Skoči na vsebino

S kok motosvetovci ste se dele dol ?


Tanjuška

Priporočene objave

a kera upa povedat, kok motosvetoucou je že dala dol????? :naughty: :naughty: :naughty:

Daj pohvali se no, koliko si jih pofukala..... :krneki:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

številka ni dost je treba poimensko :whistle:

bivol

biker77

gabry18

metuljčica46

xr800

kec

mikena

pa ti? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bivol

biker77

gabry18

metuljčica46

xr800

kec

mikena

pa ti? :whistle:

de b jest kj vedu...ni blo nč....če ma pa vibrator moj nick...pa upam,de si zadovolna z njim :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš res res res res res doooooooooooooooooooooooooooooober, ti častim pivo. po. mogoče lahko pokadiš še kakšen moj čik.

Dobil sem 3 gajbe pira in pa šteko cigaretov :evilgrin: :whistle:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

de b jest kj vedu...ni blo nč....če ma pa vibrator moj nick...pa upam,de si zadovolna z njim :naughty: :evilgrin:

nič čudnega. je bilo tako hitro in tako kratko, da skoraj ni vredno omembe. še ena črtica pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil sem 3 gajbe pira in pa šteko cigaretov :evilgrin: :whistle:

kdor zna, pač zna! 7 puta, bez vađenja!!! lahko vedno prideš spet. tako ali tako. bravo kec! še več takšnih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kera upa povedat, kok motosvetoucou je že dala dol????? :naughty: :naughty: :naughty:

številka ni dost je treba poimensko :whistle:

Saj ne, da bi meu kej za pisat v to temo, ampak vseen - zgleda, da ti ne upaš napisat ne cifre in ne imenika doldanih :whistle:

A ti pri tem pomagamo? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kera upa povedat, kok motosvetoucou je že dala dol????? :naughty: :naughty: :naughty:

če si bila tako pogumna punca da si vprašala, boš pa menda ja tudi povedala... :naughty: da bomo vedle koga se pazit.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si bila tako pogumna punca da si vprašala, boš pa menda ja tudi povedala... :naughty: da bomo vedle koga se pazit.. :naughty:

jest sn baje dobr serviser...hitro opravim delo.... baje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si bila tako pogumna punca da si vprašala, boš pa menda ja tudi povedala... :naughty: da bomo vedle koga se pazit.. :naughty:

uuuuuuuuu zaka že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z moškim :unsure:

jas saj si vprašala za motosvetovce. torej jaz sem se dal dol samo z enim motosvetovcem in to z grande jebačem, težkim carom kamainostalesutre - pervyjem :worship:

glede na to da sem to sam in sem torej to počel s sabo ali s sabo in družbo žensk ali to šteje kot homo-, solo-, bi-, poli- ali kakšno drugo seksualnost!?!?!

ČE SI ŠE ZMEDENA TI LAHKO DEMONSTRIRAM :whistle:

PS: kaj pa ti? a misliš seks z motosvetovci ali koliko si jih napila da so dol padli :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s telem se pa ne bi hvalila..

preberi kaj piše na konc......baje

tu je od ene k me še ni probala,pa tud ne more,pa je slišala de sn dobr,,pa šinfa :P :lol1:

Popravljeno . Popravil bivol
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas saj si vprašala za motosvetovce. torej jaz sem se dal dol samo z enim motosvetovcem in to z grande jebačem, težkim carom kamainostalesutre - pervyjem :worship:

glede na to da sem to sam in sem torej to počel s sabo ali s sabo in družbo žensk ali to šteje kot homo-, solo-, bi-, poli- ali kakšno drugo seksualnost!?!?!

ČE SI ŠE ZMEDENA TI LAHKO DEMONSTRIRAM :whistle:

PS: kaj pa ti? a misliš seks z motosvetovci ali koliko si jih napila da so dol padli :evilgrin:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

to ponavad tanajraš nardim, jih napijem, da dol padejo, pol pa.... :whistle: :whistle: :whistle: karkoli že hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

to ponavad tanajraš nardim, jih napijem, da dol padejo, pol pa.... :whistle: :whistle: :whistle: karkoli že hehe

Ne pijem. :P Kaj pa zdaj? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!