Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7

Priporočene objave

jest sicer nimam slikc od druge skupine ampak baje da so ene kr dobre..

thx vsem za družbo..blo super..

sam nč se nism čez ride peljal :huh:

bom jutr nadoknadu mal :010

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odličnen dan je za nama ... moramo še kdaj ponovit.

Raceland je bil dobra alternativa, da smo se lahko mal zdivjali. :rolleyes:

Hvala vsem iz "hitre skupince" za družbo ... bili ste super. :winkiss:

Tebi Biker77 pa za palačinke. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super dan, super družba, hvala vsem. :worship:

Raceland je bolša pista kot pa mobikrog, vsaj za moj okus. :worship:

Hvala za palačinke. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na ridah pa ni blo dons nobenga? :hmm:

Verjetno da je bil kdo, večina nas je šla pa malo na izlet :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes moram pohvaliti vse udeležence hitre (hehe) panoramske vožnje! :whistle: :worship: bilo je super od začetka do konca! sam danes sem bil tok zaspan in zmatran da je joj!!!! :whistle: :whistle: BIKER-ju 77 SE ZAHVALJUJEM V IMENU VSEH ZA PIJAČO IN JEDAČO!!!! :worship: :yea1: OB PRILIKI DOBIŠ KONTRO!!! :kva2: SKRATKA DANES FENOMENALNIH 350 KILOMETROV, TAM NEKJE, ALI PA VEČ ........ NEVEM KER NISEM GLEDAL ŠTEVCA!! :slap: SKRATKA SUPER JE BLO!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodej v Planini je sedel v belem kanguju, ne vem pa če je mel radar :whistle:

Ja itak...ves da ga more met sabo...ce gre brez radarja na teren je skor k bi sel brez k...na ohcet.. :rolleyes: (more material za poloznce pisat prpelat nazaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak...ves da ga more met sabo...ce gre brez radarja na teren je skor k bi sel brez k...na ohcet.. :rolleyes: (more material za poloznce pisat prpelat nazaj)

A zdej nč več ne ustavlajo al kaj? A sam položnco pošlejo pa sliko zraven? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej nč več ne ustavlajo al kaj? A sam položnco pošlejo pa sliko zraven? :eek:

Kanguji so opremljeni tud z "stacionarnimi" izvedbami radarjev...tko da problema ni...ekspres zrihtajo ... ustavlajo pa tud...sam tist je pa se drazje dostkrat :D

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo malenkost iz mojega fotiča! danes nisem imel sreče, saj mi je fotič na mobiju letel po tleh, ampak dela!!! :whistle: :worship: OBISK MOBIKROG PROGE!!! :worship: NA MOBI KROGU SPET FANATIKI POLIVALI OLJE!!!! :headbang: :headbang: :headbang: DA SE JIM DA!!!! DA BI JIH STRELA V GLAVO UDARLA!!! :headbang: :headbang: TOKRAT NISMO MELI SREČE DA BI ODPELJALI PAR KROGOV!!! :evilgrin: :angry: :hmm: FANTJE SO PUCALI PROGO IN GASILCI SO JIM PRISKOČILI NAPOMOČ Z CISTERNO IZPIRATI STEZO!!! :worship: MI SMO MALO POMAGALI IN NATO SE ODPRAVILI NA RACELAND KJER JE BILO SUPER!!! VSAJ OBRAZI SO BILI ZELO ZADOVOLJNI PO DIRKANJU!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KONJENICA TAHITRE PANORAMSKE ....... HEHE!!! KONJENICA SE JE HLADILA!!!! KOPITA ( GUME) HEHE!!! :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MI PA SMO SI PRIVOŠČILI OSVEŽITEV IN OKREPČILO Z PRIGRIZKOM!!!! :whistle: BIKER 77 JE ČASTIL VSE UDELEŽENCE HITRE PANORAMSKE VOŽNJE!!! :worship: :worship: :worship: BIKER 77 HVALA V IMENU VSEH!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naturlich. u poplavi kometov te je res težko prepoznat. ;)

A je bla to dinamična vožnja, kakršno si omenjal za panoramsko furo?

Ne spomnim se kako smo se tam peljali, se pa ponavadi po tisti cesti kar peljem, bolj kot drugje :)

Drugace pa danes je bilo fenomenalno! Tudi tempo ravno pravsnji :D

mojgap

biker77

jny

condor

snoopy

polona

miha

tadej

shark

osa

tanjuska

...

+ ostali hvala za druzbo! Biker, tudi od mene hvala za pijaco in jedaco, imas v dobrem! :OK:

Raceland je bil super, mi sploh ni zal, da nam ni zneslo vozit po Mobikrogu, ker je tam bolje :D

Tu pa se fotka, kako smo pomagali pucat Mobikrog, res da samo slabo urco, ampak bolje kot nic :)

Ostale fotke sledijo od drugih, predvsem upam na kaknso iz Racelanda .)

post-1190-1190574548_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TAKOLE SMO SE MALO ODPOČILI IN OKREPILI! PA ŠE KAKO REKLI!!! :worship: :worship: SKRATKA BILO ZELO FAJN!!!! :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!