Jump to content

Berik in Arlen Ness kolekcije

Recommended Posts

• Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• antares

20

• Frips

16

• KeC

13

• Dolenc™

9

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Florentinski designer Riccardo Bernocchi, po katerem imenu je Berik znamka tudi poimenovana, je najprej ustvaril znamko Berik, nato pa še kupil ime Arlen Ness, ki je pred tem bilo v močni stagnaciji.

Berik novosti 2008 Antares

Arlen Ness novosti 2008. Antares

Posted Images

Berik mi je kul, moj 1. in edini 2 delni kombinezon.

mi je glih po meri. Novi modeli pa mi nekak niso, so preveč pisani k jelke, no razn mogoče enga k je bl črno -bel.

Predvsem me moti razpored barv ker so nametane po sredini in vse povprek. ni nekih lepih linij... no kakorkoli, leto 2008 bo bolj črno-belo. enako velja za motorje! :krneki:

Povedano na kratko.

Od 10 kupcev Dainese dobro stoji 8 kupcem; Berik in Arlen Ness pa 3 od desetih.

Jebalo te "dobro stoji" - men čisto vsak kombinezon zgleda, kot da se je motorist usral in ima v hlačnem predelu okoli riti 3-kilsko toplo rjavo 'figo'...

Najbolj kul so še vedno kavbojke in zraven usnjena jakna, kakorkoli obračaš. Ali pa BMW konbinezon Atlantis III. Vse drugo je grdi kič (namenjen dirkanju in poziranju).

:topic: Si vsekal mimo, samo to zgoraj je pozersko oblačilo!

Malo rberi to temo - zgleda, kot da kombinezoni niso namenjeni varnosti, pač pa "vredi zgledat"... ;)

Glede na letošnjo kolekcijo pri Dainese, mislim, da bi se lahko slednji šli učiti dizajna k Berik-u.

Berik pa krojenja k Dainese.

Antares

dizajn as in kaj? :blink: :?

berik in ness sta imeli do letos dve najbolj neokusno kičasti seriji oblačil takoj za Iconom.

tiste berikove jakne zgledajo ok edino, če jih navlečeš poleg kavbojk. kompletni kombinezoni zgledajo kot lizike v lunaparku.

zlat kombi :wub: njami

Edited by Nagaya

berik in ness sta imeli do letos dve najbolj neokusno kičasti seriji oblačil takoj za Iconom.

tiste berikove jakne zgledajo ok edino, če jih navlečeš poleg kavbojk. kompletni kombinezoni zgledajo kot lizike v lunaparku.

zlat kombi :wub: njami

Nekateri izmed kombinezonov bi z malo dodelave bili vseeno špica; celotna kolekcija si pa res ne zasluži ocene okusnosti, ker je bolj spominjala na turški bazar, kot moto oblačila.

Zadnja tri leta pa Dainese tudi meče take ven, da se vprašaš ali predloge izbirajo z anketo v Azerbajdžanu.

Antares

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kičast sem :evilgrin:

berik je rulz :worship: :worship: :worship: :worship:

Esmeralda in McDonalds tudi.

@Pervi...si ja...ampak ne bom okol govorila

Edited by Nagaya
  • 6 months later...

Dvodelni kombinezoni leta 2008.

LS2-2468-BK

Berik

LS2-3207-BK

Berik

LS2-5871-BK

Berik

LS2-5872-BK

Berik

LS2-4284-BK

Berik

LS2-4493-BK

Berik

LS2-5903-BK

Berik

LS2-5904-BK

Berik

Edited by antares
Samo, koliko od tega bo dostopno okoli Slo. trga ali vsaj v bližini? Lahko podaš tudi info.: kje se da kupiti :hmm: !

priporočam Valerisport.

Via S. Michele 90

31030 ALTIVOLE (TV) -

Tel 0039/ 0423 569484

info@valerisport.com

je dovolj blizu in ima veliko izbiro, poštene cene ter možnost naročila za Berik, Arlen Ness, Alpinestars, Spidi.