi :).

Ajd!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maus pravi:

u soboto fočk .. @Slow .. sm se mim pelu, pa je @Zivnorc pokazu, da je vse ok

Ne bos verjel, ampak isti dan malo pred tem, sva se z @Zivnorc ustavila na pijaci na Rakitni... te je lepo pohvalil.. ko sem ga ob neki omembi vprasal zate. :) Pohvalil v smislu, da si "rojen" na motorju, 1kk km na njem itd. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Slow pravi:

Ne bos verjel, ampak isti dan malo pred tem, sva se z @Zivnorc ustavila na pijaci na Rakitni... te je lepo pohvalil.. ko sem ga ob neki omembi vprasal zate. :) Pohvalil v smislu, da si "rojen" na motorju, 1kk km na njem itd. ;)

mam občutek, da me bo @Zivnorc poklicu .. zihr kj rab :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Zivnorc pravi:

@KARMEN1 ....prlepiš...al zalepiš?..   :huh:

 

te matra najin odnos... kajne :ras:

js mam vedno čebulo s sabo .. in ko jo vidim, takoj nardim škec, da me ne napade :P

...

u soboto je bla kr promet cez ride .. kolone so se valile :huh: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je blo to na ridah?...ne da se mi brat...kdo je zmagu?                                                  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, maus pravi:

u soboto fočk .. @Slow .. sm se mim pelu, pa je @Zivnorc pokazu, da je vse ok

 

kar se pa tiče, da so vsi motoristi prijatli .. ja valda ... k men se dostkrat kr eni prisedejo in se začnejo pogovarjat, ker imajo predstavo, da se mormo motoristi kr med sabo pogovarjat .. ampak .. men se res ne da kr z vsakim pogovarjat, ki se pripelje z motorjem .. :huh: 

sj vem, včasih prav modor molčiš :P

 

pred 3 minutami, VS800 pravi:

Kva je blo to na ridah?...ne da se mi brat...kdo je zmagu?                                                  :ninja:

naši :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

u soboto fočk .. @Slow .. sm se mim pelu, pa je @Zivnorc pokazu, da je vse ok

 

kar se pa tiče, da so vsi motoristi prijatli .. ja valda ... k men se dostkrat kr eni prisedejo in se začnejo pogovarjat, ker imajo predstavo, da se mormo motoristi kr med sabo pogovarjat .. ampak .. men se res ne da kr z vsakim pogovarjat, ki se pripelje z motorjem .. :huh: 

..... snob.....:ras:

Al pa druga varianta...... bolj verjetna..... star si.....:lol1:

pred 55 minutami, maus pravi:

te matra najin odnos... kajne :ras:

js mam vedno čebulo s sabo .. in ko jo vidim, takoj nardim škec, da me ne napade :P

...

u soboto je bla kr promet cez ride .. kolone so se valile :huh: 

:lol1:

Sam ne vem kje jo vozis ce se za PP nimas placa.....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, dr.looney pravi:

..... snob.....:ras:

Al pa druga varianta...... bolj verjetna..... star si.....:lol1:

nč snob ... :nono:

ampak res se mi ne da vsakemu posamezniku razlagat, kok gre  motor :dry:  ...

pa da mi reče ... kok je lep motor ... k da js tega ne vem :P 

vse piše na internetu :P

da bi dau kdo 100 € pa reku ... evo .. kr mej ... to pa ne :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

nč snob ... :nono:

ampak res se mi ne da vsakemu posamezniku razlagat, kok gre  motor :dry:  ...

pa da mi reče ... kok je lep motor ... k da js tega ne vem :P 

vse piše na internetu :P

da bi dau kdo 100 € pa reku ... evo .. kr mej ... to pa ne :huh: 

.....sej te razumem......:friend1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, maus pravi:

nč snob ... :nono:

ampak res se mi ne da vsakemu posamezniku razlagat, kok gre  motor :dry:  ...

pa da mi reče ... kok je lep motor ... k da js tega ne vem :P 

vse piše na internetu :P

da bi dau kdo 100 € pa reku ... evo .. kr mej ... to pa ne :huh: 

Prejšnji je bil lepši :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, KARMEN1 pravi:

Prejšnji je bil lepši :ras:

to si pa zdj tko rekla, kt da bi babi k je sveže zalublena rekla, da je biu prejšn lepši :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

nč snob ... :nono:

ampak res se mi ne da vsakemu posamezniku razlagat, kok gre  motor :dry:  ...

pa da mi reče ... kok je lep motor ... k da js tega ne vem :P 

vse piše na internetu :P

da bi dau kdo 100 € pa reku ... evo .. kr mej ... to pa ne :huh: 

 Si pred časom iste take kvasil, pa sem ti dal zastojn nasvet. Vedno ko parkiraš, obesi na stroj en tak napis: Dotikanje: strogo prepovedano. Gledanje: 1€/sekundo. Razna vprašanja in komentarji: 50-100€/seanso (odvisno od težavnosti).

Boš vidu kakšen ljubi mir boš imel pred temi nadležneži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, izibajker pravi:

 Si pred časom iste take kvasil, pa sem ti dal zastojn nasvet. Vedno ko parkiraš, obesi na stroj en tak napis: Dotikanje: strogo prepovedano. Gledanje: 1€/sekundo. Razna vprašanja in komentarji: 50-100€/seanso (odvisno od težavnosti).

Boš vidu kakšen ljubi mir boš imel pred temi nadležneži.

sj gledanje me ne moti ... znalci pridejo in razlagajo vse o mojem motorju, pol pa sprašujejo ker letnik je :P 

sj bom zmogu ... pred takimi nasilneži se že desetletje borim :P 

da naumo off topic ..

a sm že napisu, da sem se foćknu u subotu :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno tehnično vprašanje za experte.  Avtorice ne morem vprašat, ker je ni več tu gor...

Zakaj se ta tema imenuje Kačje Ride III.  

Mogoče zato, ker so tri 180 stopinjske kljuke na tem odseku? Ali morda, ker je to tretja tema na to temo. Samo kje sta v tem primeru prvi dve? Ali nemara samo zato, ker se gre u tri krasne..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo, da bo neki takega. 1050 strani x 25 postov = 26.250 komentarjev. Take nanizanke pa tudi Bruce Willis ne bi mogu odigrat...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!