Skoči na vsebino

2T ali 4T


Cola400

Priporočene objave

no ja tist s 50ccm je res preveč sam 11kW mi pa bo naredu... :D Če pa nau pol nau pa nč več naredu k mu bom kosti zdrobu! :P Hec Hec

rečen je blo da lahk no...zj pa bomo vidl!

to je pa že realno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vem da je off topic sam...

moj kolega ma runnera 180 pod 50 registriranega.... tko da se vse da.. sam plačat je treba...pa jes ti tut za 50€ zrihtam tehničnega brez da oni motor(avto) vidijo tam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vem da je off topic sam...

moj kolega ma runnera 180 pod 50 registriranega.... tko da se vse da.. sam plačat je treba...pa jes ti tut za 50€ zrihtam tehničnega brez da oni motor(avto) vidijo tam....

tud moj kolega ma...sam da mu je to mt nardila k tm dela...sam jst vem da to nobenmu kolegu ne bi naredu...da ma eno nesrečo...bi une kilowate nekak oprostil ker pač si je pol kao dau predelat motor al pa je prej meu blokado...sam glede kubikov pa je kriv un k je napisu v homolomo ...kazni pa kot veste niso mejhne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi sam rabu, da mi spremenijo prometno, da napišejo 11kw notr, ker zdej mam sam potrdil, v prometni je pa 17kw :BUA: in pol se zanašam na dobro voljo polcaja, a upošteva tist potrdil al ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi sam rabu, da mi spremenijo prometno, da napišejo 11kw notr, ker zdej mam sam potrdil, v prometni je pa 17kw :BUA: in pol se zanašam na dobro voljo polcaja, a upošteva tist potrdil al ne.

če maš res potrdilo zakva ne greš sam kje?sej zato pa je potrdilo da ga oni upoštevajo brez vez al pa višjih sil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi sam rabu, da mi spremenijo prometno, da napišejo 11kw notr, ker zdej mam sam potrdil, v prometni je pa 17kw :BUA: in pol se zanašam na dobro voljo polcaja, a upošteva tist potrdil al ne.

Hm...bom jz prašu unga sam če boš mene čaku...pomoje bo še kak mesec trajal predn bom jz mojga registriru!

pol se bom že spraševal če se sploh splača :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš res potrdilo zakva ne greš sam kje?sej zato pa je potrdilo da ga oni upoštevajo brez vez al pa višjih sil :D

potrdilo je da je ugrajen 24 frgazr -11kw... iz leta 2000, ni to tko k za te ta nove blokade k maš homologacijo, en kp papirjou pa bla bla :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja soseda je na LPP-ju

I need heeeeelp!!! :kva2: :kva2:

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I need heeeeelp!!! :kva2: :kva2:

kva pa rabš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Djte no...a je MZ 125 SM za kaj?

kot že povedano...definitivno najboljši agregat med 125cc 4T. ima namreč vodno hlajenje in 4 ventile na glavi (dvojna odmična gred), kar pomeni veliko večji izkoristek in pridobitek moči...poleg tega ma še velik tuning potencial .)

kako je s ciklistiko in z drugimi zadevami si lahko malo prebereš tukej, drugač pa mz-jev ni ravno veliko tod okrog, ker so relativno novi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko, venom... ko ste ravno o tem govorili... zdaj ko bom kupo 600... a bi lahko kdo meni porihtal v prometni 25kw brez da kupujem blokado, jo dam vgradit, nosim vpisat 25kw in imam s tem samo odvečno delo in predvsem €€€€€.... ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Djte no...a je MZ 125 SM za kaj?

Poglej, če mene vprašaš vzemi MZ-ja, zakaj? Zvok je fenomenalen, ok najbrž nima takih pospeškov kot DT, ampak kakor sem slišal dosti lepše vleče kot Tomos (brez predelav), konec koncev saj mora, ker ima 15 konjev. Jaz dostikrat vidim kakega MZ-ja v mestu. V bistvu ga prej slišiš kot vidiš, ker je res glasen.

No, na koncu se moraš sam odločiti, ampak ker imaš na izbiro dva taka motocikla ne moreš sfaliti, kateregakoli izbereš, bo izbira dobra, zdaj samo še pretehtaj kaj se ti bolj dopade in bodi pozoren na detajle, in zagotavljam ti da boš na koncu zadovoljen z izbiro.

lp Grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) se prodajata dva zelo lepa MZ-ja. Eden z 5450km za 3150€ oz. 754.866 sit se je za pozanimat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) se prodajata dva zelo lepa MZ-ja. Eden z 5450km za 3150€ oz. 754.866 sit se je za pozanimat...

Kje kje kje? Dj prosim piš na PM....najlepša hvala :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak gre pa kj MZ-jka u breg al pa po makedami?

Se mi zdi da je kar dost odvisno od tega kolko je segret. Hladen za moje pojme slabo vleče v klanc med tem ko z ogretim kr "letiš".

Drgač pa ta motor ni ravno kaka hard endura z bolj cestnimi gumami tak da po kakšnem zjebanem makadamu ni ravno užitek. Če pa najdeš kak lep makadam brez lukenj je pa zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kera bedna uprašanja...če je močnej k 4ka...dej pomerte se mal :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj to je močnejš od 4-ke? :? Js ms že čist obupan :(

boš nabavil MZja ne boš nič falil. Če ga misliš met dalj časa ga lahko lepo predelaš in dobiš tistih 20-22 konj k jih rabiš. Če pa ne se boš pa na njem vseen navadil vozit. V vsakem primeru pa ga prej sprobaj da vidiš da se na njem sedi čisto drugače kot na drugih 125 SM-ih. Mal bolj turistično :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš nabavil MZja ne boš nič falil. Če ga misliš met dalj časa ga lahko lepo predelaš in dobiš tistih 20-22 konj k jih rabiš. Če pa ne se boš pa na njem vseen navadil vozit. V vsakem primeru pa ga prej sprobaj da vidiš da se na njem sedi čisto drugače kot na drugih 125 SM-ih. Mal bolj turistično :)

ti to iz izkušenj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko, venom... ko ste ravno o tem govorili... zdaj ko bom kupo 600... a bi lahko kdo meni porihtal v prometni 25kw brez da kupujem blokado, jo dam vgradit, nosim vpisat 25kw in imam s tem samo odvečno delo in predvsem €€€€€.... ???

Ne vem bom prašu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!