Skoči na vsebino

2T ali 4T


Cola400

Priporočene objave

No, če je pa 2T res tko bol zabaven, pa naj bo ;)...zanima me še če se je težko navadit na enurota 125 ccm...k do mi rekl kolegi da te pr spelevanju na zadno vrže. :eek:

hehe, ni težko vozt endurota 125... velik laži k kšnga športnga...

drgač pa, sm tud jest vozu DTjko, pa je res supr motorčk, fajn za vozt, frend pa prav da mu gre zablokiran še okol 130km/h, če bi ga odblokirov bi vrjetno lahko računov na kšnih 140, 150 :OK:

Aja glede speljevana pa na zadno...to ti sam pr kšnmu 300+cc 2t krosu nrdi, k morš z gasam spelvt :D :D (ma frend 360 ktm 2t = strup)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimaš se kj bat...edino pozanimaj se malo, kako je s popravili, ker če to ravn tko riba k kšn mito, pol je za premislt... .) najboljš, da peshyja prašaš, al pa koga, k ma dt-jko...pa mal prebrskej temo o dt tle na forumu .)

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimaš se kj bat...edino pozanimaj se malo, kako je s popravili, ker če to ravn tko riba k kšn mito, pol je za premislt... .) najboljš, da peshyja prašaš, al pa koga, k ma dt-jko...pa mal prebrskej temo o dt tle na forumu .)

to ne riba kot mito oz. rs ka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(ma frend 360 ktm 2t = strup)

:kva2: :kva2: :kva2: To more pa sekat,čeprov vrjetno žal samo na progi,za kakšen hard enduro se it ma pa pomoje preveč moči v visokih obratih,v spodnjih pa nič (samo sklepam :hmm: ) tko, da bi bil dejansko več na hrbtu k pa na motorju :D

še nism slišu, da bi komu DT-jka ribnla ;) tko da verjem, da to dela :)

Jest vem sam za enga pa še to mu je ribnla iz neumnosti (mrzla + pozabil olje nalit) :headbang: Kolega ima `93 letnik pa mislim, da še nikol menjan bat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pomeni glagol ribniti? :? .)

zaradi kakšne smeti, prahu, kamenčka, prevelike obrabe... pride do tega, da bat zablokira in se ne premakne več, in pol je treba menjat bat, dat brusit cilinder... uglavnm stroški.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pomeni glagol ribniti? :? .)

Ribaš lahko zelje,solato,žensko,... :D

Drugač ti pa bat zagrab, tko kokr je Grčar reku,če imaš 2t morš posebej pazit, da imaš skoz dosti olja za mešanco v rezervoarju, če ti sam dela, če pozabiš na to,lahko vidiš kaj pomen ribniti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

c-c-c peši, peši :nono:

to je vedn tko...300€ ni mejhna razlika, bolš, da nebi prej oblublov neki :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

c-c-c peši, peši :nono:

to je vedn tko...300€ ni mejhna razlika, bolš, da nebi prej oblublov neki :doze:

tak ti je život, aaa jebi ga....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zj me pa zanima ali se lahko MZ 125 SM primerja z Yamaho DT 125 R?

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne (edino če je yamaha še zablokirana), ima pa še najboljši agregat od 125 4t motorjev..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka če hočeš motor registrirat pa pol ga na servise pelat, a morjo bit notr blokade? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz morem dodatno plačat da mi napišejo 11kW u prometno...zto k u originalu je 18 moj :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz morem dodatno plačat da mi napišejo 11kW u prometno...zto k u originalu je 18 moj :BUA:

:blink: :blink:

poznaš kšnga k to lohka nrdi? kolk € ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink:

poznaš kšnga k to lohka nrdi? kolk € ??

Itak da avothiša ***** ne povem imena da mi naujo kepi zajebal scene :P

En frend mi pač tam dela pa je reku da tm za ene 20€ mi spremeni da je 50ccm če čm :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink:

poznaš kšnga k to lohka nrdi? kolk € ??

moja soseda je na LPP-ju

Itak da avothiša ***** ne povem imena da mi naujo kepi zajebal scene :P

En frend mi pač tam dela pa je reku da tm za ene 20€ mi spremeni da je 50ccm če čm :OK:

ne pribji .)

če si pomislu piše kdo je kej anredu...in dvomm da maš tok dobrga frenda da bi ti to notr upisu ;) ker če ga dobijo je brez službe pa taka kazn da glava peče ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja soseda je na LPP-ju

ne pribji .)

če si pomislu piše kdo je kej anredu...in dvomm da maš tok dobrga frenda da bi ti to notr upisu ;) ker če ga dobijo je brez službe pa taka kazn da glava peče ;)

no ja tist s 50ccm je res preveč sam 11kW mi pa bo naredu... :D Če pa nau pol nau pa nč več naredu k mu bom kosti zdrobu! :P Hec Hec

rečen je blo da lahk no...zj pa bomo vidl!

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!