Skoči na vsebino

S kok motosvetovci ste se dele dol ?


Tanjuška

Priporočene objave

Spet ena ful dobra tema za poste nabijat in za nasmejat! :worship:

Po moje bi v tej temi lahko bilo kaj zanimivega za prebrat,seveda,če se bojo punce razpisale!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet ena ful dobra tema za poste nabijat in za nasmejat! :worship:

Po moje bi v tej temi lahko bilo kaj zanimivega za prebrat,seveda,če se bojo punce razpisale!

mislim da so vse preveč "chicken" :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bi v tej temi lahko bilo kaj zanimivega za prebrat,seveda,če se bojo punce razpisale!

najbolj bi bilo zanimivo ker bi marsikateri zvedel kaj česar se zaradi različnih substanc sploh ne spomni :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da so vse preveč "chicken" :whistle:

ja ja ja! seveda, kolesarček. fantki še fukat ne upate, kaj šele, da bi o tem javno govorili. oh, da me en pravi končno natakne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja ja! seveda, kolesarček. fantki še fukat ne upate, kaj šele, da bi o tem javno govorili. oh, da me en pravi končno natakne!

Perverzne igrice,pa to?? Bi se malo vezala in vklepala?? :evilgrin:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perverzne igrice,pa to?? Bi se malo vezala in vklepala?? :evilgrin:

a bova ponovila vajo! to mi delaj! yes!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi rada devičnika :whistle:

mogoče hropca... :naughty:

tanjuška kot vedno mora biti glavna in se je odločila da bo pač imela tudi rekord za "največji motosvet gangbang!"

ker pa je slišala da se na MS-ju nahajajo tudi radodajke se je odločila da prvo ugotovi koliko motosvetovcem mora povabiti na "dogodek" da bo rekorden!

ker motosvet nima uradnih podatkov naj samo naštejem nekaj uradnih rekordov če se jih bo tanjuški ali kateri drugi zahotelo naskakovati:

1. največji gangbang (jasno ena ženska) - 919 moških orgazmov (nekateri so večkrat, zato to ni enako 919 tipov ampak manj)

2. največji analni gangbang - 101 x analni sex BREZ lubrikanta

3. največ creampie (torej izliv v vagino ali anus) - 65x (jasno ne sme se vmes čistit :whistle: )

kater bom jaz v vrsti.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minca, če se boš začela sedaj trudit bi ti lahko bila zmagovalka :D Ampak ne smeš odlašat!

:lol:

sm se že začela trudit :whistle: ....mam tut jz svojo številko že :grim :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol:

sm se že začela trudit :whistle: ....mam tut jz svojo številko že :grim :whistle: :D

pr teh letih že?? ta mladina..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol:

sm se že začela trudit :whistle: ....mam tut jz svojo številko že :grim :whistle: :D

Kolk je pa številka (oziroma kolk se trudiš)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi zvedela kateri so lahki in jih tudi sama povaljala :D

O, tu ma pa srečo - jaz sem ful težek :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz še nisem dobene motosvetovke, lahko, pa če je kera res ful potrebna, pa da kolk tolk zgleda mi napiše pm (naj bo iz štajerske regije, ali si zrihta prevoz do sem), pa se kje dobima v kakšnem motelu (ki ga plača ona), ob šampanjcu (ki ga plača ona), ter začetnem tejbl densu (ki ga uprizori ona)....vso nadaljno prakticiranje pa bo šlo na račun moje semenarne... :D

šifra: romantika odpade :winkiss: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče hropca... :naughty:

kater bom jaz v vrsti.... :lol1:

Bračo Srbi bi rekli: ćekam na redaljku...... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, tu ma pa srečo - jaz sem ful težek :)

In glede na to, da je punca skoraj mladoletna, sama verjetno ne bi prišla na idejo, da bi se ona gor vsedla, brumybrumy kot brumybrumy, bi navalil kot hektor in njen prvi motosvetovec, ki bi glede na njeno zafrustriranost v drugih temah, verjetno bil tudi prvi pravi moški, bi po nekaj sekundah bil tudi njen zadnji........

:cry:

uboga Tanjuška.

ubio ju je qrac........

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. največji analni gangbang - 101 x analni sex BREZ lubrikanta

:eek: Huh ti mater...si je vredno zapomnit :grim Ko te pri poslu, doma, v službi itd. nekdo na "suho jebe" ugotoviš, da maš še srečo... kolk so šele rekorderko na suho prejebal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr teh letih že?? ta mladina..

:grim....je treba zgodi začet :grim :D

Kolk je pa številka (oziroma kolk se trudiš)?

to pa ne povem :blush: ....bo ostalo med nami ;) .)....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem,tuhtam, nič jasno.Bo držalo da mi je morska sol sive celice zrahljala.Torej na vprašanje Skok motosvetovci ste sedele dol...čudni odgovori.Če so sedele dol , sicer ne vem kako bi sedele gor, razen če so sedele gor, ko so se dele dol, al ja?

J eto kaj v povezavi z Miranom iz Črnomlja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem,tuhtam, nič jasno.Bo držalo da mi je morska sol sive celice zrahljala.Torej na vprašanje Skok motosvetovci ste sedele dol...čudni odgovori.Če so sedele dol , sicer ne vem kako bi sedele gor, razen če so sedele gor, ko so se dele dol, al ja?

J eto kaj v povezavi z Miranom iz Črnomlja :hmm:

:worship:

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa ne povem :blush: ....bo ostalo med nogami;) .)....

:devil: :devil:

Popravljeno . Popravil XTZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!