Skoči na vsebino

Problem prikaza strani v FireFox


Priporočene objave

Evo, tako izgleda popravljanje v obeh brskalnikih kadar so težave:

post-1019-125365254275_thumb.jpg

Gumbi za izbiro, ki so spodaj, so napol zakriti in razen 'prekliči' nobeden ne deluje. Tudi Show all ne deluje.

Firefox je 3.5.2

IE je 8.0.6001.18702

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tako izgleda popravljanje v obeh brskalnikih kadar so težave:

post-1019-125365254275_thumb.jpg

Gumbi za izbiro, ki so spodaj, so napol zakriti in razen 'prekliči' nobeden ne deluje. Tudi Show all ne deluje.

Firefox je 3.5.2

IE je 8.0.6001.18702

V tej temi je že bilo razloženo v katerem primeru pride do tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej temi je že bilo razloženo v katerem primeru pride do tega.

Ekola, nisem lih bukov za računalnike pa mi še ni jasno zakaj je prišlo do tega. Kakorkoli, naredil sem kar že dolgo nisem pa bi moral..počistil mašino in na novo inštaliral OS. Sedaj vse dela brez kakršnihkoli težav tako v FF kot v IE.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Imam problem prikaza foruma. Na desni strani kjer so reklame, zadnje posodobitve stausa, zadnje aktivne teme...kako bi to izklopil, ker mi celoten forum zamakne navzdol zaradi teh bedarij :) Evo 2 slikce zravn kak zgleda, se je pa kr naenkrat pojavlo, edino v 'motosvet v5 cleancut' izgledu lepo postavi zadevo, ker tistega na desni ni :). help?

post-12577-126437296407_thumb.jpg

post-12577-126437299897_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je pri resoluciji ekrana. Jaz imam podoben prikaz, če imam okno mozille zoženo. Če pa okno povečam v širino ali dam na "full screen" pa se lepo razporedijo teme foruma in reklame na desni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je isti problem v Google Chrome, odlično pa deluje v FF, IE in Apple Safari, vse na Windows 7, najnovejše verzije in resolucija 1680 x 1050.

LP, S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je še vedno isto, kljub nadgradnji mozille :glare:

Že mogoče. Ampaq če se boš takole mrščila, ti bodo ostale tatečne gube. Pri teh pa ne pomaga nobena nadgradnja godzille.

Dobro jutro, Allencija :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

de ne odpiram nove teme, tudi v Chromu je form popackan z nekim status displejem in oglasnim okencem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O kakšnem novem izgledu govorite ?!?

Če ne pomaga REFRESH oz. CTRL + 5, potem je potrebno počistiti CACHE brskalnika.

Stran pa ne bo pravilno delovala, če je širina okna manj kot 700px, saj je stran prilagojena za min. resolucijo (širina) 1024

Stran pa dela v IE 7 in 8, Firefox in Chrome, Opera, Safari, Konquerer...

V Windows XP, 7, OS X, Linux....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!