Skoči na vsebino

KAČJE RIDE - PASTI IN (NE)VARNOST


PikiJapok

Priporočene objave

PJ mene samo zanima kdo je tuki "s tabo" zdej pri tem..pa naj se javi in mogoče nam ki te nikakor ne razumemo poizkušajo razložiti stvari na drug način da bomo razumeli..

sem pač kmetavz in te ne zastopm..

aja..pa tista je bla zlo dobra..SMO (MOTORISTI) V PREMOČI IN POLICAJI SE BOJO MOGL PRILAGODIT..

a ti sam sebe nateguješ al misliš da lahko nas???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak argument, ali smo spet pri blodnjah nekega nergača?

ne..ti takoimenovane projektile umikaš s cest..

sam jebeš pa nas vse..

in tega pač ne bomo požrl..

upam da boš to nekak razumel..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti uide v kaki drugi situaciji se zna zgoditi, da boš čez devet mesecev zibal. :whistle:

Sicer pa resno, tale tema ni za nabijanje! Argumentirana debata zaželjena, vse ostalo se kot ste nekateri opazili čez dan, dokaj sproti briše.

PJ nevem če si opazil, ampak tebi je ušlo.... ušlo z vajeti. Če bi žveli mal južneje kaj bi ti meu svojo paramilico in bi delal red po cestah al kako si ti to predstavlaš? na ridah divjajo...ma odkritje tople vode. ne navijat zanje. ne bit tam. če maš 60k€ na leto, si brez panike omisliš brunarco. pa boš mel mir pa red pa nobenih divjakov nebo....in seveda kaj je nabijanje se odločiš ti osebno?!? kašne argumente maš pa ti? de te je strah?!?!

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej.... SPet brez argumentov. Pri svojih 30-ih bi lahko pokazal malo več zrelosti. Dokumenti so objavljeni od tukaj dalje. Če znaš brati, boš videl, da imamo moč marsikaj spremeniti na bolje. Seveda, če hočeš to videti. Lahko pa še naprej jamraš, kako je življenje kruto in se slepiš, kako se ne da nič narediti in poskušaš diskreditirati tiste, ki dokažemo da se da - in to z dejanji.

Kot sem rekel... Vse je odločitev posameznika. Jaz sem se postavil na stran varnosti. Na stran vrednote življenja. In to mi je v ponos. Ostalih ne silim. Zgolj apeliram. Tisti, ki imajo nekaj zdravega razuma in srčne kulture me podpirajo. Za ostale mi ni mar... Koristi bomo imeli vsi. In to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej.... SPet brez argumentov. Pri svojih 30-ih bi lahko pokazal malo več zrelosti. Dokumenti so objavljeni od tukaj dalje. Če znaš brati, boš videl, da imamo moč marsikaj spremeniti na bolje. Seveda, če hočeš to videti. Lahko pa še naprej jamraš, kako je življenje kruto in se slepiš, kako se ne da nič narediti in poskušaš diskreditirati tiste, ki dokažemo da se da - in to z dejanji.

Kot sem rekel... Vse je odločitev posameznika. Jaz sem se postavil na stran varnosti. Na stran vrednote življenja. In to mi je v ponos. Ostalih ne silim. Zgolj apeliram. Tisti, ki imajo nekaj zdravega razuma in srčne kulture me podpirajo. Za ostale mi ni mar... Koristi bomo imeli vsi. In to je to.

veš če bi se men dal vse tvoje veleumne izjave poiskat..

pa se mi ne da..

večina ve kak nakladač si..

in ja zopet sem brez argumentov..

drugač pa znam brat..pa nisem uspel razbrat kaj lahko na bolje spremenimo..razen mogoče ograje pa še zmer ostanejo skale..

men je življenje super..skor no..mal nesrečno zaljubljen ampak jebat ga..

pa vidim da si se res oklical za angela varuha ja..

me pa res res zanima kaj ti bo ratal narest..

po mojem mnenju popolnoma nič..

table so..delovale bojo en teden..nato kot da jih ni..

ograja še nekaj časa ne bo če sploh kdaj..

policaji pa vrjamem da nas bojo hudo pojebal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PJ imam en predlog; na naslednjih občinskih volitvah kandidiraj za župana planine, potem

pa zapri kačje ride za ves promet (podobno kot Jankovič center Lj.), ride pa naj postanejo nekakšen

park kjer se bodo prirejali pikniki in podobne zadeve :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@biker77: Večina ve, da kar rečem tudi naredim. ;) Ampak to niti ni bistveno. Nisem še slišal nobenega argumenta, ki bi podkrepil tvoje domneve. Moje so podkrepljene z rezultati.

Mi zna kdo odgovoriti na preprosto vprašanje: Kako to, da se večina (še posebno biker77) razburi, ko nekdo pokaže sredinec vsem prisotnim na ridah, ali pa se zgražate nad mojim DELOM, ki je že obrodilo prve sadove... Nihče pa se ne zgraža nad tistimi, ki ogrožajo sebe in druge na ridah... To mi res ne gre v glavo...

Ali gre res za množico "kruha in iger" željnih plebejcev, ki se naslaja v nesreči drugih, ali kaj? Dajte mi pojasnit vaša stališča...

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele mal berm tole temo pa vidm d bodo eni čist zjebal te ride...men se je prov lepo zmer ustavt na ridah pa mal pogledat kko se kkšn pele čez ovink pa se tm čist nč ne počutm ogroženga zato...sm zato d se postavjo dvojne ograje zarad varnosti, to je pa tud to ne pa d eni hočjo sfrezat asfalt pa omejitev na 50 pa ne vem kko use sodelovt iz polcaji.... res če jih motjo ride nej pač ne hodjo gor, tale PJ se res obnaša tko k d bi bla to negova ulca...pomoje nej se usak briga zase :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tole bi pa skoraj upal stavit, da znaš argumentirat... nisem pa čisto prepričan... :whistle:

glej, ti bom jaz argumetiral. kako to zgleda. pelal sm se čez ride, kjer je patruliral policaj k me ma iskreno rad. in se mi je zelo rad posvečal. odvlekel me je v zdravstveni dom, in tam sm napolnil epruveto, on pa mi je za 24ur odvzel vozniško.

A sm bil poj##n bez veze al ne?!?!!? nism nascal. sam namest na žur sm šu lepo peš domow. pač poostrena kontrola. . . . pisalo se je leto 2004. a misliš de se je policajem dvignla kultura? de ločjo zrno od plev? al mi bodo jajca trli, kr mam tablco pršraufano na motor, in ni u okvirčku....lepo te prosim, pejdi pomagat v Železnike, al pa u Somalijo. tle pa ne pomagat več. Hvala.

zdi se mi, da gre Cartman lovit ribe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav razumem je torej prpričanje večine takšno: bolje, da me zbije kak nadebuden začetnik na dveh kolesih, ki misli, da je prijel boga za jajca, ker ima pod seboj 100 in nekaj konjev, kakor da bi se s policisti poskusili dogovoriti o možnostih rešitve konkretnega problema?

Jaz takega mišljenja ne morem sprejeti... žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele mal berm tole temo pa vidm d bodo eni čist zjebal te ride...men se je prov lepo zmer ustavt na ridah pa mal pogledat kko se kkšn pele čez ovink pa se tm čist nč ne počutm ogroženga zato...sm zato d se postavjo dvojne ograje zarad varnosti, to je pa tud to ne pa d eni hočjo sfrezat asfalt pa omejitev na 50 pa ne vem kko use sodelovt iz polcaji.... res če jih motjo ride nej pač ne hodjo gor, tale PJ se res obnaša tko k d bi bla to negova ulca...pomoje nej se usak briga zase :closedeyes:

veš pride en obdobje v življenju ko se začneš sekirat zarad stvari ki te ne brigajo, k hočeš rešit svet..

zgleda da je piki prišel v to obdobje..vsega ga je strah..pa vseeno ga ni strah lokalnih mojstrov BIH-a ko se vozi tam..(sori bil sem priča driftanju avtobusa)..ampak tuki je pa zgleda nekaj hudo narobe..

mogoče bi pa rad varno svojo hčerko nauču po ridah se vozit..seveda še brez izpita..ja piki tut na uni cesti rabiš izpit..

in seveda sem zopet brez argumentov..

aja drevored v logatcu se mi zdi zelo problematičen..dejmo tam mal težit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav razumem je torej prpričanje večine takšno: bolje, da me zbije kak nadebuden začetnik na dveh kolesih, ki misli, da je prijel boga za jajca, ker ima pod seboj 100 in nekaj konjev, kakor da bi se s policisti poskusili dogovoriti o možnostih rešitve konkretnega problema?

Jaz takega mišljenja ne morem sprejeti... žal.

kaka je sploh možnost konkretne rešitve? je konkretna rešitev dejansko zjebat ride z nekimi omejitvami, rezkanjem asfalta, ne vem tresoča črta???

se pravi zjebemo ride za ostale ceste nas pa boli k...

v čem je fora???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope... Se pravi... se usedemo skupaj in pripravimo DOBRE predloge, slabe pa "črtamo". Več glav, več zelja, al' kako že pravijo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš pride en obdobje v življenju ko se začneš sekirat zarad stvari ki te ne brigajo, k hočeš rešit svet..

zgleda da je piki prišel v to obdobje..vsega ga je strah..pa vseeno ga ni strah lokalnih mojstrov BIH-a ko se vozi tam..(sori bil sem priča driftanju avtobusa)..ampak tuki je pa zgleda nekaj hudo narobe..

mogoče bi pa rad varno svojo hčerko nauču po ridah se vozit..seveda še brez izpita..ja piki tut na uni cesti rabiš izpit..

in seveda sem zopet brez argumentov..

aja drevored v logatcu se mi zdi zelo problematičen..dejmo tam mal težit..

boh ve a je že u ta drugi al ta treti puberteti, al ma sam menopavzo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

My point exactly. :worship:

aja piki..napiši si položnico ker je bla hčerka na javni cesti, brez reg. motorja brez izpita..

ti ki si tako zelo ozaveščen..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav razumem je torej prpričanje večine takšno: bolje, da me zbije kak nadebuden začetnik na dveh kolesih, ki misli, da je prijel boga za jajca, ker ima pod seboj 100 in nekaj konjev, kakor da bi se s policisti poskusili dogovoriti o možnostih rešitve konkretnega problema?

Jaz takega mišljenja ne morem sprejeti... žal.

Zbije te lohk tud kje drugje ne pa sam na ridah :headbang: tko da najbol da kandidiraš za ministra za promet...mugoče se bo pa pol res povečala prometna varnost v sloveniji :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope... Se pravi... se usedemo skupaj in pripravimo DOBRE predloge, slabe pa "črtamo". Več glav, več zelja, al' kako že pravijo. ;)

jest razen ograje nisem videl enega dobrega predloga..

prosim če lahko da ga napišeš..

poostren nadzor je pa zame pljuvanje v lastno skledo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav razumem je torej prpričanje večine takšno: bolje, da me zbije kak nadebuden začetnik na dveh kolesih, ki misli, da je prijel boga za jajca, ker ima pod seboj 100 in nekaj konjev, kakor da bi se s policisti poskusili dogovoriti o možnostih rešitve konkretnega problema?

Jaz takega mišljenja ne morem sprejeti... žal.

Problem ni ne v tem da je zacetnik niti v tem da ima 100 konjev...problemi so v mozganih...tega pa na tak nacin itak resu nebi ali nebos... :rolleyes: Sicer pa kaj se bi s policijo sploh dogovarjal...kot vem ni pristojna za urejanje cest(se metle nimajo v avtu pa bi jo rabil dostkrat)...eh zard mene lahko ride zaminirajo ker me letos najbrz ne bo vec gor....ce je pa sodr po cest bo pa saj kombinirana podlaga za supermoto...pa se lezece nej nrdijo da bojo skoki....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav razumem je torej prpričanje večine takšno: bolje, da me zbije kak nadebuden začetnik na dveh kolesih, ki misli, da je prijel boga za jajca, ker ima pod seboj 100 in nekaj konjev, kakor da bi se s policisti poskusili dogovoriti o možnostih rešitve konkretnega problema?

Jaz takega mišljenja ne morem sprejeti... žal.

Get yourselve a VOLVO! pa te nebodo zbili. z njim lahk tud mal čez črto peleš.....pa se znebiš kake kamikaze. in tako pobolšaš svet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem ni ne v tem da je zacetnik niti v tem da ima 100 konjev...problemi so v mozganih...tega pa na tak nacin itak resu nebi ali nebos... :rolleyes: Sicer pa kaj se bi s policijo sploh dogovarjal...kot vem ni pristojna za urejanje cest(se metle nimajo v avtu pa bi jo rabil dostkrat)...eh zard mene lahko ride zaminirajo ker me letos najbrz ne bo vec gor....ce je pa sodr po cest bo pa saj kombinirana podlaga za supermoto...pa se lezece nej nrdijo da bojo skoki....

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja piki..napiši si položnico ker je bla hčerka na javni cesti, brez reg. motorja brez izpita..

ti ki si tako zelo ozaveščen..

Spet poskušaš diskreditirat mene namesto da bi utemeljil svoje predhodne trditve. Moja napaka ne opraviči nikogaršnje. In nikogaršnja ne opraviči moje. In nobena diskreditacija mene ne naredi tvojih izjav verodostojnih. Got the picture?

Da, res sem hčer pelja po gozdni cesti pri enajstih letih v smeri iz Logatca proti Vrhniki. Res je sama vozila TOMOS MC 50 po gozdni cesti in ko sva prišla do asvalta, sva parkirala je šla dalje peš z menoj na sladoled. Vse je res. Naučila se je razlikovati med manjšim in večjim zlom.

Nikoli nisem zagovarjal togega držanja predpisov. Vendar pa sem vedno zagovarjal, da če se že krši predpise, da se to počne z veliko mero previdnosti. Ali se morda motim?

What's your point? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest razen ograje nisem videl enega dobrega predloga..

prosim če lahko da ga napišeš..

poostren nadzor je pa zame pljuvanje v lastno skledo..

No smo že bliže rešitvi... Jaz sem torej nekako le uspel spraviti skupaj vsaj enega dobrega... Na vrsti si. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet poskušaš diskreditirat mene namesto da bi utemeljil svoje predhodne trditve. Moja napaka ne opraviči nikogaršnje. In nikogaršnja ne opraviči moje. In nobena diskreditacija mene ne naredi tvojih izjav verodostojnih. Got the picture?

Da, res sem hčer pelja po gozdni cesti pri enajstih letih v smeri iz Logatca proti Vrhniki. Res je sama vozila TOMOS MC 50 po gozdni cesti in ko sva prišla do asvalta, sva parkirala je šla dalje peš z menoj na sladoled. Vse je res. Naučila se je razlikovati med manjšim in večjim zlom.

Nikoli nisem zagovarjal togega držanja predpisov. Vendar pa sem vedno zagovarjal, da če se že krši predpise, da se to počne z veliko mero previdnosti. Ali se morda motim?

What's your point? ;)

point je da s tem ko bi rad da se uvede poostren nadzor enoslednih vozil pljuvaš v skledo "enoslednikom"

in kršenje predpisov je kršenje predpisov..

jest sm se brez da bi kogarkoli ogrožal peljal 170 na 90..

jebat ga..kršenje je kršenje..

ampak ko si tak fajn diplomat seveda obračaš besede tako da ti izpadeš svetnik..

sorry ampak zame si en navaden sralec..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!