Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

pred 58 minutami, izibajker pravi:

Trafikca bi morala biti tam pri tistih klopcah. Bi prodajali parkirne listke, sendviče, čike, kufe... Zraven bi bil še wc + en velik ašenpeher. Pa štampiljko bi imeli, podobno kot v planinskih kočah. Pa automat za instant fotke delat...

jaz sem za prepoved kajenja, v prehodnem obdobju pa naj smukajo elektronske

rešeno

pa pod kamere vse take place

in potem se bomo spet vprašali, zakaj je bilo to potrebno...

kot v eni drugi temi, zaradi packov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Snečer pravi:

jaz sem za prepoved kajenja, v prehodnem obdobju pa naj smukajo elektronske

rešeno

pa pod kamere vse take place

in potem se bomo spet vprašali, zakaj je bilo to potrebno...

kot v eni drugi temi, zaradi packov...

jaz sem za prepoved motorizma, ma kaj ko me nihče ne posluša :P

 

pred 1 uro, thumper pravi:

Jaz imam po žepih polno filtrov.. pa po avtu tud . Ne mečem po tleh ali iz avta.. 

Okolje je srečno le žena je včasih jezna če mi ne uspe vseh dat v koš preden da v pranje.

Tud včeraj dal dva v žep na ridah.

a te loh kličem: pepeljara? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole sem prebral:

Cigaretni ogorki niso nedolžna smet

Cigaretni filtri so narejeni iz celuloznega acetata oziroma acetilceluloze. To je termoplastični polimer, narejen iz celuloze, ki je obdelana z ocetno kislino. Uporablja se kot osnova za umetna vlakna in plastiko. Da se ta vlakna razgradijo, pa je potrebnih tudi več desetetij.

"Čeprav so cigaretni ogorki razgradljivi, ne spadajo med biološke odpadke, saj še zmeraj vsebujejo strupe (ne smemo jih torej kompostirati), filtri v cigaretah pa so narejeni iz majhnih plastičnih delcev," so jasni na Snagi, ljubljanskem podjetju za ravnanje z odpadki. 

Cigaretni ogorki torej ne sodijo na tla, gozdne poti, reke, morje in nasploh v naravo. Prav tako ne sodijo v koš za biološke odpadke. Odvreči bi jih morali v zabojnike za preostanek odpadkov (črni zabojniki), nato pa jih skupaj z drugimi odpadki predelajo v Regijskem centru za ravnanje z odpadki (RCERO) Ljubljana. 

V Ljubljani ima komunalna služba sicer največ dela s cigaretnimi ogorki na avtobusnih postajališčih. Odstranjujejo jih z ročnim in strojnim čiščenjem. "Strošek odstranjevanja ogorkov na javnih površinah v MOL znaša približno 12.000 evrov na leto," so nam pojasnili na Snagi. 

 

Tako da od sedaj roma vse v plastiko/reciklaža.  Majkemi!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

a jih je kdo od kritikov že pospravil kdaj? :P

 

No no Dami, tudi ti si bil opažen tam včeraj popoldan pri zgornji klopci in vestno si odvrgel čik na tla...Ja sem in še bom pobiral, dvakrat na leto v naši ks ob cesti poberemo za vsemi svinjami ampak tule pa ne! Razen, razen, če boš ti organiziral akcijo in se sam potrudil pri pobiranju, potem se ti z veseljem pridružim! Kaj praviš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Dadi pravi:

No no Dami, tudi ti si bil opažen tam včeraj popoldan pri zgornji klopci in vestno si odvrgel čik na tla...Ja sem in še bom pobiral, dvakrat na leto v naši ks ob cesti poberemo za vsemi svinjami ampak tule pa ne! Razen, razen, če boš ti organiziral akcijo in se sam potrudil pri pobiranju, potem se ti z veseljem pridružim! Kaj praviš?

pa sj to pravim, se bom poboljšal, odkar sem prebral, da pikavac ne razpade.

ps. drgač pa kar vem je včasih Sanda organizirala čistko. Pa še kdo. Jaz nimam problema s smetmi. Vedno so v predalu in ko pridem domov, gredo v kanto za smeti. Na motorju jih ne delam. Razen čikov, ki jih bom vestno od danes dalje odvrgel v smeti. Pa tudi mi jih ni problem pobrat. Pokadim čik, poberem še 10 pikavcev. Mi ni spod časti.

ps. in če sem bil opažen...bi blo fajn da se me pozdravi...sj veš legende pa to. Jaz Mausa vedno pozdravim, k je legenda rid :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

pa sj to pravim, se bom poboljšal, odkar sem prebral, da pikavac ne razpade.

ps. drgač pa kar vem je včasih Sanda organizirala čistko. Pa še kdo. Jaz nimam problema s smetmi. Vedno so v predalu in ko pridem domov, gredo v kanto za smeti. Na motorju jih ne delam. Razen čikov, ki jih bom vestno od danes dalje odvrgel v smeti. Pa tudi mi jih ni problem pobrat. Pokadim čik, poberem še 10 pikavcev. Mi ni spod časti.

ps. in če sem bil opažen...bi blo fajn da se me pozdravi...sj veš legende pa to. Jaz Mausa vedno pozdravim, k je legenda rid :P

 

Lepo lepo, me veseli, da si spremenil mnenje. Organiziraj čistilno akcijo in se ti pridružim + prinesem 6pack. Če bi tam bil bi te pozdravil, legende se spodobi. Vem pa, da si bil tam, ker mi je ena p(t)ička prišepnila. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Dadi pravi:

Lepo lepo, me veseli, da si spremenil mnenje. Organiziraj čistilno akcijo in se ti pridružim + prinesem 6pack. Če bi tam bil bi te pozdravil, legende se spodobi. Vem pa, da si bil tam, ker mi je ena p(t)ička prišepnila. 

vsak dan sem tam (za vikende)...prletim odletim. Mam krogec običajno, Wajdušna, Col, Črni vrh, Godovič, Ride Postojna Wajdušna..včasih pa čez Hrušico, odvisno kak se mi sprdne :P

ps, nč ne bom organiziral, za sabo bom pospravljal, od danes dalje

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

ps, nč ne bom organiziral, za sabo bom pospravljal, od danes dalje

 

 

Tut to je boljš kot nič, od danes dalje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Dadi pravi:

Tut to je boljš kot nič, od danes dalje

ma če ti poberš enegha, je bolje kot nič :P sampuvem :P

 

pred 3 minutami, Snečer pravi:

polovica ivekov je od @mausa

leta jih je tam odlagal :) od 1970 dalje

on ma zihr 20kg robe tam, jaz pa 10  :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

ma če ti poberš enegha, je bolje kot nič :P sampuvem :P

Ne kadim, sampuvem                          ps. sej sem ti reku pod kakšnim pogojem grem pobirat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Dadi pravi:

Ne kadim, sampuvem                          ps. sej sem ti reku pod kakšnim pogojem grem pobirat!

Sj ne rabiš pobirat. Dovolj je da trkaš na vest, takim ki smetimo in potem ugotovimo, da to ni nedolžno početje. 

Dej še Janši kej omeni...sam se bojim, da ne bo prijelo... :(

ps...mal vtisov..brez čikeca :D

 

DSC9764-768x512.jpg

DSC1687-scaled-400x267.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snečer pravi:

polovica ivekov je od @mausa

leta jih je tam odlagal :) od 1970 dalje

Tito je to dovolu :ras: 

p.s.

tukaj se zbiramo tam nekje od leta 2007 .. prej smo se na D'ovinku ;)  (za neznalice... en ovinek višje, na tribunah oziroma na notranji strani ovinka in ni bilo ograje 

tok da veš :ras: 

  • Haha 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

Tito je to dovolu :ras: 

p.s.

tukaj se zbiramo tam nekje od leta 2007 .. prej smo se na D'ovinku ;)  (za neznalice... en ovinek višje, na tribunah oziroma na notranji strani ovinka in ni bilo ograje 

tok da veš :ras: 

sam tis res str...kje je D ovink še jaz ne vem pa sem sam 3 leta mlajš od tebe...a to ste ga še v delovnih brigadah klesal? :P

ps. za vse ki jokajo, kje so fotke moje lepote, ko sem pulil čez wawinke....tule...klikni, nakaži in nehi jokat..urban-photo.eu

pss. Ta lepi dobimo đabe, a ne Maus :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

Sj ne rabiš pobirat. Dovolj je da trkaš na vest, takim ki smetimo in potem ugotovimo, da to ni nedolžno početje. 

Dej še Janši kej omeni...sam se bojim, da ne bo prijelo... :(

ps...mal vtisov..brez čikeca :D

 

DSC9764-768x512.jpg

DSC1687-scaled-400x267.jpg

Kaj ma pa Janša s tem??ah ja že vem...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snečer pravi:

vožnja po zelenici oz ogorkih?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

a te loh kličem: pepeljara? :P

ne.. k mate ostali svoje žepe.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

js pospraulam u pakli. :P

V petek sem pa res dva čikca u koš nesu..moja, skurjena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
On 11/6/2018 at 5:05 PM, Vin said:

Sem se ta vikend peljal čez ride in je podlaga na dveh ovinkih že načeta / nagubana. Niti peska še niso nehal posipavat in je že zanič.

Po dveh letih me zanima, če bo kmalu spet kakšna prenova? Na treh (najostrejših) serpentinah je podlaga primerna za ponovno prenovo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Vin pravi:

Po dveh letih me zanima, če bo kmalu spet kakšna prenova? Na treh (najostrejših) serpentinah je podlaga primerna za ponovno prenovo.

ne piši tega na glas. Nekateri bivši člani so se hudo kregal z mano, ko sem trdil, da ne bo dolgo zdržala podlaga na nekaterih ovinkih :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

ne piši tega na glas. Nekateri bivši člani so se hudo kregal z mano, ko sem trdil, da ne bo dolgo zdržala podlaga na nekaterih ovinkih :P

Vem. Sem trikrat pomislil, preden sem oddal sporočilo, ampak vseeno prcam, ker me nervira šalabajzerstvo in to je tipičen primer tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Vin pravi:

Vem. Sem trikrat pomislil, preden sem oddal sporočilo, ampak vseeno prcam, ker me nervira šalabajzerstvo in to je tipičen primer tega.

Upravljalec in investitor te ceste, bi moral uveljavljati garancijo za odpravo napak v garancijski dobi. Verjetno postopki potekajo ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj, drgač bodo pa aneksi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!