Skoči na vsebino

Berik in Arlen Ness kolekcije


SiR

Priporočene objave

Nekako v internetu ne najdem domače strani izdelovalca oblačil Arlen Ness, ki jih zadnje cajte prodajajo tudi v tistem novem motorističnem salonu pri BTC-ju...

Help?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi nekaj kar je na netu al pa premakni svojo rit do "tistega novega salona v BTCju"! :P :lol: :P :shock: :P :lol: 8) :wink:

(predlogi: Dainese, Axo, Alpinestar, ....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi nekaj kar je na netu al pa premakni svojo rit do "tistega novega salona v BTCju"! :P :lol: :P :shock: :P :lol: 8) :wink:

(predlogi: Dainese, Axo, Alpinestar, ....)

Saj se premikam tja, ampak rad bi kje prečekiral cel katalog...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi nekaj kar je na netu al pa premakni svojo rit do "tistega novega salona v BTCju"! :P :lol: :P :shock: :P :lol: 8) :wink:

(predlogi: Dainese, Axo, Alpinestar, ....)

Saj se premikam tja, ampak rad bi kje prečekiral cel katalog...

Greš "ke" pa na listku na kaki jakni pogledaš če majo gor kak svoj naslov naštampan, ... greš domov in če je bil gor preveriš na netu. :lol:

P.S.: Sym ma jebat ga mau te moram zajebavat! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:roll: To znamko prodajajo tudi pri Forstingerju v A, tam sem dobil tudi tanjši katalog :shock:

To je blo lansko jesen :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

google je odlicen iskalnik........ npr. :P  

najde celo :arrow:http://www.arlenness.com/main_flash.shtml

Shit fuck ... Se mto tudi že vidle, pa sem mislil, da je tisto druga firma.. ker ... no, okej, z povečevalom sem nekje skrito res našel linkico "Apparel and Stuff"... :oops: :oops:

Ice - tenksju..

PS: Za tale Google sem tudi že nekje slišal, ja :) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Sem bil v TC motoshop in probal dvodelni kombinezon BERIK, ki mi je ful hud (ravno prava velikost za mojo malenkost, pa še barve mi ful ustrezajo), sam so mel samo en dvodelen model za probat.

Ali mogoče veste še za kakšno štacuno kjer prodajajo te cune iz oči v oči(DAINESE vs. BERIK vs. ALPINESTARS vs. SPIDI ...), tako, da bi jih blo mogoče probat na enem mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Zdravo!

A veste te jakne od Arlen nessa&Berika v Tc-ju ne? Tiste ki so po 90 k.

No cene teh jaken so strašanske, zdej me pa zanima če pozna kdo trgovino v tujini kjer so cene baje 40 % nižje.

Hvala. lp grega

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Na forumu je bolj malo napisano na to temo pa sm odpru temo (iskalnik ni našu iste).

Ker bi rad kupil od Berik jakno me zanimajo vaši nasveti, izkušnje ipd. z BERIK firmo na splošno.

Zanimam se za: Berik 4285 tko da če kdo ve kaj več o njej je dobrodošlo da napiše... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na forumu je bolj malo napisano na to temo pa sm odpru temo (iskalnik ni našu iste).

Ker bi rad kupil od Berik jakno me zanimajo vaši nasveti, izkušnje ipd. z BERIK firmo na splošno.

Zanimam se za: Berik 4285 tko da če kdo ve kaj več o njej je dobrodošlo da napiše... :)

jaz imam dvodelni kombinezon berik in sem zelo zadovoljen, KeC pa ima z njim tudi bolj konkretne izkušnje (padec) in je tudi zadovoljen. za 500 € kolikor sem dal za njega (znižano) se mi zdi vreden nakupa, sploh ker mi sam kroj paše bolj kot dainese, spyke in arlen ness, ki sem jih probaval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra firma, kot je Pervy napisal preverjeno in stestirano :grim

Obneslo se je :OK:

Sem imel v mislih zamenjavo znamke ampak glede na sprobano in videno ostajam na Beriku, ker mi pri nekaterih ostalih proizvajalcih kroji pač ne ustrezajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra firma, kot je Pervy napisal preverjeno in stestirano :grim

Obneslo se je :OK:

Sem imel v mislih zamenjavo znamke ampak glede na sprobano in videno ostajam na Beriku, ker mi pri nekaterih ostalih proizvajalcih kroji pač ne ustrezajo.

Stvar okusa in filozofije. O kvaliteti ne bom razpravljal, ker smo o tem že govorili. Priznal pa bom, da ima Berik čudovite designe. :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se Berika tiče, ga imam eno sezono (kombinezon in rokavice)in zelo zadovoljen z njim. Na otip kvalitetno usnje, kvalitetna izdelava (filing pod roko je, da je boljše vse skup narejeno kot pri drugih znamkah, ki sem jih imel prilike sprobat)...pač tudi stvar ukusa!

Pa še Kecov "A-test" je prestal z odliko,koliko slišim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se Berika tiče, ga imam eno sezono (kombinezon in rokavice)in zelo zadovoljen z njim. Na otip kvalitetno usnje, kvalitetna izdelava (filing pod roko je, da je boljše vse skup narejeno kot pri drugih znamkah, ki sem jih imel prilike sprobat)...pač tudi stvar ukusa!

Pa še Kecov "A-test" je prestal z odliko,koliko slišim :D

Temu se reče ugoden nakup in zadovoljen kupec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Dobra firma, kot je Pervy napisal preverjeno in stestirano :grim

Obneslo se je :OK:

Sem imel v mislih zamenjavo znamke ampak glede na sprobano in videno ostajam na Beriku, ker mi pri nekaterih ostalih proizvajalcih kroji pač ne ustrezajo.

Kje si to nabavil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMOT - sicer pa jih imajo tudi pri nas, le cena je v redni prodaji višja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMOT - sicer pa jih imajo tudi pri nas, le cena je v redni prodaji višja :whistle:

Kakšna pa je izbira na IMOTu? Če se še spomniš, sem precej izvenjserijski. Mišice, sexualni žulj, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve leti nazaj je bila na splošno dobra le Berika pa ni bilo v velikih količinah. Ker pa gre za sejem pa se zna zgoditi, da še imajo kakšne izvenserijske številke.

Za letos pa ne vem kako je bilo glede Berika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna pa je izbira na IMOTu? Če se še spomniš, sem precej izvenjserijski. Mišice, sexualni žulj, ...

na takih sejmih dobiš ravno izvenserijske najceneje ker jim te ostajajo. ampak to pomeni mala številka ali velika, ne moreš kombinirat male hlače in jakne za dvometraše :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že lani razmišljal, da bi se povezal z njimi in postal uradni uvoznik, pa nisem opazil, da bi pri nas toliko folka imelo oblečene Berikove zadeve......

Jih bom še res poklical, da se zmenimo za podrobnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!