Skoči na vsebino

Yamaha XV 250 Virago


alen1

Priporočene objave

ka se res nobenemu ne sanja glede špic

očitno res ne, ker jaz tudi rabim 1 za zadno kolo. MI je počla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudno se mi zdi da čist nobeden nima rabljenih špic za ta motor katri letnik iomaš pa ti motor jaz imam 99 in 12000 prevoženga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudno se mi zdi da čist nobeden nima rabljenih špic za ta motor katri letnik iomaš pa ti motor jaz imam 99 in 12000 prevoženga

Pojdi do kakega, ki vozi motokros ti imajo vsesorte špic kajti, če imsa daljšo se ponavadi da skrajšat in se malo navoj poreže pa se pripaše za tvoj motor.Sicer pa nevem zakaj nenaročiš na servisu originalne špice saj je to ja rezervni del,ki se sigurno dobi ali v najslabšem primeru naroči.Pokliči Delta tim Krško in sigurno dobiš odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj ni problem ,da se ne dobijo špice, dobijo se samo komplet ,ki pa je predrag če rabim samo 2 špice naročijo pa se lahko na vsakem yamaha servisu so pa od 70 do 130 e

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako sedaj sem naročil komplet novih špic glede tega ko pravilo da če je daljša špica se lahko skrajša in poreže navoj ,navoj je na original špici je debelejši fi kot pa je špica sama tak da to ni rešitev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako sedaj sem naročil komplet novih špic glede tega ko pravilo da če je daljša špica se lahko skrajša in poreže navoj ,navoj je na original špici je debelejši fi kot pa je špica sama tak da to ni rešitev

Kolko so te prišle špice? KOlko jih je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

65e+poštnina + delo če nebom mogu sam zamenjat teh dveh špic je pa celi komplet špic za zadnje kolo nevem točno koliko jih je jih nisem štel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

65e+poštnina + delo če nebom mogu sam zamenjat teh dveh špic je pa celi komplet špic za zadnje kolo nevem točno koliko jih je jih nisem štel

pa boš mel, katero 1 ali pa 2 viška?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak je to sedaj bom menjal samo 2 špice če bo potrebno menjati kasneje vse ostale ,takrat bom mel kakšno rabljeno špico viška lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak je to sedaj bom menjal samo 2 špice če bo potrebno menjati kasneje vse ostale ,takrat bom mel kakšno rabljeno špico viška lp.

Ok če pa de kaj kda pa se priporočam. Se bomo že nekak dogovorile.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako danes sem dobil špice za motor dal sem 68,50 e z poštnini tudi tiste dve sem že zmontiral sedaj bom pa videl kako bo stanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako zadnič sem menjal tiste 2 špice in jih označil z vezicami (da bom kasneje če bo potrebno menjati vse špice vedel katere so nove ) do danes sem z novimi naredi približno 250 kilometrov in je vse ok. samo 1 sem še malo privil je bila malo premalo .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

po zamenjavi špic sem naredil približno 1000 kilometrov in je še vse ok.čeprav nisem menjal vseh špic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Ali ima kdo v elektronski obliki uporabniška navodila(user manual) ali servisna navodila(workshop manual) za letnik 1997, preiskal sem cev google pa ne najdem nič pametnega.

hvala in lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, sicer so španska ampak za začetek bo :D

Hola que tal. Tienes problemas con castellano? Puedo aiutarte.

hasta luego

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Moja virago 250s 1995 letnik ima nekaj čez 45.000 prevoženih in jo trenutno servisiram. Bi pa prosil za pomoč, namreč iz agragata se sliši močan "rrrrrrrrrrr" kot če bi kakšni zobniki drsali. To se pojavlja v bistvu samo pri pojemanju, ko nekako motor potiska agragat. Pri pospeševanju tega zvoka ni. Včasih je zvok ponehal s pritiskom sklopke, sedaj pa še to ne. Agragat je odprt, vendar na pogled vse štima, ni nekih hudih odstopanj. Vsekakor pa so deli za zamenjat, ne bi pa rad sestavljal in razstavljal stvar 100 krat. Če torej ima kdo kaj izkušenj s tem nadležnim ropotanjem, bi ga poprosil za pomoč.

Lep pozdrav, Miro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno veriga..če je že preveč ohlapna..načeloma se sliši samo ob hladnem motorju..ampak če ropota tud kasneje jo bo treba menjat..morda..nisem mehanik tako da fiksno težko rečem.. ampak vseeno preveri če še nisi :surrender:

Popravljeno . Popravil schani_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja virago 250s 1995 letnik ima nekaj čez 45.000 prevoženih in jo trenutno servisiram. Bi pa prosil za pomoč, namreč iz agragata se sliši močan "rrrrrrrrrrr" kot če bi kakšni zobniki drsali. To se pojavlja v bistvu samo pri pojemanju, ko nekako motor potiska agragat. Pri pospeševanju tega zvoka ni. Včasih je zvok ponehal s pritiskom sklopke, sedaj pa še to ne. Agragat je odprt, vendar na pogled vse štima, ni nekih hudih odstopanj. Vsekakor pa so deli za zamenjat, ne bi pa rad sestavljal in razstavljal stvar 100 krat. Če torej ima kdo kaj izkušenj s tem nadležnim ropotanjem, bi ga poprosil za pomoč.

Lep pozdrav, Miro.

To je delo za mojstra in NE za HOBI mehanika LP (mojster avto mehanik z mojsterskim izpitom) !! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Agregat popravlja PROFI oče. Se je pa Primec prijazno odzval prošnji in me poklical - virago sem servisiral pri njem. Sem naročil še nove lamele za sklopko in tesnila. Je pa rekel da bi znala glavna gred imeti zračnost levo desno in se zobniki lahko drsajo med sabo (glede na opisane simptome).

Vsekakor hvala za pomoč in ideje, Miro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Agegat sestavljen in motor teče. Imam pa star problem očitno z elektriko. Štarter se zavrti v prazno - ne more zagnati motorja. Kot da sploh ne bi bil povezan z agregatom. Pri elektriki mi dva kabla ne štimata. So nekaj predelovali in je zmeda.

Če ima kdo kakšno idejo - hvala vnaprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

mene pa zanima če se da na yamahi xvs 250 menjat bat motorja iz 250 na 535. Nekje na tujih forumih sem zasledil da se da ker sta oba enako velika in pašeta na enak menjalnik in ohišje.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

mene pa zanima če se da na yamahi xvs 250 menjat bat motorja iz 250 na 535. Nekje na tujih forumih sem zasledil da se da ker sta oba enako velika in pašeta na enak menjalnik in ohišje.

Lp

če kaj paše skupaj je 125 in 250

535 mašina je čisto nekaj drugega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!