Skoči na vsebino

Vplinjači


dunker

Priporočene objave

Ali se splača dat na Aerox-a vplinjač Dellorto 17,5, če imam menjan samo izpuh ( laser xpro) in odstranjene blokade? Sedaj je Dellorto 12!

Lp Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se splača dat na Aerox-a vplinjač Dellorto 17,5, če imam menjan samo izpuh ( laser xpro) in odstranjene blokade? Sedaj je Dellorto 12!

Lp Nejc

Ne, škoda denarja za frgazar in bencin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznal se ti bo samo na dozivnosti..seveda bos pridobil mogoe kak km na koncni sam bencina bo pA tudi malo vec popil.=)

ce bos se gdaj za sport odlocu pol pa dej 17.5 gor=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Mene zanima, če ima kdo za prodat kako dizo za uplinjač 19 dell'orto. se pravi, da morajo biti 5mm. rabim pa velikost 92 ali manjše. lahko posamezno ali v kompletu.

Če pa slučajno kdo ve, kje v trgovini bi se jih dalo kupiti, pa prosim če lahko sporoči. S tem ne mislim na trgovine, kjer je potrebno naročevati in čakati v nedogled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Tudi jaz bi potreboval dizo za Keihin PB vplinjač, ker me sosed ne neha gnjaviti. Original je 78, rabil bi pa malo večjo, če kdo ve, kje se jo da dobit. Montiral je pa Malossi cilinder 70ccm na Kymco Grand Dink 50. Katero velikost priporočate? Oblika je pa TAKA. Dolžina je 7mm, premer glave pa je 5 mm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi potreboval dizo za Keihin PB vplinjač, ker me sosed ne neha gnjaviti. Original je 78, rabil bi pa malo večjo, če kdo ve, kje se jo da dobit. Montiral je pa Malossi cilinder 70ccm na Kymco Grand Dink 50. Katero velikost priporočate? Oblika je pa TAKA. Dolžina je 7mm, premer glave pa je 5 mm

Če rabiš večjo dizo ni prpblem, se jo povrta v Merkurju dobiš različne debeline svedrov npr. 0,75 , 0,8 , 0,85 , 0,9 itd. sveder enostavno primeš s kombinirkam in vrtiš dizo, par sekund posla !!!

Popravljeno . Popravil Bremzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej to debato sva s sosedom včeraj rešila prav s takim zaključkom .)

Zanimalo ga je le, če se dobi komplet diz (kot recimo za dellorto itd.), da bi jih malo menjal in videl, s katero najlepše laufa. Hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej to debato sva s sosedom včeraj rešila prav s takim zaključkom .)

Zanimalo ga je le, če se dobi komplet diz (kot recimo za dellorto itd.), da bi jih malo menjal in videl, s katero najlepše laufa. Hvala za pomoč.

Brezveze je kupovat dize kot sem ti rekel, prevrtaj probaj in če je slabše dizo zalotaš in ponovno zvrtaš z manjšim svedron!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!