Skoči na vsebino

Razpadajoče ceste


1965

Priporočene objave

Sicer ni razpadajoča cesta,vendar bi rad opozoril na cesto Kalce -Godovič,kjer so urejali bankine in je sedaj polno peska na cesti,zato previdno ko se naredi vreme.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako v Podpeči, Brezovici in Črni vasi rešijo problem luknjastih cest? ...postavjo znak grbine na cesti in omejitev 40! :headbang:

...in kaj potem naredijo policaji? Postavjo se par metrov za znak 40 in merjo hitrost! :D :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako v Podpeči, Brezovici in Črni vasi rešijo problem luknjastih cest? ...postavjo znak grbine na cesti in omejitev 40! :headbang:

...in kaj potem naredijo policaji? Postavjo se par metrov za znak 40 in merjo hitrost! :D :evilgrin:

..prijatelj, tako je stanje tudi na Koroškem. Žalostno, žalostno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako v Podpeči, Brezovici in Črni vasi rešijo problem luknjastih cest? ...postavjo znak grbine na cesti in omejitev 40! :headbang:

...in kaj potem naredijo policaji? Postavjo se par metrov za znak 40 in merjo hitrost! :D :evilgrin:

Temu se reče (višek inteligence + umirjanje prometa)2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj me en uščipne. Izvoz iz ljubljanske obvoznice na Celovško so renoviral. :o A se Ivanu preveč rit trese, ko si hodi ogledovat svojo luknjo :afro2: v Vižmarjih, pa je ukazal zadevo sanirat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj me en uščipne. Izvoz iz ljubljanske obvoznice na Celovško so renoviral. :o A se Ivanu preveč rit trese, ko si hodi ogledovat svojo luknjo :afro2: v Vižmarjih, pa je ukazal zadevo sanirat?

Veš ko ga je blo dabest žgat zadnje z multistrado supermoto po obvoznci - najprej ful douh leu ovink, pol pa še mal off-roada, pol pa ravnina naprej do Vižmarij, kjer sm doma :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljubljanska obvoznica pa ene par zlo zahrbtnih lukenj, tko da je treba bit kar previden, sploh na barjanskem delu(južni del) :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u glavnem, prpravte se psihično za letošnjo sezono. ceste bodo eno samo gradbišče. tako minister...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta od Brežic preko Podčetrtka za Celje pa mene letos neu več vidla, ker to je obup luknja na luknji :angry: . Škoda i motorja i mojega hrbta. Vsa sreča da so tisto preko Krškega končno zrihtali :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Danes otvoritev :hooray: Rebernic. ( čeprav ima zadeva kup pomankljivosti, a lobiji vedno vse požegnajo :xx: .. ).

Me močno zanima, kaj mislijo storiti s staro cesto, ki bolj spominja na trampolin :bounce: kot pa na CESTO. Bodo na cestišče zopet nametali nekaj deset umetelno oblikovanih zaplat in spokali za naslednjih 10 let !?

:drunk::SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa s slabimi cestami po sloveniji nimam niti najmanjših težav.... :whistle:

zakaj? zato, ker imamo v prekmurju itak take ceste, da skor z mopeda padeš in je melodija pelat se po cestah onkraj mure....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pomlad je tu. Ceste so še bolj u k....:cry: , kot prejšnja leta. Gradbinci pa stokajo, da ni dela. Pa naj še kdo to razume. :?

Tud ljubjanskemu šerifu razpadajo. Verjetno so to za njega male brige, važni so veliiiiiki objekti. Policija nekaj flanca o varni vožnji, a so že kdaj zaprl kakšno razpadojačo cesto.

Tok sem mov za povedat.:fight2:

Dela tolk, da se ne bi ven vidli, sam denar so ves pokradli. V naslednjih 10 letih nismo sposobni zrihtat magistralk, takrat , če ne prej bodo pa spet na vrsti sanacije in rekonstrukcije avtocest itd. itd. Na ostalih cestah je pa najlažje omejiti hitrost in imaš dvakrat korist, nisi vložil nič v popravilo, pa še radar postaviš in kasiraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozimi, ko so snežni plugi trgali še tiste kose asfalta, ki so skupaj dražali ceste, lahko sedaj vidimo razne vzdrževalce cest, ki krpajo luknje z hladnim asfaltom. Ko bi ta banda lena vsaj malo poglihal tiste luknje ko jih filajo... neee, nameče not, dvakrat gor stop, pa pusti kup. Bojo že avtomobili zravnal si misl... Potem pa motorist zapelje na tisto in ga fukne v luft. Še tisto kar porihtajo, naredijo slabo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozimi, ko so snežni plugi trgali še tiste kose asfalta, ki so skupaj dražali ceste, lahko sedaj vidimo razne vzdrževalce cest, ki krpajo luknje z hladnim asfaltom. Ko bi ta banda lena vsaj malo poglihal tiste luknje ko jih filajo... neee, nameče not, dvakrat gor stop, pa pusti kup. Bojo že avtomobili zravnal si misl... Potem pa motorist zapelje na tisto in ga fukne v luft. Še tisto kar porihtajo, naredijo slabo :headbang:

Lepo bi jih bilo treba kaznovati za šlamparijo. Ve se, kdo ima pravico in dolžnost popravljati cestne luknje. In če naredi slabo, nič plačat dokler ne popravi.

Samo, jebelacesta, kakšna razlika med cestami v Avstriji in pri nas... So njihove toliko dražje, da tako držijo? In, preden se najde kdo, ki me pošlje gor se vozit -saj se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te naše ceste so res katastrofa!

Recimo cesta iz Laškega proti Celju in obratno, takšne luknje da te kapa zadene, zdej so pa mal poflikali z asfaltom in to je to, ne pa da bi se enkrat u nulo zrihtalo!

Nevem kaj študira ta naša država oz. cestarji. Čez zimo so plugi tako uničili cesto, da ne moreš vrjet!

Ali pa recimo stara cesta iz Celja proti Ljubljani! Katastrofa, luknja pri luknji, sploh proti Trojanam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ravno včeraj smo se peljali s kolegi čez Pavličevo sedlo in pa naprej do jezerskega! Ko prideš čez mejo, misliš, da si prišel na drug svet, cesta na Avstrijski strani je boljša kot naše avtoceste! Ne moreš vrjet! Res super cesta!

Ko bi se vsaj naša država zgledovala še po kom drugem, in bi mogoče šel kdo pogledat, kako imajo ceste urejene v sosednji Avstriji!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je da imamo ceste v pizdi ampak kaj lahko storimo za to???

kako bi lahko vso to nezadovoljstvo spravili nekam da bo od tega tudi kaj in ne samo par besed na forumu ki jih berejo/mo ljudje ki nimamo/jo moči kaj storiti??

mediji?

....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je da imamo ceste v pizdi ampak kaj lahko storimo za to???

kako bi lahko vso to nezadovoljstvo spravili nekam da bo od tega tudi kaj in ne samo par besed na forumu ki jih berejo/mo ljudje ki nimamo/jo moči kaj storiti??

mediji?

....

ODGOVOR:

Vzemi fotoaparat poslikaj tako da bodo poškodbe cestišča dobro razvidne, napiši točno za kateri odsek ceste gre in opis poškodbe (zakaj je nevarna).

Stvar pošlji na direkcijo za ceste ali na ZMKS (email: info@zmks.com )

Jamranje drug drugemu po forumu je bolj izguba časa. Lahko pa izkoristimo forum za akcijo poslikajmo slovenske luknje na cesti (in seveda "state of the art" popravke).

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ODGOVOR:

Vzemi fotoaparat poslikaj tako da bodo poškodbe cestišča dobro razvidne, napiši točno za kateri odsek ceste gre in opis poškodbe (zakaj je nevarna).

Stvar pošlji na direkcijo za ceste ali na ZMKS (email: info@zmks.com )

Jamranje drug drugemu po forumu je bolj izguba časa. Lahko pa izkoristimo forum za akcijo poslikajmo slovenske luknje na cesti (in seveda "state of the art" popravke).

LP

dobra ideja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Naj nekdo odpre temo, kjer bomo lepili fotografije in kje je ta katastrofalna cesta/odsek.

Čeprav itak vemo, kaj bodo naredili.. -postavili znak luknja/izboklina na cesti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ODGOVOR:

Vzemi fotoaparat poslikaj tako da bodo poškodbe cestišča dobro razvidne, napiši točno za kateri odsek ceste gre in opis poškodbe (zakaj je nevarna).

Stvar pošlji na direkcijo za ceste ali na ZMKS (email: info@zmks.com )

splosno podpiram taksno pocetje, sam pa ne verjamem (razen ce bo cesta RES v razsulu) da bom to prakticiral. se mi pac ne da cel dan slikati slovenske ceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!