Skoči na vsebino

Razpadajoče ceste


1965

Priporočene objave

mislim, kako lepo so popravli ene par lukenj na soški u ovinku pred gostilno Dermota... prvo so ble jame...zej so grude :glare: ..z jamami..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, kako lepo so popravli ene par lukenj na soški u ovinku pred gostilno Dermota... prvo so ble jame...zej so grude :glare: ..z jamami..

Sem jih danes sprobal. Saj pravim, nadmojstri z lopatkami se vsak dan sproti dokazujejo. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred Lj iz smeri obale na AVTOCESTI?!?!?! je ena taka luknja da me je celega razmetalo ko sm notr padu z motorjem. Pol pa dajo tablo namesto da bi popravili mamu jim

Ta je res grozna. Peljem z avtom okrog 160, točno čez luknjo, mi je skoraj roke polomilo :headbang: :headbang: :headbang: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Škofje loke proti Sv. Duhu, če se peleš čez Gorajte.... lohk bi vsaj bankine uredil, tko so pa na precej pregledni in ravni cesti postavl znak, bankine naurejene in dol jim visi.... dva avtomobila se pa ne morta srečat brez da bi vsaj en zapelu na bankino, mogoče kdo ve zakaj sem iz feltne natredu skoraj 6-kotnik, umaknu sm se enmu na bankino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je res grozna. Peljem z avtom okrog 160, točno čez luknjo, mi je skoraj roke polomilo :headbang: :headbang: :headbang: :evilgrin:

Če bi vozil 130 bi bilo vse vredu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa res mal avto vozš da kaj takega napišeš. Poanta je v tem da te lahko tudi pri 100km/h zradi take jame na cesti obrne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi vozil 130 bi bilo vse vredu :krneki:

Ma tudi če bi peljal 60, te lahko odnese v ograjo. V najslabšem primeru poči guma oz. se kaj odlomi, pa veselo poletiš v jarek ob cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa res mal avto vozš da kaj takega napišeš. Poanta je v tem da te lahko tudi pri 100km/h zradi take jame na cesti obrne.

Upam da boš prebral še enkrat in razumel v katerem smislu sm to napisal :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina ljudi tukaj piše iz osebnih izkušenj, brati pa misli še ne znam tako da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
mislim da na našem koncu od Notranjih goric, skozi Podpeč pa do Borovnice je sinonim sfukane ceste za celo vesoljno Slovenijo, takšne kozje steze zlepa ne najdeš !

No seveda če ste se kaj ta vikend peljali po tej relaciji, ste najbrž opazili, da so v Podpeči tiste dele ceste, kjer lahko presekaš gume na avtu, popravili. Tudi med Podpečjo in Borovnico sta dve na novo popravljeni področji.

Sej bo.... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da boš prebral še enkrat in razumel v katerem smislu sm to napisal :rolleyes:

neprilagojenahitrospress, a ne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko dokoncajo avtocesto iz Razdrtega v Vipavo,

bi lahko popravili staro cesto Podnanos - Razdrto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi vozil 130 bi bilo vse vredu :krneki:

:grim :grim

@hornet: jaz tudi ne znam misli brat, pa mi je kristalno jasno kaj je hotel s tem povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko dokoncajo avtocesto iz Razdrtega v Vipavo,

bi lahko popravili staro cesto Podnanos - Razdrto

a ti to resno? Ko so odprli avtocesto šentrupert - trojane - blagovica (in to je sedaj ze kar nekaj casa), so staro cesto pustili tako kot je. No ja kako jamo še vedno zaflikajo in naredijo še en skok več :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da una cesta od GRčarevca do Planine še zmeram zmaga,

stara je približno 70 let ,pa nevem če je kdaj, razen zadnjih nekaj ovinkov od kar je zgrajena videla nov asvalt....

čeprav gume zaenkrat še držijo, samo bi bil tisti del tut fajn, če bi le cesto zrihtal... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da una cesta od GRčarevca do Planine še zmeram zmaga,

stara je približno 70 let ,pa nevem če je kdaj, razen zadnjih nekaj ovinkov od kar je zgrajena videla nov asvalt....

čeprav gume zaenkrat še držijo, samo bi bil tisti del tut fajn, če bi le cesto zrihtal... :whistle: :whistle:

Bognedaj na koleno tam, še zapneš kam... Katastrofa je ta cesta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko dokoncajo avtocesto iz Razdrtega v Vipavo,

bi lahko popravili staro cesto Podnanos - Razdrto

Bo prej avtocesta dotrajala :afro2: , razen če boš iz svojega žepa kaj prispeval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceste, ki sem jim izogibajte, ker so katastrofalne:

- Dramlje - Šentjur (od krožnega križišča do semaforjev)

- Šentjur - Rogaška (od kmetijske šole - konec Šentjurja do Šmarja)

- Šentjur - Šentrupert - Laško

- Ljubečna - Vojnik

- Arja vas - Žalec (od avtoceste proti Žalcu)

- Vransko - Trojane

tiste prve 3 so najslabše.

saj se da peljat, samo mene takšne ceste tako jezijo, da je joj!

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceste, ki sem jim izogibajte, ker so katastrofalne:

- Dramlje - Šentjur (od krožnega križišča do semaforjev)

- Šentjur - Rogaška (od kmetijske šole - konec Šentjurja do Šmarja)

- Šentjur - Šentrupert - Laško

- Ljubečna - Vojnik

- Arja vas - Žalec (od avtoceste proti Žalcu)

- Vransko - Trojane

tiste prve 3 so najslabše.

saj se da peljat, samo mene takšne ceste tako jezijo, da je joj!

Pa še vse ceste smer S-J in V-Z (vsaj v Slo..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

...in z njo množica lukenj na naših že tako razpadojočih cestah :headbang: mi dajeta resno misliti, ali se je po njih z našimi dvokolesniki sploh še varno voziti.

Se upravičeno bojim, da bo vso to cestno sranje, večni izgovori vzdrževalcev cest :zzz: in POMLADNI MOTORISTIČNI ADRENALIN, povzročil pre-velik krvni davek.

Srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljanksa obvoznica in še marsikatera cesta cevtijo, kot da je že pomlad.

.... potem pa zopet krivi "divjaški motoristi" :devil:

... cestarji pa nedolžne ovčke :baa:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi država zapravljala denar za obnovo cest? S tem ko jih pusti vse "razcvetene" se naši jekleni konjički lepo prehitro dotrajajo in je treba kupit nove. Od vsake kupnine pa veselo poberejo davek in imajo dvojni zaslužek!! Čisto enostavno. Za nesreče smo pa itak vedno krivi sami, tako pravi statistika.

Na dolenjskem (Trebnje proti Sevnici) je cesta postala katastrofalna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi nase ceste primerjal s srbskimi :eek: :eek: :eek: , kjer sem vozil avto prejsnji teden, bi rekel, eh saj ni tako hudo pri nas...

PA JEEEEEEE, in to zmeraj bolj! :headbang: :headbang: :headbang:

Sem se cez vikend peljal z avtom na relaciji Ormoz - Ljutomer in lahko recem samo: :cry: :cry: :cry: . Ne bo nam lahko z nasimi enosledci, ko se bomo spet priceli voziti po nasih kaldrmah. SRAMOOOTA! :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji !

Sploh se ne splača pisat kje so luknje, oz. kje so večje in kje so manjše! So povsod in ni je ceste , kjer jih ne bi bilo- mogoče je le na primorskem za spoznanje bolje?

Zanima me če se naši upravljalci cest, (pa ne tisti reveži z lopato v roki ) pač pa vodstva cestnih podjetij , DARSA in nenazadnje ministrstvo kdaj vprašajo , koliko so krivi za takšno stanje , koliko so krivi za nastalo škodo na vozilih, koliko so krivi, za prometne nesreče, ki jih povzročajo takšne ceste?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!