Skoči na vsebino

Problem prikaza strani v FireFox


Priporočene objave

OK, grem kupit nov monitor.... :trance_33_sleep:

V glavnem, mi ne uspe na nobenem od zgoraj naštetih brskalnikov in na kateremkoli od zgoraj naštetih OS poustvariti napake o kateri govorite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem, mi ne uspe na nobenem od zgoraj naštetih brskalnikov in na kateremkoli od zgoraj naštetih OS poustvariti napake o kateri govorite.

Pridi k meni, pa ti pokažem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem, mi ne uspe na nobenem od zgoraj naštetih brskalnikov in na kateremkoli od zgoraj naštetih OS poustvariti napake o kateri govorite.

Ne obupat. Enkrat se boš že naučil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri ločlivosti 1280×1024 napak zgleda takole

Čudno. Meni na isti resoluciji v Firefox-u (3.5.7) deluje normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men vseh vseh treh prikazuje "narobe"prvo čvekalnica,pol vse na desni potem pa pod tem teme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pomoje tudi ni od brskljalnika odvisno, jst mam recimo na 3h pcjih opero in firefox, pa se mi je dogajalo, da ko sem imel za popravit post mi je na enem pcju delalo, na drugih dveh ne (ista verzija brskljalnika) pa recimo v operi na istem pcju dela ko v firefoxu ne, ali pa obratno...Prikazuje pa mi na vseh vredu... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pomoje tudi ni od brskljalnika odvisno, jst mam recimo na 3h pcjih opero in firefox, pa se mi je dogajalo, da ko sem imel za popravit post mi je na enem pcju delalo, na drugih dveh ne (ista verzija brskljalnika) pa recimo v operi na istem pcju dela ko v firefoxu ne, ali pa obratno...Prikazuje pa mi na vseh vredu... :unsure:

No ta problem pa imam jaz. Prikazuje vse odlično, popravljati postov pa sploh ne morem :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že rekel zbrisati je potrebno cache in cookies od foruma v brskalniku. Dokler ne boste naredili tega in posledično dokler bo vaš brskalnik pobiral CSS stile iz vašega lokalnega diska in ne s serverja bo temu tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že rekel zbrisati je potrebno cache in cookies od foruma v brskalniku. Dokler ne boste naredili tega in posledično dokler bo vaš brskalnik pobiral CSS stile iz vašega lokalnega diska in ne s serverja bo temu tako.

To za urejevanje ali za prikaz vstopne strani foruma?PC sem formatiral še ne 24ur nazaj :D Urejevanje mi dela vedno,le,če kdo že prej napiše nov post ne.Je pa res,da redno brišem cookies...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, sem pobrisal cache, piškote in vse ostalo in sedaj je bolje..prej omenjeni shit več ne zaseda prostor med čvekalnico in tematsko skupino 'Motociklizem' temveč se je preselil desno od 'motociklizma'.

Drugače pa Win 7 Ultimate updejtan do konca, FF 3.6 latest build, IE8 latest build...ločljivost 1680x1050.

Če to ni prava napaka..potem je nedvomno dizajnerska napaka trance_39_thumbdown.gif

post-1019-126453139856_thumb.jpg

post-1019-126453143426_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, sem pobrisal cache, piškote in vse ostalo in sedaj je bolje..prej omenjeni shit več ne zaseda prostor med čvekalnico in tematsko skupino 'Motociklizem' temveč se je preselil desno od 'motociklizma'.

Drugače pa Win 7 Ultimate updejtan do konca, FF 3.6 latest build, IE8 latest build...ločljivost 1680x1050.

Saj pa zdaj imaš ok!!?Jz imam pa Win 7 Professional updejtan do konca, FF 3.6 latest build ločljivost 1024x768 ,pa včeri vse gor dano pa mi prikazuje narobe :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To za urejevanje ali za prikaz vstopne strani foruma?PC sem formatiral še ne 24ur nazaj :D Urejevanje mi dela vedno,le,če kdo že prej napiše nov post ne.Je pa res,da redno brišem cookies...

To ni nobena napaka. Svoje objave ne moreš več urejati, ko nekdo odgovori nanjo oz. se za njo pojavi nova objava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, a bi kdo povedal kako se ta krama na desni strani izklopi? In če se ne da, smatrajte to kot predlog za to, da se bo dalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni nobena napaka. Svoje objave ne moreš več urejati, ko nekdo odgovori nanjo oz. se za njo pojavi nova objava.

Vem saj zato sem napisal,da to dela ok!Prikaz vstopne strani pa ima med čvekalnico in tematski sklopom cel ekran fraj oziroma tisto kramo na desni levo vse fraj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo, na službenem računalu že dela tako kot je treba, zdaj moram samo še doma zadevo zrihtat.

Kar bo problem, ker nisem bila pozorna kako se una pizdarija spuče :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo, na službenem računalu že dela tako kot je treba, zdaj moram samo še doma zadevo zrihtat.

Kar bo problem, ker nisem bila pozorna kako se una pizdarija spuče :unsure:

A hočeš povedati: "It works but nobody knows why?" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, GUgo mi je neki cache al kaj že spucal....pa je pomagalo.

Zdaj moram to še doma ponovit. Ampak raje ne bom.

Zadnjič ko sem kaj podobnega delala so mi morali na novo inštalirati windovse O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emm-a bi kdo lahko malo bolj natančno opisal kako se zbriše te presnete piškotke iz babičinega piskra? Tudi za nas, bolj neumne, ki smo zgolj uporabniki in ne programerji ali informatiki...

HVALA worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brisanje piškotkov v firefoxu poteka takole. V ordodni vrstici brskalnika klikneš na Orodja, znotraj tega izbereš Podatki o strani. Potem se ti odpre okno, kjer izbereš jeziček Varnost in izbereš Preglej piškotke. Če si že na strani motosveta, ti filtrira piškotke po nizu "motosvet.com". Izbereš piškotke z izvorom strani motosvet.com in klikneš izbiriši piškotke in to bi moralo bit vse.

V priponki je še slika, kako zgleda opisani postopek

post-21481-126466806553_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil zjelen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brisanje piškotkov v firefoxu poteka takole. V ordodni vrstici brskalnika klikneš na Orodja, znotraj tega izbereš Podatki o strani. Potem se ti odpre okno, kjer izbereš jeziček Varnost in izbereš Preglej piškotke. Če si že na strani motosveta, ti filtrira piškotke po nizu "motosvet.com". Izbereš piškotke z izvorom strani motosvet.com in klikneš izbiriši piškotke in to bi moralo bit vse.

V priponki je še slika, kako zgleda opisani postopek

Preprosto, na dnu strani foruma klikneš na "Zbriši moje piškotke" in zbrisali se bodo samo piškotki od foruma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!