Skoči na vsebino

"ZAKLJUČNA FURA" Vzhodnega bloka


KeC

Priporočene objave

Malo na hitro ampak vseeno bo fajn:

V sodelovanju Štamperlov in Mariborčanov organiziramo zaključno furo tistih, ki še imajo pogum, da se kljub malce hladnejšemu vremenu vsedejo na motor.

KAJ: "Zaključna fura"

KDAJ: Sobota 3.11.2007. Zbor ob 10:00.

KJE in KAM: Zbor ob 10:00 na bencinski pumpi Logo, 500m severno od avtocestnega izvoza za Velenje-Žalec v smeri proti Velenju.

(glej karto spodaj)

Predvidoma proti Koroški in preko The Ceste do Gostišča Vida, kjer si bomo privoščili konkretno sobotno kosilo.

KDO: Vabljeni vsi, ki se vam da. :naughty: Prosim, da se mi prijavite do petka (PM ali GSM), da bomo lahko rezervirali kosila.

Še dodatne informacije. Za enduraše Zdrawc planira makadam ruto, če mu uspe skupaj spravit Zverino, tako da naj bi bilo poskrbljeno za vse okuse :D

V primeru večjega števila udeležencev se bomo razdelili v grupe. Okvirna cena kosila brez pijače je cca 7EUR (plačilo ob konzumaciji :D). Tura ne bo pretirano dolga. Načeloma računam, da bodo vsi udeleženci doma najkasneje nekje do 17.

SE VIDIAMO!!!!

post-3574-1193818777_thumb.jpg

P.S. Pirrulzu se opravičujem za uporabo naslovnega pojma. Se bomo zmenili za poravnavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pohvalno KeC da se trudiš ampak pomoje bom ob 10.00 še globoko v komi. sicer pa itak še ni dovol mrzlo. fure se delajo v toplem zaradi užitka in v mrzlem da vidiš če sploh preživiš, to sedaj je nekaj vmes kar je tak-tak bolj pussy stil :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm: :hmm:

Zdajle je cca 10.00 in zunaj 10 stopinj. Ni mi jasno kaj ljudi moti :hmm:

Sploh ni pomembno, jaz sem načeloma ZA :010 :OK:

Se bom pa do petka tudi uradno prijavil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bom v Slo....pridem.... :naughty:

Ah, točno, ti si napovedal Golico za ta termin. Ampak z Golice si do 10. lahko že nazaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, točno, ti si napovedal Golico za ta termin. Ampak z Golice si do 10. lahko že nazaj :whistle:

Sem mislil na kakšne čevape skočit... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seos,če bom do sobote uspel popravit zavore na avtu :headbang: pridem 100% lp

A nisi ti to nekaj kao "odzračeval" zavor že pred časom ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno tudi jaz pridem, vseeno bi pa rad prej vedu kje je to- The cesta!? Za The ovink vem kje je, to pa še nisem slišal.

100% potrdim v petek.

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo na hitro ampak vseeno bo fajn:

V sodelovanju Štamperlov in Mariborčanov organiziramo zaključno furo tistih, ki še imajo pogum, da se kljub malce hladnejšemu vremenu vsedejo na motor.

P.S. Pirrulzu se opravičujem za uporabo naslovnega pojma. Se bomo zmenili za poravna

Pa nooooooo, ... kaksen peh imam, vedno, ko organiziras fajn furo, Kec, sem nekje v tujinscini!

:evilgrin:

3.11. ob tem casu bom se veselo spala, ko pa se boste vracali, bom visoko nad oblaki, med Monterreyem in Mexico Cityjem ... se vam pa sigurno pridruzim ... v mislih.

Sicer bi v vsakem vremenu sla zraven.

Kaj se nekaj zmrdujete, ni ne prehladno, ne prezgodaj. Naj vam bo lepo!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nooooooo, ... kaksen peh imam, vedno, ko organiziras fajn furo, Kec, sem nekje v tujinscini!

:evilgrin:

3.11. ob tem casu bom se veselo spala, ko pa se boste vracali, bom visoko nad oblaki, med Monterreyem in Mexico Cityjem ... se vam pa sigurno pridruzim ... v mislih.

Sicer bi v vsakem vremenu sla zraven.

Kaj se nekaj zmrdujete, ni ne prehladno, ne prezgodaj. Naj vam bo lepo!

:winkiss:

Če pa ti ne moreš na furo, pol pa še jaz ne grem. Iz solidarnosti do tebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično se boste imeli - lepa turca.

Jaz sem včeraj vrgel na mrcino off road obutev (feltne in gume), tko da se danes začenja "zanimiv" del leta... jesensko švicanje po terenih... Je pa tudi res, da to pomeni, da se v soboto ne morem pridružit na temle zanimivem eventu. Pa ob otvoritveni furi potem spomladi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dodatne informacije. Za enduraše Zdrawc planira makadam ruto, če mu uspe skupaj spravit Zverino, tako da naj bi bilo poskrbljeno za vse okuse :D

Ewo mjene :whistle:

Zwerina v polnem pogonu, dans testnih 200km, tak da enduro fura bo B)

Jutri sledijo podrobnosti, ker me dajle preveč v prste zebe, da bi lahk pisal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo mjene :whistle:

Zwerina v polnem pogonu, dans testnih 200km, tak da enduro fura bo B)

Jutri sledijo podrobnosti, ker me dajle preveč v prste zebe, da bi lahk pisal

Glej da neoš zopet z praznim kufrom prišo... :naughty:

jaz bom itak mel nekaj zravn :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da ne boste mogli brez mene.... :naughty:

Ja na čevape pozabi, razen če si zadnjič mel premalo vode. Tokrat plavajo v Bosni :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!