Skoči na vsebino

Stunt, vragolije, wheeliji, stoppiji, burnouti


Stric Burek

Priporočene objave

Tudi izvajanje stuntov na prometnih cestah ni na mestu treznega razmišljanja....torej...

....dokler se takšne stvari delajo na cestah kjer se odvija promet, je pripomba čisto na mestu.

te je kdo kej prašu? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi izvajanje stuntov na prometnih cestah ni na mestu treznega razmišljanja....torej...

....dokler se takšne stvari delajo na cestah kjer se odvija promet, je pripomba čisto na mestu.

jah...sej najbrž se ne lotijo stuntanja na najbolj prometni cesti ta ''pametnejši'' vozniki :closedeyes: ....

opomba se pa tut men zdi zeloooo mimo.....s tem je hoteu povedat, da naj se zabijejo v avto, obtem pa naj se še poškodujejo,motor naj razbijejo pa še kej :closedeyes: :closedeyes: :headbang: tko sm jz razumela :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole zadevo pa prvič vidim.....

LP Tadej

zgleda kr zanimiv. ampak uprašanje kolk je to kj približek realnemu wheeliju. je pa res da tuki vidš VSAJ prbližno kako bo motor odreagiral ko se vržeš na kestl itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te je kdo kej prašu? :evilgrin:

Tolk k tebe :P

jah...sej najbrž se ne lotijo stuntanja na najbolj prometni cesti

V enem posnetku sem videl prav to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda kr zanimiv. ampak uprašanje kolk je to kj približek realnemu wheeliju. je pa res da tuki vidš VSAJ prbližno kako bo motor odreagiral ko se vržeš na kestl itd.

Jap jst tut mislim da tole še vsen ni tako kakor realen wheeli...je zanimiva stvar, sam se mi vsen zdi da je bolj da greš kuj probat na parking in je to to :D

LP Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi izvajanje stuntov na prometnih cestah ni na mestu treznega razmišljanja....torej...

....dokler se takšne stvari delajo na cestah kjer se odvija promet, je pripomba čisto na mestu.

točno tako

in od tega ne odstopam

tudi fantje za opremo zgleda še niso slišali :grrr

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opomba se pa tut men zdi zeloooo mimo.....s tem je hoteu povedat, da naj se zabijejo v avto, obtem pa naj se še poškodujejo,motor naj razbijejo pa še kej :closedeyes: :closedeyes: :headbang: tko sm jz razumela :closedeyes:

ne narobe si dojela... moja pripomba ni bila tako mišlena, temveč v stilu, da bi lahko kaj bolj pametnega dal umes, ne pa 2 avtomobila, ker bi v primeru napake razkantov sebe, motor in še avto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še sprašuješ če so :trance_33_sleep: ....valda da so...nimajo pa jajc da bi sami poskusli...se posneli in se pol še pokazali :headbang: :evilgrin: ...

vse pohvale pa tistim ki to upajo :OK:

idealne pohvale res

to se vid usak dan po 5x na dan u lj po centru :OK: :worship: ni kej res me impresionira...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-10875-1201205985_thumb.jpg

aja pa po zadnji se vozit je izredno zahtevno :grim ... tole si upam ostalo je prenevarno zame .)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. in še kaj je sploh definicija čefurja?

pridi enkrat v kakem lepem sončnem dnevu sredi junija (takrat ko je še šola, da lahko čim več ljudi gleda) in se postavi predn NAMO v ljubljani...

stavm pivo če v 1 uri ne boš vsaj 3 take čifurje vidu na motorjih o katerih govorim

marsikdo si misli da pretiravam in da sem zelo nestrpen... ni kej mogoče sm res, ampak mi gre totalno na bruhanje ko to gledam po lj... to je postal mestni šport v lj. tisti ki tu živijo že vedo o čem govorim ...

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridi enkrat v kakem lepem sončnem dnevu sredi junija (takrat ko je še šola, da lahko čim več ljudi gleda) in se postavi predn NAMO v ljubljani...

stavm pivo če v 1 uri ne boš vsaj 3 take čifurje vidu na motorjih o katerih govorim

marsikdo si misli da pretiravam in da sem zelo nestrpen... ni kej mogoče sm res, ampak mi gre totalno na bruhanje ko to gledam po lj... to je postal mestni šport v lj. tisti ki tu živijo že vedo o čem govorim ...

Se strinjam, sploh kak kamikazi z predelanim rorom da se ga sliši iz Bežigrada v Center, pol pa 200+ mimo Name. Kajpak v umazani, beli majci, mini kratkih hlačah in opankih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k0ci je že taprau žabar.. domačin taprav :D že pozna ležeče v LJ :D hehe..

sori za oftopik.. nebom več :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi pa res rad vidu 200 mim name, pomoje kar poleti čez tistega policaja :D

tisti policaji jih sploh ne motijo... sej koci boš vidu, sam počak da se mal ogreje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš malenkost "sreče", kar nezanemarljiv procent teh kamikaz probava prit do blokade mimo Name kar po zadnji :D

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti policaji jih sploh ne motijo... sej koci boš vidu, sam počak da se mal ogreje :whistle:

Če dečko prleti iz smeri Bežigrada mimo Name (pošte) s hitrostjo 200 Km/h čez policaja na prehodu za pešce

bi lahko trdil, da se kr lepo zakanta v podhod, kjer je Uršula bar ali pa kr v nosilni steber, "right on" :yea2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dečko prleti iz smeri Bežigrada mimo Name (pošte) s hitrostjo 200 Km/h čez policaja na prehodu za pešce

bi lahko trdil, da se kr lepo zakanta v podhod, kjer je Uršula bar ali pa kr v nosilni steber, "right on" :yea2: .

Gre pa po uni strani da pr operi al kaj je tam začne bremzat.

Sem videl enkrat modro R1-verjetno še ta prva, po zadnji, z odrezanim akrapotam(dolžina približno 30cm), po zadnji(ampak power wheelie), se pravi je navijal do konca, ob 3h ponoči, drlo se je ko sto mater. Ampak najbolj na K mi gre to, da se taki nikoli ne razlimajo. Bi blo prou kul videt, da se je zalepu na un Uršula bar napis. Bi šli pobirat rekvizite :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre pa po uni strani da pr operi al kaj je tam začne bremzat.

Sem videl enkrat modro R1-verjetno še ta prva, po zadnji, z odrezanim akrapotam(dolžina približno 30cm), po zadnji(ampak power wheelie), se pravi je navijal do konca, ob 3h ponoči, drlo se je ko sto mater. Ampak najbolj na K mi gre to, da se taki nikoli ne razlimajo. Bi blo prou kul videt, da se je zalepu na un Uršula bar napis. Bi šli pobirat rekvizite :winkiss:

letnik okoli 98 ,R1 ka modra, akrapo tipičen čefurček,

če je isti katerega mislim se je razlimav... in to kr dobro... biu je polomlen sicer pa živ, kar je velika sreča glede na to kako in s kako opremo se je vozil.

enkrat sm vozil po dunajski zvečer domov, ko je tale r1 ka z 2ma u majčjkama in japankah (brez tablce ofcourse) prletela 1m ob meni po tazadnji... matr sm se usrou, glih tok da se nism prevrnu z motorja... sm biu trd pol še 10min.

no sej pol je kmal dobil svojo porcijo :) so pa zdej novi "rejcerji" suzuki driver na novmu gsx u 1000 ... ta je tud taprav kaliber... tisti ki ste hodili kdaj na drag race na brodu ( tam ko so tist tunel delali... zaprt del bodoče obvoznice) ste imeli to čast da ste ga lahko opazovali... 250+ po tazadni 3m od folka... ja dobr je biu ja :whistle: ta in njegova klapa bodo letos "razturali" po ljubljani z omenjenim športom .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja pa ka...?! Fauš morda, da ga 'tipček' zna peljat 250+ po tazadni... :rolleyes:

Ja res. uf, kar razganja me. Ko bo pa kakega ubil me bo pa še bolj :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-10875-1201205985_thumb.jpg

aja pa po zadnji se vozit je izredno zahtevno :grim ... tole si upam ostalo je prenevarno zame .)

ja đeri in ti maš tako top opremo ne, ko že tak poudarjaš to opremo...

no pa da še malo pokomentiram vaše zadnje poste...res žalostno je, da eni sočloveku, ki se pač vozi tako kot vam ne paše ali ne znate, želite smrt...to res ne morn razumet...lahko se hecamo, pa norca delamo pa vse, ampak da nekomu želite smrt, zato ker se pač vozi divje in brez opreme, sploh pa zato ker je druge nacionalnosti...vi ste debilni res, ne morn druga rečt, đeri ti si me tui malo razočaro s totim tvojim razmišlanjem.... :BUA:...ja pa še o tem kak tile na motorjih ogrožajo druge...kdaj je še ki kaki motorist, skuterist ki se je razbil, poškodoval koga drugega v avtu...takih primerov je tako malo, da so zanemarljivi, in zato je razlika če ti divjaš z avtom, ali motorjem na katerem si sam, in boš v 99% poškodoval ali ubil samo sebe...materialno škodo zanemarimo... in sploh tile komentarji burčija, ki bi še užival ob tem, ko bi se nekdo razbil in se ubil/pohabil...in pol bojo, taki "poštenjaki", ki se vseh pravil držijo, nekaj solili pamet okoli...porazni ste res

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Nejkoo :OK: tu in tam pa res znaš razmišljat.

...jebam, nekateri se pač prehranjujejo z možgani od svijnje,... :xx: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno nisi videl dosti stunt filmčkov da bi vedel o čem govorim.

In če taka kamikaza prleti 200km/h mimo podhodov kjer je kafič Uršula in gre en tip čez zeleno pr Operi(nisem prepričan če je opera ta al gledališče al kaj) in so ona zalima v vrata od avta ne bo od nobenega nič ostalo...

Vem da so taki primeri zelo redki, ampak smrtnih žrtev pa res nekako ne rabmo. Meni se zdi da je vsako življenje pomembno. Tudi od tega norega čefurja. Ampak če že more nekdo umret, nej umre vsaj tisti, ki delajo neumnosti. Mislim, da se tukaj strinjaš tudi ti, Nejkoo, z mano.

Norenje ne sodi v naselje PIKA.

Nej gre pri 50-70km/h po zadnji, pa ne bom nič rekel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno nisi videl dosti stunt filmčkov da bi vedel o čem govorim.

In če taka kamikaza prleti 200km/h mimo podhodov kjer je kafič Uršula in gre en tip čez zeleno pr Operi(nisem prepričan če je opera ta al gledališče al kaj) in so ona zalima v vrata od avta ne bo od nobenega nič ostalo...

Vem da so taki primeri zelo redki, ampak smrtnih žrtev pa res nekako ne rabmo. Meni se zdi da je vsako življenje pomembno. Tudi od tega norega čefurja. Ampak če že more nekdo umret, nej umre vsaj tisti, ki delajo neumnosti. Mislim, da se tukaj strinjaš tudi ti, Nejkoo, z mano.

Norenje ne sodi v naselje PIKA.

Nej gre pri 50-70km/h po zadnji, pa ne bom nič rekel.

hjaa, to je res, da boljše, da tisti ki dela pizdarije umre, kot pa tisti ki je nedolžn...to maš prav, ampak moti pa me to, da ko rečete, ker ga je tak fejst nažigal, pa upam da bi se kje razlimal...to pa ne morn razumet...edino s čemer vas je resnično lahko motil, je hrup, in vi mu zaraji tega želite da se razlima...nevem no...dosti ljudi tu na forumu meni moralizira in govori naj se zamislim nad samim sabo in svojim razmišljanjem, vendar jaz mam pri sebi razčiščeno, večina tistih glavnih moralizerjev pa vidim da nima...naj še enkrat ponovim...ne enačite divjih motoristov z divjimi avtomobilisti, ki pa res ko pride do pizdarije, razbijejo sebe, spotonike in še druge v prometu, motorist pa v 99% škoduje le sebi, so primeri, kot si omenil, da se zaleti v kakega pešca, vendar je takih primerov ekstremno malo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!