Skoči na vsebino

Berik in Arlen Ness kolekcije


SiR

Priporočene objave

Če te res zanima, se mi cena zdi ugodna za dober dvodelni kombinezon. Se da dobiti ceneje ampak tisto mogoče na sejmih ali kaj podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem nov uporabnik in me res zanima, prej sem imel nick nec ampak se je nekak geslo izgubilo in sem moral nick spremeniti ker admin očitno nima casa za taksne stvari !!! Zaradi mene pa lahko objavo zbrisete, ampak se enkrat z tem prodajalcem nimam nič, razen tega da bom tam vrjetno kupil kombinezon, nikjer nisem dal strani prodajalca samo sliko tako da to za mene ni reklama!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že lani razmišljal, da bi se povezal z njimi in postal uradni uvoznik, pa nisem opazil, da bi pri nas toliko folka imelo oblečene Berikove zadeve......

Jih bom še res poklical, da se zmenimo za podrobnosti.

Izdelujejo tudi Arlen Ness, ki ga uvaža TC Motoshop. Verjetno uvažajo tudi Berik?

če boš pa rabil kontakt:

David Lee

Berik

mobile +852 3552 8100

david@greenstar.com.hk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, kako se dražijo tile Beriki. 2 sezoni nazaj so se na E-bay prodajali 2 delni Berik Moto GP Model LS2-246 za 399€ (sem ga nabavil tudi sam), med tem, ko je bila redna cena v trgovinah okoli 499€. 2 leti kasneje je za isti modeli redna cena že 629€ :?

Načeloma je kombinezon kar se udobja tiče zelo OK, zamera gre par cenenim detaljem (zaključki rokavov in hlačnic :( ), nepraktično sešita podloga v predelu golenskih ščitnikov (pri oblačenju vsakokrat popizdim, ker se pri oblačenju stopalo tam vedno zatakne in je pol jeba z ježki :headbang: ).

Podloga na jakni ni snemljiva-pralna in občutek imam, da je material podloge tudi nekvaliteten (po 2 sezonah je podloga na jakni precej obrabljena :cry: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel v TC, tam probal in kupil za 135ksit-znižan. Stestiral, zdrs po desni pri 60 km/h, zanemarljive praskice, zadovoljen. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Pozdravljeni.

Prosil bi, če bi mi znal kdo svetovat, kje bi lahko kupil usnjene motoristične hlače Berik, razen v TC Motoshop-u, kjer mi že 2 meseca obljubljajo, da jih bodo dobili, pa nič...

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berik ima online shop, kjer lahko naročiš določene modele. Če ti je uspelo preizkusiti številko, tako da veš katera ti ustreza lahko brez problema naročiš.

Zaradi istih težav kot jih imaš sam sem se odločil za zgoraj naveden način nakupa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berik ima online shop, kjer lahko naročiš določene modele. Če ti je uspelo preizkusiti številko, tako da veš katera ti ustreza lahko brez problema naročiš.

Zaradi istih težav kot jih imaš sam sem se odločil za zgoraj naveden način nakupa.

Mi ni uspelo preizkusiti prave številke, drugače bi jih že kupil. :(((

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm potem pa imaš malce dileme, saj ne svetujem kupovanje mačka v žaklju. Je pa tako, da če si preizkusil kakšne druge berikove hlače in so ti prav je velika verjetnost da ti bodo tudi željene bile.

Katere pa iščeš in katero številko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm potem pa imaš malce dileme, saj ne svetujem kupovanje mačka v žaklju. Je pa tako, da če si preizkusil kakšne druge berikove hlače in so ti prav je velika verjetnost da ti bodo tudi željene bile.

Katere pa iščeš in katero številko?

Iščem usnjena Berik hlače. Jakno sem že kupil, hlač pa ni bilo na zalogi. So rekli da jih dobijo naslednji teden, zdaj je pa že 2 meseca mimo, hlač pa še vedno ni! Mislim pa da bi moral imeti št. 50.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa greš v TC pa probaš kakšne hlače od Berikovih kombinezonov. Če ti je 50 prav potem tudi pri tistih preko neta ne bi smelo biti problemov. Samo bodi pozorn, da bodo tiste, ki jih probaš imele podobno količino strecha kot tiste, ki jih želiš kupit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kombinezonov so drugi modeli, kot pa tiste ki jih kupiš posebaj ;) Razlika je očitna, sprobano.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm mam oboje 52 pa oboje prav. Edina razlika je, da imajo od dvodelnega kompleta veš stretcha okoli pasu in tako dopuščajo večja nihanja v teži :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem sam sporbaval recimo 50št., me je pri hlačah od kombinezona stiskalo pod koleni, pri drugih (posebaj) ista številka pa ne.....

Nijanse so res male....samo kdaj pa kdaj so tudi te male, prevelike ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst si še kavbojk ne kupujem vsak let novih... Kombinzon mam pa star 12 let(Dainese) in ga ne mislim menjat dokler se mi ne ''znuca'' al pa mi začne res ogromno dnarja ostrajat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz kje si? Moja ima črne usnjene berikove št 50, sam pa imam 52, pa lahk probaš, če hočeš

Sem iz Zasavja. Bi te res prosil, če bi se jih dalo probat, če jih ne dobim ta teden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A ma kdo kakšne izkušnje z Arlen Ness kombinezoni? Preko interneta ogledujem model Lizzard (2 delen kombinezon).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kakšne izkušnje z Arlen Ness kombinezoni? Preko interneta ogledujem model Lizzard (2 delen kombinezon).

glede na to da je arlen ness v ameriki ful cenjen in da naj bi berik bil "kao" cenejša blagovna znamka arlen nessa pomoje dvomov nebi smelo bit glede kakovosti, design pa itak imajo ful dober pa v motogp tudi vozijo nekateri z njim, vsaj kawasaki ga je imel nekaj časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE_MAN: Kolega ima tudi njigovega dvodelca in je super zadovoljen z njim. Osebno bi ti skoraj priporočala obisk Bike expo-ta, kjer so lani prodajali AN kombinezone po smešno nizkih cenah..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so pa velikosti, številke. Mal cvikam da si nebi prevelikega oz premejhnega naroču. Ali lahko kje te kombinezone vidu pri nas da jih probam in potem naročim.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je samo, ker nimajo veliko modelov in ga je težko probat. Tudi sam sem iskal AN, pa so mi v TCju ponudili samo naročilo brez možnosti, da ga probam. Maš še enga dečkota iz MS, ki se oglasi tudi v LJ. Zelo fer model, on tudi drži nekaj Arlen Nessa. Kroji so mi super lepi - tko AN kot Berik.

Popravljeno . Popravil RenoRaines
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!