Skoči na vsebino

Problem prikaza strani v FireFox


Priporočene objave

Prvič tudi meni dela,kot mora :worship:

Samo jz nisem popolnoma nič brisal-piškotkov...@codeine si ti zrihtal :unsure: :worship:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zadeva še vedno ne dela oz. stranska pasica se mi je sedaj pojavila tudi tam, kjer je prej ni bilo (na kišta PC-u). Na laptopih sem že imel ta problem. Mal je že tečno, ker si počistim celo zgodovino (piškotki in gesla included) da ja ne bi kaj falil in potem sledi ponovno vpisovanje usernameov in gesel na xy strani.

Torej, a je že kakšna serious, dummies guide za rešitev problema tečne pasice z reklamo na desni?

post-1019-12668636696_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva še vedno ne dela oz. stranska pasica se mi je sedaj pojavila tudi tam, kjer je prej ni bilo (na kišta PC-u). Na laptopih sem že imel ta problem. Mal je že tečno, ker si počistim celo zgodovino (piškotki in gesla included) da ja ne bi kaj falil in potem sledi ponovno vpisovanje usernameov in gesel na xy strani.

Torej, a je že kakšna serious, dummies guide za rešitev problema tečne pasice z reklamo na desni?

post-1019-12668636696_thumb.jpg

Zadeva dela oz. se prikazuje tako kot naj bi delala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če me linčaš, ko mi nikakor ne uspe, da bi mi naredilo to, kar naredi tebi in to v nobenem brskalniku niti OSu.

Saj sem se že navadil. Na srečo imam miško, ki se ji kolešček vrti skoraj brez trenja, tako da je skrolanje hitro :-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem se že navadil. Na srečo imam miško, ki se ji kolešček vrti skoraj brez trenja, tako da je skrolanje hitro :-).

Ne vem... kot sem že rekel, zadevo sem prestavljal, da tega ne bi smelo narediti niti pri širini okna 600px in kjerkoli sem probal dela, tako da... :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se je to enkrat pojavilo in nikoli vec. nic naredil, nic brskal, nic kriv bil spljoh.

tako, vem da je mozno, ne vem pa zakaj in reproducirati tega tudi ne znam.

dela pa z 3.6 vse bp (tudi z 3.5.8. je bilo vse ok).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa se odkar sem pred 3 dnevi nadgradil na FF 3.6 se mi forum MS večkrat obesi. ampak samo MS forum?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Not that it helps ampak pri guglovem kromu je napaka v prikazu identična.

Ampak zdaj vsaj vem, da so Nolanove čelade pri nas ceneje kot v Avstriji, Nemčiji... trance_16_dozingoff.gif

post-1019-126902872781_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Not that it helps ampak pri guglovem kromu je napaka v prikazu identična.

Ampak zdaj vsaj vem, da so Nolanove čelade pri nas ceneje kot v Avstriji, Nemčiji... trance_16_dozingoff.gif

post-1019-126902872781_thumb.jpg

In kaj naj bi bilo s prikazom na priloženi sliki narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če to ni prava napaka..potem je nedvomno dizajnerska napaka trance_39_thumbdown.gif

Codeine - z drugimi besedami, če prav razumem..je to zdaj del designa foruma? Če je to tako potem stojim na tistem kar sem zapisal že dva meseca nazaj. Glede na zgradbo strani je pravo mesto za reklame na vrhu ali na dnu. To da je sedaj zamešana med tematske skupine je precej kilava rešitev.

Zakaj se tega ne da izklopiti?

In če vam je bilo tako pomembno vtakniti še eno reklamo, zakaj je še vse ostalo (zadnje aktivne teme itn.) zraven in zakaj se tistega ne da izklopiti?

Ste pa dosegli vsaj nekaj..da mi napis Nolan gre na živce. Reklama je res opazna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Codeine - z drugimi besedami, če prav razumem..je to zdaj del designa foruma? Če je to tako potem stojim na tistem kar sem zapisal že dva meseca nazaj. Glede na zgradbo strani je pravo mesto za reklame na vrhu ali na dnu. To da je sedaj zamešana med tematske skupine je precej kilava rešitev.

Zakaj se tega ne da izklopiti?

In če vam je bilo tako pomembno vtakniti še eno reklamo, zakaj je še vse ostalo (zadnje aktivne teme itn.) zraven in zakaj se tistega ne da izklopiti?

Ste pa dosegli vsaj nekaj..da mi napis Nolan gre na živce. Reklama je res opazna.

Če ti ni jasno zakaj morajo biti reklame in zakaj morajo biti tam kjer so dovolj vidne in opazne, potem resnično nima smisla odgovarjati karkoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je kar jasno ampak tudi ti bi lahko prebral vse kar sem napisal. Reklame so bile stalno in popolnoma jasno mi je, da se iz tega financira delovanje motosvet.com-a. In večkrat sem tudi kliknil na reklamo ter nekajkrat kupil stvari, ki sem jih tako našel. Zato mi je težje razumljivo, zakaj je bilo treba zdaj zadegat reklamo na tak način, da je moteča pri pregledovanju tem in zakaj je bilo treba nanjo obesiti vse tiste informacije.

Seveda se zavedam, da mi lahko vedno odgovoriš v stilu, če ti ni všeč pa odj... ali pa, da sem lahko srečen, da nimate flash reklam, ki se odpirajo čez celo vsebino... Povedal sem ti mnenje kot user in ob zavedanju, da itaq sam hodim gledat ta forum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je kar jasno ampak tudi ti bi lahko prebral vse kar sem napisal. Reklame so bile stalno in popolnoma jasno mi je, da se iz tega financira delovanje motosvet.com-a. In večkrat sem tudi kliknil na reklamo ter nekajkrat kupil stvari, ki sem jih tako našel. Zato mi je težje razumljivo, zakaj je bilo treba zdaj zadegat reklamo na tak način, da je moteča pri pregledovanju tem in zakaj je bilo treba nanjo obesiti vse tiste informacije.

Seveda se zavedam, da mi lahko vedno odgovoriš v stilu, če ti ni všeč pa odj... ali pa, da sem lahko srečen, da nimate flash reklam, ki se odpirajo čez celo vsebino... Povedal sem ti mnenje kot user in ob zavedanju, da itaq sam hodim gledat ta forum.

In kaj je tako motečega na reklami, ki je samo na vstopni strani foruma. Kje vidiš reklamo med pregledovanjem tem in objav mi ni jasno. Prav tako mi ni jasno kakšne informacije naj bi bile obešene na reklamo ?!? :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje aktivne teme, Naročene vsebine, Zadnja posodobitev statusa in Današnji najbolj aktivni člani. Če bi se dalo vsaj to izklopiti v pogledu, ne bi bilo nič slabega. Vsaj zame ne, ker bi prihranil kar nekaj scrollanja navzdol

BTW a se meni samo zdi ali se je nekaj časa to dalo izklopiti :hmm:

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje aktivne teme, Naročene vsebine, Zadnja posodobitev statusa in Današnji najbolj aktivni člani. Če bi se dalo vsaj to izklopiti v pogledu, ne bi bilo nič slabega. Vsaj zame ne, ker bi prihranil kar nekaj scrollanja navzdol

BTW a se meni samo zdi ali se je nekaj časa to dalo izklopiti :hmm:

Ne in niti ni bilo nikoli mišljeno, da se da izklopit. Lahko pa, da ti je uspelo kaj izklopiti tik po nadgradnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne in niti ni bilo nikoli mišljeno, da se da izklopit. Lahko pa, da ti je uspelo kaj izklopiti tik po nadgradnji.

Jap, prvih par tednov se je dalo to izklopit. Nisem izklapljal zaradi reklame, pač pa zaradi širine in to.

No, bom že preživel - še hujše stvari sem :-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, prvih par tednov se je dalo to izklopit. Nisem izklapljal zaradi reklame, pač pa zaradi širine in to.

No, bom že preživel - še hujše stvari sem :-).

Jap, saj pravim, my bad, pozabil izklopit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!