Skoči na vsebino

Stunt, vragolije, wheeliji, stoppiji, burnouti


Stric Burek

Priporočene objave

Preko iskalnika nisem našel nobene teme...

Zanima me če je kje kak ki se s tem malo bolj intenzivno ukvarja, mogoče celo kak profesionalec. Malo me zanimajo tehnike(wheelie, stoppie) in kako je kej glede samih motorjev, nastavitve, prestavna razmerja, kje se dobi ščitnike, dodatne tace, crash pade za akse...

Za začetek dodam en pošten filmček :worship:

360° Endo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst znam sam nose wheelie pa stoppie delat(edino kar se da na 125ki). Sam ne znam se pa tko vrtet k un na posnetku. Jst to delam v smeri naravnost, pa probam spravt zadnje kolo čimbolj v luft(brez da se na glavo prevrnem :whistle: )

Aja, pa znam se tud pelat stoje na stopalkah brez rok(to k je menda Rossi izumu, prikloni pa to), sam tle je usa umetnost da maš zadost hitrosti, tko da ne vem če je to trik :unsure:

Sm pa v Brnu eno leto vidu enga k je med pauzo delal te trike pred tribuno(mislm da celo nek prvak u tem). Zdi se mi da je mel en streetfighter pa ful mehko vzmetenje, če se prou spomnm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst znam sam nose wheelie pa stoppie delat(edino kar se da na 125ki). Sam ne znam se pa tko vrtet k un na posnetku. Jst to delam v smeri naravnost, pa probam spravt zadnje kolo čimbolj v luft(brez da se na glavo prevrnem :whistle: )

Aja, pa znam se tud pelat stoje na stopalkah brez rok(to k je menda Rossi izumu, prikloni pa to]), sam tle je usa umetnost da maš zadost hitrosti, tko da ne vem če je to trik :unsure:

Sm pa v Brnu eno leto vidu enga k je med pauzo delal te trike pred tribuno(mislm da celo nek prvak u tem). Zdi se mi da je mel en streetfighter pa ful mehko vzmetenje, če se prou spomnm.

ti nis resn...

Popravljeno . Popravil Gorgh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sicr nameravam to drugo leto začet na SM motorju, ampak vsakršna pomoč glede izvajanja, nastavitev motorja prav pride...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sicr nameravam to drugo leto začet na SM motorju, ampak vsakršna pomoč glede izvajanja, nastavitev motorja prav pride...

razen tega, da sem opazil da imajo vsi gume zelo malo pumpane ti ne morem nič pomagat ampak pomoje ti angleščina ni tuja in boš sigurno na netu tega najdu ogromno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razen tega, da sem opazil da imajo vsi gume zelo malo pumpane ti ne morem nič pomagat ampak pomoje ti angleščina ni tuja in boš sigurno na netu tega najdu ogromno.

To sem tudi sam opazil...

Fora je v tem da je kak slovenc v teh vodah, da se kdaj kje dobimo in predebatiramo... Vem da so ameri dost fuknjeni na te zadeve, sam kaj mi pomaga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospodična obvlada. In to koj brez čelade.

post-17605-1191172115_thumb.jpg

Pa tale gospodična, kot vidim, zavira kar s kuplungo. Ji ni treba zavore držati........

Ali se je zmotila, ali sploh ne ve, kje je zavora, ker je moped v fotografske namene postavljen na sprednje kolo in visi na štangi, na desni strani motorja........

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem tudi sam opazil...

Fora je v tem da je kak slovenc v teh vodah, da se kdaj kje dobimo in predebatiramo... Vem da so ameri dost fuknjeni na te zadeve, sam kaj mi pomaga...

vpiši Roue2Ouf v emule, men so tile najjači;) maš pa še stuntoholics.com pa še in še...

...v našem kraju tale najbolj obvlada :worship:

post-6348-1191176354_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem tudi sam opazil...

Fora je v tem da je kak slovenc v teh vodah, da se kdaj kje dobimo in predebatiramo... Vem da so ameri dost fuknjeni na te zadeve, sam kaj mi pomaga...

Lani sem večkrat videl tipa z rumenim SV650, ki je razne trike treniral na neki lokalni, neprometni cesti ob avtocesti LJ - Domžale - me je včasih kar melo, da bi šel z AC pa nazaj gledat...

Če pa je na forumu, pa ne vem...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za začetek dodam en pošten filmček :worship:

360° Endo

Uf, lepo izvedeno. Je tole zelo zajebano, ker je treba odreagirat kontra kot ti narekujejo refleksi. Ko ti gre zadnji konec malo v stran, ne smeš kontrati s krmilom ampak zaviti v ovinek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp v naš familiji se eden daje s temu :rolleyes:, sej več bo pa sam povedal :)

post-1406-1191259716_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap jaz se od letos malo bolj intenzivno ukvarjam s tem,sicer sedaj še na MZju 250 ampak imam za drugo leto malo višje cilje.Burek glede wheelijev pa stoppijev ti pomojem ne bo mogu pomagat noben prov velik ampak moraš sam probat pol pa že dobiš tisti občutek kje je meja. :grim Lahko pa prideš na oktoberski happening,bom vrjeten šu dol pa loh mal podebatiramo.

Tukaj pa še link od stunt robe:http://www.thestuntfactory.com/ in od ameriškega stunt foruma www.stuntlife.com kjer se da najdit marsikaj pametnega o predelavi motocikla v stunt. :)

LP Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si bil ti pol na Auto showu v Ljubljani, ko so meli šov s skuterji, pa si bil tut ti eden izmed njih?

Če si bil, morm rečt, kr pohvalno...

Ja sem bil jaz na avtomotorshowu v LJ,hvala za pohvale... :)

Burek moto happening pa bo na Grobniku... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidim se tu pogovarjate o stuntih. Bom vam lahko kar dosti pomagal glede predelav in nasvetov. Sem prijatelj od FOX-a in sem iz prekmurja oz. Murske Sobote. Imamo skuter klub kateri se tudi ukvarja z stunti imenujemo se SCOOTER STUNT TEAM. Bili smo tudi na avto moto show LJ. Za vse ki še ne veste se naslednje leto pripravlja za državno prvenstv o v stunt tekmovanjih.Tekem bo 9 in se bodo odvijale na raznih večjih avto moto showih po Sloveniji.

Tu še pa mete en filmček od našega prvega nastopa pred publiko in to je bilo v Murski Soboti na DRAG RACE:

Lep pozdrav!

Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidim se tu pogovarjate o stuntih. Bom vam lahko kar dosti pomagal glede predelav in nasvetov. Sem prijatelj od FOX-a in sem iz prekmurja oz. Murske Sobote. Imamo skuter klub kateri se tudi ukvarja z stunti imenujemo se SCOOTER STUNT TEAM. Bili smo tudi na avto moto show LJ. Za vse ki še ne veste se naslednje leto pripravlja za državno prvenstv o v stunt tekmovanjih.Tekem bo 9 in se bodo odvijale na raznih večjih avto moto showih po Sloveniji.

Tu še pa mete en filmček od našega prvega nastopa pred publiko in to je bilo v Murski Soboti na DRAG RACE:

Lep pozdrav!

Rok

:D kje so pa stunti? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu še pa mete en filmček od našega prvega nastopa pred publiko in to je bilo v Murski Soboti na DRAG RACE:

kua je to nooo????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!