Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

56 minutes ago, jskrablin said:

Če si v kategoriji nezaželen objestnež pol si hitro zanimiv. Če jim sam olajšaš delo s tem da se veselo kažeš na javnem profilu, po možnosti z dejanskim imenom in še kako registracijo... se ne čudit,

Ja bravo. Tocno o tem sm pisal. Ce se ze gres delikventa, NE OBJAVLJAJ NIKJER. Niti u “zaprte” skupine, nit “genericnih fotk”, nit u parlamentu govort o neplacanih sendvicih.  In ce se bodo spravli nate, te bodo dobili. In nobena parnoja te ne bo resla.  Jest se trudim zvet tako, de me nimajo za kej  lovit. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ne krši, pa ne boš sankcioniran. Skalar36 se sred ovinka pelje počas in pokonc. Se pravi, da ne krši. Pol ga lohk slikate. :naughty:

 

Edin tamle, k je neki belavnco spustu... ne vem, če je lih po zakonu. A je to kršitev, al ni... :ninja: To pa nism biv jest, mi je mulo motor uzev...

 

 

IMG-20190310-WA0002.jpg

52327037_10216135193950161_2555683537449648128_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ja bravo. Tocno o tem sm pisal. Ce se ze gres delikventa, NE OBJAVLJAJ NIKJER. Niti u “zaprte” skupine, nit “genericnih fotk”, nit u parlamentu govort o neplacanih sendvicih.  In ce se bodo spravli nate, te bodo dobili. In nobena parnoja te ne bo resla.  Jest se trudim zvet tako, de me nimajo za kej  lovit. 

 

Odvisno kako se pišeš, pa kdo je tatko, pa kok maš stricev, vse je odvisno. Morš bit prava baraba, ne pa mali delikvent :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ja bravo. Tocno o tem sm pisal. Ce se ze gres delikventa, NE OBJAVLJAJ NIKJER. Niti u “zaprte” skupine, nit “genericnih fotk”, nit u parlamentu govort o neplacanih sendvicih.  In ce se bodo spravli nate, te bodo dobili. In nobena parnoja te ne bo resla.  Jest se trudim zvet tako, de me nimajo za kej  lovit. 

Jeba je ker ne veš kaj bo v prihodnosti sprejemljivo in kaj ne. Internet ne pozablja. Sam ajd, to je že debata za kam drugam. Vsekakor se ni zgodilo enkrat da so ljudje umikali objave ali celotne profile.

pred 23 minutami, skalar36 pravi:

Edin tamle, k je neki belavnco spustu... ne vem, če je lih po zakonu. A je to kršitev, al ni... :ninja: To pa nism biv jest, mi je mulo motor uzev...

Ni po zakonu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Ne krši pa ne boš sankcioniran:P

Znano :hmm:

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Vse informacije v zvezi kačjih rid so še vedno javne, čeravno je profil zaprt.

Čarovnice gor al dol, ne rabim v hameriko da bi vedu kje je kak diujak na ridah.

Da bi pa kdo nas ki vozimo po pravilih in smo samo lepi pohvalil, o ne to pa ne :)

 

Koprivnikar ni bil na ridah :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je OK dokler se ti nekdo ne obesi za vrat in uporabi vsa pravna in protipravna sredstva, da te prizemlji!  Ne uide ti krepka položnica pri inšpektoratu, katera bi ob pritožbi na višje inštance padla z pomočjo odvetnika a statistiko si inšpektor popravlja in nadaljna pritožba na okrajno sodišče ni več njegov problem. Ob pritožbi se enormno tudi dvigujejo stroški in to se na inšpektoratu tudi ve. Za nevernike imam shranjeno odločbo!  Oseba XY izbrska, sheka, najde podatke, katere posreduje pristojnemu inšpektorju kateri poišče le še osebne podatke, naslov ter pošlje vabilo na razgovor.  

BTW!

Približuje se GEM! Upam, da bodo fantje potem le posredovali podatke, koliko jih je bilo povabljenih na razgovor k gospe Rat..c !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Znano :hmm:

Koprivnikar ni bil na ridah :lol1:

sej tu je tu..in bil je v čveku v zaprti skupini..sam ne vem več kdo je napihal, ker zadnje čase postaja že običaj, da vsi napihajo, tut uni s plavmi lučkami...zna bit kaj narobe s frulicami :P

 

pred 55 minutami, The Lakl pravi:

Vse je OK dokler se ti nekdo ne obesi za vrat in uporabi vsa pravna in protipravna sredstva, da te prizemlji!  Ne uide ti krepka položnica pri inšpektoratu, katera bi ob pritožbi na višje inštance padla z pomočjo odvetnika a statistiko si inšpektor popravlja in nadaljna pritožba na okrajno sodišče ni več njegov problem. Ob pritožbi se enormno tudi dvigujejo stroški in to se na inšpektoratu tudi ve. Za nevernike imam shranjeno odločbo!  Oseba XY izbrska, sheka, najde podatke, katere posreduje pristojnemu inšpektorju kateri poišče le še osebne podatke, naslov ter pošlje vabilo na razgovor.  

BTW!

Približuje se GEM! Upam, da bodo fantje potem le posredovali podatke, koliko jih je bilo povabljenih na razgovor k gospe Rat..c !

2 šiptarja pa 2 na gobec..ups..nisem jest :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ti fejst buki, pa twiterji, pa gmsji, pametne ure garmini...itd... vse to sranje je nepotrebno za kvalitetno življenje. Po drugi strani smo ravno z vsem tem na vsakem koraku opazovani, pa spremljani kaj, kje, kdaj, kako delamo, kaj počnemo. Smešno je , ker našim "gospodarjem" sploh ni treba nas čipirat. Sej se sami z prej naštetim.

Isto kot so tista pošiljanja računov na FURS. Ni to zato, ker bi radi dali tisto mizerno nagrado, to je zato, da ni treba inšpektorjem na terne, da delo namesto njih naredimo MI kljukci... Itd...itd...

Jest če se peljem se za sebe. Ne za druge, da bi potem objavljal na FB.

Ja pa tud kak prekršek nardim, pa se peljem tam kjer se ne bi smel. Tako kot vsi. Pač se s tem ne hvalim po omrežju in ni težav. Če mi bi pa kdo hotel dokazat zgoraj našteto... sem se pa že naučil:

Nekdo nekaj trdi. Poišči dokaze. Pokaži. Bo šlo?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Xebec pravi:

Kvaj zdj to en pusi stajl? 20 stopinj ride pa prazne

20190315_165053.thumb.jpg.7eff4e1e8f1552660c0acdd19a7e55ea.jpg

 

Na omwju pa tut kr eni avtomobilarji neki frajarjo pa s sirenam tuljo:dry:

Drugič boš šel peš domov :ras:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 24. 3. 2019 ob 19:03, maus pravi:

FOČK :ninja:

evo dokazni dokaz :ras:

Fotografija osebe Urban Kogovsek.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 3. 2019 ob 9:54, Snecer pravi:

nič ne vidiš ponoči :) mel srebrnega prej, čez dan pa se je super videlo

zlati špegl pa bi bil ekstra, le borut bi utrujal

Sprobal kar neki tega...tud zlatga,modrega...suomy...na koncu imel prozornega,ker mi najbolj sedu med voznjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, krucymucy pravi:

Aja fock v nedeljo...

Sva si jih z @Zivnorckazala tam na parkingu.

...

Oilerje

še dobr, da sm s pokom poknu mim :dry: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!