Skoči na vsebino

Honda CBR 600 RR


Vojč

Priporočene objave

Jz iščem kako tank torbo za mojo RR-ko. Tko da gre notr telefon, denarnca, kj več pa tud ni treba da gre. Ajt rečmo še ena rezervna majca.

Sm že mal iskal okol ampak majo samo tiste magnetne. Kr pa nam mal pomaga k je kestl plastičn.

Če ma kdo kako tank torbo na svojmu nj prosm da kak link al pa sliko kko vse skupaj zgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz iščem kako tank torbo za mojo RR-ko. Tko da gre notr telefon, denarnca, kj več pa tud ni treba da gre. Ajt rečmo še ena rezervna majca.

Sm že mal iskal okol ampak majo samo tiste magnetne. Kr pa nam mal pomaga k je kestl plastičn.

Če ma kdo kako tank torbo na svojmu nj prosm da kak link al pa sliko kko vse skupaj zgleda.

jst bi dau tazga k našraufaš nosilc tm k se odpira za bencin...

evo link

http://www.ready-2-race.com/torbeinkovcki.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz iščem kako tank torbo za mojo RR-ko. Tko da gre notr telefon, denarnca, kj več pa tud ni treba da gre. Ajt rečmo še ena rezervna majca.

Sm že mal iskal okol ampak majo samo tiste magnetne. Kr pa nam mal pomaga k je kestl plastičn.

Če ma kdo kako tank torbo na svojmu nj prosm da kak link al pa sliko kko vse skupaj zgleda.

Imam od Bagster-ja (prevleka za tank+torba). Skratka zadovoljen. Aja, cena skupaj okoli 150 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam čist isto tank torbo, je zelo praktična dobiš pa jo pri TC Motoshopu :rolleyes:

Super tnx. Bom šu pogledat naslednič ko se bom kj mim pelu. Kok je pa to kj dnarja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super tnx. Bom šu pogledat naslednič ko se bom kj mim pelu. Kok je pa to kj dnarja ?

Mislim da sem plačala cca. 100 eur, lansko leto poleti :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako malo tank torbo dobiš za par 20€ v Louisu, magnetna ali na trake.

ne bo držalo, ker sem jo šla iskat tudi tja pa je niti slučajno niso imeli. Tako torbico sem iskala kar nekaj časa, ker imam plastični tank te tamale torbice pa so večinoma magnetne kar mi nič ne pomaga.

Nevem no, jaz sem s svojo izbiro zelo zadovoljna :yea1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@TinaRR

Kako je pa kj s to torbo ko se voziš. V smislu koliko ti zastira pogled na obratomer in števc...

Dj prosm če se ti da kako sliko prpopi sm gor kko zgleda torba ko je na motorju in kako zgleda z sedečga položaja na motorju. Da se vidi kolk zastira.

Dam za kavico na Rakitni al pa kjer kol drugje :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@TinaRR

Kako je pa kj s to torbo ko se voziš. V smislu koliko ti zastira pogled na obratomer in števc...

Dj prosm če se ti da kako sliko prpopi sm gor kko zgleda torba ko je na motorju in kako zgleda z sedečga položaja na motorju. Da se vidi kolk zastira.

Dam za kavico na Rakitni al pa kjer kol drugje :)

LP

Nekaj slikic

post-2183-1204120908_thumb.jpg

post-2183-1204120930_thumb.jpg

post-2183-1204120948_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!