Skoči na vsebino

Quad - Stunt


MOTOSPIRIT

Priporočene objave

Ja, fant sicer obvlada nekaj stvari (videl v živo na Avto-moto shovu), po vsej verjetnosti pa mu je neznana "ATV scena" v Sloveniji (vsaj po vprašanju sodeč :whistle: :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Postavil sem vprašanje,ker ima ZZMS-sekcija Motospirit STUNT namen v letu 2008 organizirat-razpisat tekmovanja v Stuntu za DP tudi za 4-kolesnike,pa me zanima , če je Vam zanimivo nastopat na tekmovanjih,Res pa je da ne poznamo toliko QUAD (atv) scene v Sloveniji,in v kolikor bi bilo vsaj nekaj tekmovalcev bi lahko organizirali tudi to.Zato bi radi čimprej izvedeli kakšen je interes za tekmovanje....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Postavil sem vprašanje,ker ima ZZMS-sekcija Motospirit STUNT namen v letu 2008 organizirat-razpisat tekmovanja v Stuntu za DP tudi za 4-kolesnike,pa me zanima , če je Vam zanimivo nastopat na tekmovanjih,Res pa je da ne poznamo toliko QUAD (atv) scene v Sloveniji,in v kolikor bi bilo vsaj nekaj tekmovalcev bi lahko organizirali tudi to.Zato bi radi čimprej izvedeli kakšen je interes za tekmovanje....

LP

Denis,ki ste ga videli v ljubljani je Član Združenja Za Pomoč Motociklistom Slovenije in v okviru sekcije Motospirit- Stunt nastopa tudi z skuterjem in štirikolesnikom (dosegel 1.mesto v Hockenheimu na Scooter attacku) kot tekmovalec društva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res pa je da ne poznamo toliko QUAD (atv) scene v Sloveniji,

Škoda, da ne poznate.Pa toliko dobrih tekmovalcev je, ki uspešno nastopajo doma in v tujini.Eden sodeluje celo med Italjanskimi profesionalci v free stylu, drugi v off road in cross tekmovanji (doma in v tujini),tretji v varovanju kolesarskih prireditev itd..itd...skratka vozijo se po prvih, zadnjih, stranskih,se takalajo,skačejo, bežijo, itd..itd.. (in to že kar nekaj časa)

Sam osebno, bi se najprej pozanimal o določeni zadevi, preden bi ustrelil kakšno "lovsko". :book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da ne poznate.Pa toliko dobrih tekmovalcev je, ki uspešno nastopajo doma in v tujini.Eden sodeluje celo med Italjanskimi profesionalci v free stylu, drugi v off road in cross tekmovanji (doma in v tujini),tretji v varovanju kolesarskih prireditev itd..itd...skratka vozijo se po prvih, zadnjih, stranskih,se takalajo,skačejo, bežijo, itd..itd.. (in to že kar nekaj časa)

Sam osebno, bi se najprej pozanimal o določeni zadevi, preden bi ustrelil kakšno "lovsko". :book:

GOVORIM O TEKMOVANJU PRI NAS.Nikjer v sloveniji še nisem slišal da bi potekalo kako tekmovanje,prireditev ali karkoli podobnega v Stuntu z quadom v Sloveniji.Offroad in cross nas ne zanima,pa tudi v Italija ni v Sloveniji....ali?Če si se pa ti pozanimal mi pa prosim povej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tud mislu da je edini uuu ampak tedva pa sta še posebno un na modrem atv :worship:

Glede na odgovor vidim da nekateri nimajo pojma! Bombardierovega Outlanderja v dolgi izvedbi je namreč zelo zelo težko peljati po stranskih kolesih!!!Če kdo ne ve je to rumen ATV na sliki.

Pa brez zamere !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na odgovor vidim da nekateri nimajo pojma! Bombardierovega Outlanderja v dolgi izvedbi je namreč zelo zelo težko peljati po stranskih kolesih!!!Če kdo ne ve je to rumen ATV na sliki.

Pa brez zamere !

Kdo ti pa lahko to zameri?Saj to je logično,je pa res da za Stunt verjetno ni najbolj primeren,ali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na odgovor vidim da nekateri nimajo pojma! Bombardierovega Outlanderja v dolgi izvedbi je namreč zelo zelo težko peljati po stranskih kolesih!!!Če kdo ne ve je to rumen ATV na sliki.

Pa brez zamere !

Glede na ta tvoj prispevek sklepam, da še nisi vozil ATV-ja z posamičnim vzmetenjem (takega ima Outlander). Gre veliko lažje na stranska dva, kot ATV-ji z togo osjo.Vse ostalo (peljati po stranskih), pa je stvar občutka in ravnotežja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na ta tvoj prispevek sklepam, da še nisi vozil ATV-ja z posamičnim vzmetenjem (takega ima Outlander). Gre veliko lažje na stranska dva, kot ATV-ji z togo osjo.Vse ostalo (peljati po stranskih), pa je stvar občutka in ravnotežja.

pač jakec. Glej vrjetno se nisi videl toliko atv kot jih ima motospirit doma na dvorišču :headbang: tak da....... pol pa pametujes o posameznem vpetju vzmetenja. pač .... blebetas bedarije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od števila ATV-jev na dvorišču je pogojeno znanje vožnje. :worship: Sicer pa "pametovanje" ni letelo na fantiča(motospirita), temveč prispevku(bambija), kako zelo zelo težko je spraviti Outlanderja na stranska dva.

Treba je malce bolje pogledat, koga sem citiral :photo: potem pa dodati tisto o blebetanju. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od števila ATV-jev na dvorišču je pogojeno znanje vožnje. :worship: Sicer pa "pametovanje" ni letelo na fantiča(motospirita), temveč prispevku(bambija), kako zelo zelo težko je spraviti Outlanderja na stranska dva.

Treba je malce bolje pogledat, koga sem citiral :photo: potem pa dodati tisto o blebetanju. :naughty:

No , ko me ravno za jezik vlečeš; Yamaha Grizly 600 in Outlander imata oba posamično vzmetenje. Prvega sem imel , ko je v Slo nekaj ljudi komaj vedelo kaj je to , Bombardiera pa vozim sedaj že drugega! Napisal sem točno tako kot se prečita torej; da je dolgega/dvosed/ qvada zelo težko spraviti na stranska kolesa in je zato ta možakar neprimerno boljši od voznika "otroškega" qvada modre barve, za katerega trdi nekdo kakšen as da je! Torej trdim , da je voznik Bombardiera večji maher kot voznik modrega!In nič drugega !!

P.S.: v kolikor misliš da ne vem o čem pišem in da ne znam voziti qvada lahko greva skupaj na en đir!Pa vrečko zraven vzami!

Pa brez ZAMERE! Raje se prej prepričaj o kom pišeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote name='bambi61' Torej trdim , da je voznik Bombardiera večji maher kot voznik modrega!In nič drugega !!Pa brez ZAMERE! Raje se prej prepričaj o kom pišeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na dodatno opremo zadaj, drugi menijo drugače.Je pa ta voznik z "otroškim" tudi ta dolgega Outlanderja že peljal po dveh.

Okej , če mi "čez 100let " pokažeš sliko , kako pa naj bi jaz to vedel! Se pa glede na novo situacijo 100% strinjam s tabo!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od števila ATV-jev na dvorišču je pogojeno znanje vožnje. :worship: Sicer pa "pametovanje" ni letelo na fantiča(motospirita), temveč prispevku(bambija), kako zelo zelo težko je spraviti Outlanderja na stranska dva.

Treba je malce bolje pogledat, koga sem citiral :photo: potem pa dodati tisto o blebetanju. :naughty:

HAY!

Še nekaj slik fantiča z otroškim quadom (KXR 250),ki verjetno ni več tako otroški,ampak ne vem zakaj se nekaj prepirate okoli stunta z quadom,kot sem že v začetku teme napisal vam ponujamo možnost pokazati kaj znate.Še enkrat Denis je star 14 let! in ni MOTOSPIRIT,ampak samo tekmovalec ki nastopa za MOTOSPIRIT!!

w5v-DSC09671.jpg

cu6-DSC09672.jpg

69j-DSC09674.jpg

ai6-DSC09669.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No , ko me ravno za jezik vlečeš; Yamaha Grizly 600 in Outlander imata oba posamično vzmetenje. Prvega sem imel , ko je v Slo nekaj ljudi komaj vedelo kaj je to , Bombardiera pa vozim sedaj že drugega! Napisal sem točno tako kot se prečita torej; da je dolgega/dvosed/ qvada zelo težko spraviti na stranska kolesa in je zato ta možakar neprimerno boljši od voznika "otroškega" qvada modre barve, za katerega trdi nekdo kakšen as da je! Torej trdim , da je voznik Bombardiera večji maher kot voznik modrega!In nič drugega !!

P.S.: v kolikor misliš da ne vem o čem pišem in da ne znam voziti qvada lahko greva skupaj na en đir!Pa vrečko zraven vzami!

Pa brez ZAMERE! Raje se prej prepričaj o kom pišeš.

HAY!

Še nekaj slik fantiča z otroškim quadom (KXR 250),ki verjetno ni več tako otroški,ampak ne vem zakaj se nekaj prepirate okoli stunta z quadom,kot sem že v začetku teme napisal vam ponujamo možnost pokazati kaj znate.Še enkrat Denis je star 14 let! in ni MOTOSPIRIT,ampak samo tekmovalec ki nastopa za MOTOSPIRIT!!

w5v-DSC09671.jpg

cu6-DSC09672.jpg

69j-DSC09674.jpg

ai6-DSC09669.jpg

Nihče ne trdi da je Denis neki AS,ampak z 14 leti pač lahko voziš samo "otroškega" quada,tu pa so slike z 250.lahko pa naložim še z takšnim na prestave......če se pelješ se pač pelješ.V letu 2008 imamo namen organizirati tekmovanje v freestylu z quadi,ampak glede na to da ste vozniki (vsaj tisti na forumu) neke svoje vrste prepirljivih ljudi ne vem če bo to mogoče.Hotel sem samo izvedeti ali vas to zanima;ker v nasprotnem primeru je pač to nesmiselno.Pa še nekaj Quad je Quad-mali,veliki, srednji,črn ali moder!!!!!!

Zdaj se bom pa še popravil-Denis je AS,ker to kar počne počne pri 14 letih......vsak ki počne take akrobacije na quadu je AS,verjetno tudi kdo izmed vas,samo nikjer vas še nismo videli!!!!

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač tako kot niso vsi motoristi stuntman-i, tako tudi vsi ATV-isti niso. Se pa verjetno vsak zna peljati, če že ne po zadnjih dveh, pa vsaj po stranskih dveh. To je pa ja nekaj lažjega za naučiti...

Kaj pa to, šteje zraven...360... bi šlo več krogov, samo quad ni hotel. Kitajc. Je pa zanimivo pogledati začetke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač tako kot niso vsi motoristi stuntman-i, tako tudi vsi ATV-isti niso. Se pa verjetno vsak zna peljati, če že ne po zadnjih dveh, pa vsaj po stranskih dveh. To je pa ja nekaj lažjega za naučiti...

Kaj pa to, šteje zraven...360... bi šlo več krogov, samo quad ni hotel. Kitajc. Je pa zanimivo pogledati začetke...

hy!

Najbolj mi je v oči padel tisti tvoj stavek"se pa verjetno vsak zna peljat..".Sem malo prej eno temo bral, ki jo je odprl reesko - PREDLOGI PRI NAKUPU,pa nisem več tako prepričan za vse voznike ATV jev.Drugače pa se tudi pelješ po zadnjih.Seveda bi šlo, pa še pomlad ni tako blizu,tako da se lahko še kaj naučiš tudi.Če boš imel interes svoje znanje naslednje leto pokazati tudi drugim si seveda lepo vabljen na tekmovanja!Pa brez zamere tisto o znanju vožnje,nisem tebe mislil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar jih jaz poznam, se vsi okoli ovinka po zunanjih dveh pripeljejo. In se posledično kar hitro naučijo voziti po stranskih dveh kolesih. Po zadnjih dveh gre že malo težje, sploh v prometu... ampak vseeno gre. Ko imaš enkrat močnejši quad, se na zadnje vzdigneš takrat, ko Kymcotu 250 zmanjka moči (beri: pri njegovi končni...) in se po zadnjih odpelješ naprej. Takrat enkrat me ponavadi traparije po ddveh pri hitrosti 10km/h ne zanimajo več. In takrat se spravim na mototcross progo skakati čez 20-30m dolge skoke, kjer imaš dovolj časa stunt-e izvajati v zraku... ampak, kot pravijo, za vsakega nekaj...

LP

ribnik.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
Škoda, da ne poznate.Pa toliko dobrih tekmovalcev je, ki uspešno nastopajo doma in v tujini.Eden sodeluje celo med Italjanskimi profesionalci v free stylu, drugi v off road in cross tekmovanji (doma in v tujini),tretji v varovanju kolesarskih prireditev itd..itd...skratka vozijo se po prvih, zadnjih, stranskih,se takalajo,skačejo, bežijo, itd..itd.. (in to že kar nekaj časa)

Sam osebno, bi se najprej pozanimal o določeni zadevi, preden bi ustrelil kakšno "lovsko". :book:

Živjo!

Po tej temi še nisem nikol kopal, mislim pa, da je jakATV mislil tegale:

:worship:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!