Skoči na vsebino

Berik in Arlen Ness kolekcije


SiR

Priporočene objave

Mogoče samo par modelov....pa še to če številko zadaneš.

pa saj ravno to naredi celo doživetje nakupa zanimivo. (zastonj loto-ni treba kupiti ticket).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

Pa še tolk prjazne trgovce imajo,...

Ko sem bil zadnjič tam, dve leti nazaj, so imeli navado oprezati kot ujede(za debelino denarnice), obrazložiti pa slabše kot na ljubljanski tržnici.

Znatno znatno bolje se obnese A-Cosmos gama center, ki pa ima samo motocikle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi neki povedat... zanimajo me velikosti... ubistvu me zanima primerjava velikosti Berik prot ostalim znamkam. so šteilke večje manjše kroji ožji? sm dons mal probavov pa me precej tišči čez rame tako 54 kot 56 samo da mi je 56 po ostalih delih telesa poj ze skorej presirok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berik ima dokaj majhne številke oz kroji so ozki. Posebaj hlače.

Če ti kroji ne pašejo, se boš moral ozreti po drugih znamkah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berik ima dokaj majhne številke oz kroji so ozki. Posebaj hlače.

Če ti kroji ne pašejo, se boš moral ozreti po drugih znamkah.

no sej to se mi je zdel... ker mi je blo čudn da bi me tko držal čez rame vpod rokami mi je pa vse visil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Mam Berik kombinezon dvodelni ki mi je v zgornjem delu zlo ozek, če dam spodaj še hrbteničnik pa sploh me špona, rokavi so malo široki na riti mam pa dost placa (za eno orenk polno plenico :unsure: ), ko si na motorju se seveda nagneš naprej in takrat pomoje tisti plac zgine sam pri hoji mal čudn zgleda, je pa še nov tko da vem da se bo gor mal še raztegnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam Berik kombinezon dvodelni ki mi je v zgornjem delu zlo ozek, če dam spodaj še hrbteničnik pa sploh me špona, rokavi so malo široki na riti mam pa dost placa (za eno orenk polno plenico :unsure: ), ko si na motorju se seveda nagneš naprej in takrat pomoje tisti plac zgine sam pri hoji mal čudn zgleda, je pa še nov tko da vem da se bo gor mal še raztegnu.

Ni vsak kombinezon za vsakega, glede na to, da imaš dvodelnega škoda, da nisi vzel zgornji del eno št. večji.

Če boš še kdaj kupoval pa raje probaj več firm, ker so si med seboj popolnoma različni modeli. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel dans v TCja, bli so zlo prjazni. Probov sem dva berika enga kravjega pa kenguru. Oba sta bla taka, da me je kr mal šokiral kako je lahko kombinezon dober in udoben. Nikjer nč ne veže, noge daš lahko skor za vrat, ful je lahek za noset, pa tud k pravjo da so ozki kroji, jst glih nisem med taozkimi, pa mi je bil k ulit.

Uglavnem čist hudu :), zdej morem sam še našparat za novga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

A mogoče kdo ve, kje v Sloveniji bi imeli takšen kombinizon na zalogi...namreč...rad bi ga sprobal, da lahko naročam v miru prek neta, ker sem zasledil na eni od znanih nemških online trgovin....da je kar precej znižan...

Model BERIK Laguna Seca LS1 3214

post-3980-1200310835.jpg

Če ima kdo istega....naj malo pove, če se njegova številka kombinizona ujema z drugimi konfekcijskimi št. v praksi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo kej povedat o kombinezonu Berik MGP (LS2-102-MGP). Je to original Berik al je to sam narejeno pod Berik licenco. Me zanima kvaliteta, saj je cenejši od Brikovega recimo GT-2.

Na izgled je vredu, le prevladuje napis MGP, berikov znakec pa je skrit nekje pod ovratnikom. Kakšen komentar, izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teško ga boš našel ker ta model ni več v prodaji, probaj kak drug kombinezon od berika, načeloma so si modeli istega proizvajalca podobni. Maš jih recimo v TCju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolenc.... :worship:

Sem se odločil, da obiščem ta teden TC...in probam nekaj številk.... nato pa naročanje omenjenega kombinizona...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni nujno, jest sem probal en berikov kombo št.50 mi je bil kot ulit. Nato pa probam še drug model, isto št. 50 in je bil prevelik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kar vzel MGP od Berika. Sem šel še enkrat probat, pa mi je še najbolj všeč. Je pa zelo tesen, tako da računam, da se bo raztegnil.

Zoki84, a se je tebi dost raztegnu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve, kje v Sloveniji bi imeli takšen kombinizon na zalogi...namreč...rad bi ga sprobal, da lahko naročam v miru prek neta, ker sem zasledil na eni od znanih nemških online trgovin....da je kar precej znižan...

Model BERIK Laguna Seca LS1 3214

post-3980-1200310835.jpg

Če ima kdo istega....naj malo pove, če se njegova številka kombinizona ujema z drugimi konfekcijskimi št. v praksi...

Živjo! Vem za trgovino ki ima precej berika na zalogi. Vem pa tudi za trgovca ki bi dal dobro ceno!!! Kontaktiraj me ne meil. lp Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je tesen je vredu, to se bo vse uleglo po tebi ko boš ene parkrat fajn zašvicu, pa ko ga boš prvič namazu.

Bol je problem če je predolg/prekratek, tle se pa malo težje pomaga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!