Skoči na vsebino

Stunt, vragolije, wheeliji, stoppiji, burnouti


Stric Burek

Priporočene objave

Da prideš punce pogledat, haha :naughty:

Kapol dol tejle punci in pa Didlu. Punca more met jajčnike. Stunti pa tudi izgledajo hudo!:kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, ja če je ne vzamem vsaj malo na motor ko treniram je že ogenj v bajti...Drugač pa furam V Rogatcu pri Rogaški Slatini, čist privat plac in ogromen, zakon je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Mene pa zanima če je že kdo montiral stunt tačke na zadno akso motorja in kako je to naredil? Kakšna slikca bi bila tudi dobrodošla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je aksa votla, daj samo navojno palico skozi ina prišravfaj gor tačke....., če je polna, zvrtaj na vsaki strani luknje v center akse, naredi navoje in prišravfaj tačke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Kje pa se nabavi v sloveniji te zobnike,zaščito motorja...? Ker sem vidu,da v italiji imajo nekj,samo v sloveniji me zanima,če je kakšna taka trgovina za STUNT.

didl :notworthy: :worship: :notworthy:

L.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je vse več ali manj iz tujine ali pa home-made izdelava ;) trgovine za Stunt ni :D pa tud na število ljudi, ki se s tem pri nas ukvarjajo jo ni smiselno odpirat,...mogoče na Madžarskem, kjer je to uradno priznana športna panoga :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je vse več ali manj iz tujine ali pa home-made izdelava ;) trgovine za Stunt ni :D pa tud na število ljudi, ki se s tem pri nas ukvarjajo jo ni smiselno odpirat,...mogoče na Madžarskem, kjer je to uradno priznana športna panoga :rolleyes:

Se mi je kar zdelo,da je tako,da v Sloveniji ni nobene trgovine stunt.Imaš prav,pre malo se jih ukvarja s tem športom pri nas,da bi imeli tako trgovino .)

Hvala

L.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

eh kaj ti bo trgovina dandanes, če je vse dostopno preko neta, da se pa dobit vse,,,, Jaz sem si večino izdelal "sam", se splača, če pa bilo koga kaj zanima v zvezi z deli ali predelavo, pa naj me kontaktira, z veseljem pomagam, saj mi je že malo dolgcajt samemu furat pri nas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

eh kaj ti bo trgovina dandanes, če je vse dostopno preko neta, da se pa dobit vse,,,, Jaz sem si večino izdelal "sam", se splača, če pa bilo koga kaj zanima v zvezi z deli ali predelavo, pa naj me kontaktira, z veseljem pomagam, saj mi je že malo dolgcajt samemu furat pri nas

A Hondo 954 cbr se splača predelati v STUNT motor?Ker sem jih videl kar nekaj,samo večina se mi zdi,da so 600taki čene :hmm:.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

954 je super motor za stunt, in za njo se tudi dobijo vsi deli ki jih potrebuješ, čeprav neke moči glih ne rabiš , zato nas večina (skoraj vsi) vozi na 600 cc motorjih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

No tole zna izvest vsak z 1000 kubi pod ritjo...heheheh

Itak...simpl ko pasulj...sam večina jih zmore le za šankom ali pa ga nima v vagi pri tej hitrosti :whistle:

Sigurno pa ta voznik NE obvlada kot ti! :worship::worship:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak...simpl ko pasulj...sam večina jih zmore le za šankom ali pa ga nima v vagi pri tej hitrosti :whistle:

Sigurno pa ta voznik NE obvlada kot ti! :worship::worship:

Upam da ločiš pomena na wagi. Eno je da od začetne hitrosti proti višji pospešuješ ampak to ono ful počasi, drugo pa je da imaš motor na vagi in primer iz 180 na 120 počasi upočasniš a še vedno na zadnji koli. Ne mislit da te kritiziram al pa kaj. Ker če bi imel 1000 kubov pod ritjo bi tudi več po eni vozil kot po dveh :) Prva opcija mi kar gre druge pa še nisem testiral, ker bi rabil za svojo mirno dušo zadnjo brenzo na roko. Bi pa z veseljem se kdaj vsedel na stunt bike, me zanima kaj naredi brutalnost takšnega zobniškega razmerja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss:

švoh...R1 je lani pokazala 23x km/h na zadni koli :D

pa to maš komaj v 2. brzini :P

Popravljeno . Popravil Aless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ločiš pomena na wagi. Eno je da od začetne hitrosti proti višji pospešuješ ampak to ono ful počasi, drugo pa je da imaš motor na vagi in primer iz 180 na 120 počasi upočasniš a še vedno na zadnji koli.

Zame je vaga takrat ko je motor kao v nevtralnem položaju in kao sam stoji na zadnjem kolesu!Hotel sem povedat oz.napisati,da jih večina ima le malo dvignjeno prednje kolo in že misli kako se pelje po zadnjem...

Drugo kar si napisal pa še nikoli v življenju nisem videl v živo-pri teh hitrostih kot jih omenjaš!

Obvladajo pa tipi kot je @didl te stvari pri dost nižjih hitrostih in kot je bilo že napisano dost bolj obvladajo kot tipček na sliki!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!