Skoči na vsebino

Tušmobil


Priporočene objave

www.tusmobil.si

Meni se zdi ponudba kar izjemna. Vzameš paket v vrednosti nekje tam koliko si porabil do sedaj in imaš ogromno ugodnosti. Če vzameš paket za 50 EUR imaš vse mobilne telefone po ceni 1 EUR, tudi Nokio N95. Drugače pa tudi druge telefone ugodno.

Klici v vsa omrežja, tako znotraj Tušmobila, kot klici v Simobil, Mobitel in stacionarno omrežje imajo enako ceno in sicer 0,1 EUR/min.

A mislite, da bo pošteno zmešal štrene ostalima ponudnikoma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem vidu vceri letak in se mi zdi res noro :worship:

razmislam da bom sou na tus mobil cene so res dobre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj sem napisal v primeru da vzameš paket za 50 Eurov. Drugače pa najlepše vidiš vso ponudbo na najivoi strani kjer se cene mobitelov spreminjajo skladno s spremembo paketa v ponudbi.

Je pa še vedno ugodno. Najbolj mi je všeč eneka cena klicev v vsa omrežja, vključno s stacionarnim.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi telefoni so po 1€, pod pogojem, da sklenete naročniški paket tušmobil50 za 24 mesecev. Se pravi, najdražje in najdaljše.

Za ostale naročniške pakete, so telefoni dražji.

http://www.tusmobil.si - tuki se lahko pogledate točno.

simobil ma tudi vezavo za 2 leti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Najbolj mi je všeč eneka cena klicev v vsa omrežja, vključno s stacionarnim.

lp

Hola!

sej vem da sem malo čuden, ampak meni je pa še bolj všeč da pri SiMobilu za še malce nižjo ceno kot pri Tušmobilu (0,0918 EUR/min) kličem ostale ponudnike GSM, "naše" (SiMobilovce) pa po le 0,0209 EUR/min :naughty: mladina kot OrtoSmartovci pa do novega leta vsak dan zastonj SMSkajo, prav tako imajo znotraj omrežja SiMobil zastonj tudi pogovori med vikendi :)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

sej vem da sem malo čuden, ampak meni je pa še bolj všeč da pri SiMobilu za še malce nižjo ceno kot pri Tušmobilu (0,0918 EUR/min) kličem ostale ponudnike GSM, "naše" (SiMobilovce) pa po le 0,0209 EUR/min :naughty: mladina kot OrtoSmartovci pa do novega leta vsak dan zastonj SMSkajo, prav tako imajo znotraj omrežja SiMobil zastonj tudi pogovori med vikendi :)

Imaš moj podpis SIGURNO ostanem pri SI-mobulu še naprej,nikoli nisem bil pri(monopolistu) Mobitelu !!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi telefoni so po 1€, pod pogojem, da sklenete naročniški paket tušmobil50 za 24 mesecev. Se pravi, najdražje in najdaljše.

Za ostale naročniške pakete, so telefoni dražji.

http://www.tusmobil.si - tuki se lahko pogledate točno.

Torej je to 50 € x 24 mesecev = 1200 € v dveh letih? + še pogovori.

Eh jaz bom kar ostal pri mobitelu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej je to 50 € x 24 mesecev = 1200 € v dveh letih? + še pogovori.

Eh jaz bom kar ostal pri mobitelu.

Za en dober telefon se ne splača... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej je to 50 € x 24 mesecev = 1200 € v dveh letih? + še pogovori.

Eh jaz bom kar ostal pri mobitelu.

V tak znesek je že vključenih 1000 minut pogovorov mesečno (v vsa omrežja!!!) in 500 SMS in 50 MMS mesečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej je to 50 € x 24 mesecev = 1200 € v dveh letih? + še pogovori.

Eh jaz bom kar ostal pri mobitelu.

Ne vem od kje ti ta izračun. V tej ceni imaš toliko minutaže, da jo zelooo težko porabiš (kot ti je že napisal Sandokan). Kolega ima sedaj račun mesečno nekaj preko 100 EUR in se mu ta ponudba zdi izjemno ugodna saj če pogleda svoje klice naredi manj minutaže v različna omrežja +SMS +MMS. Jaz pa nimam tako velikega računa pa bi se mi še vedno splačal paket za recimo 30 EUR, saj tudi sam kličem veliko v različna omrežja in bi me tako manj stalo, saj je vseeno v katero omrežje zapravim to minuto, ker stane isto.

Popravljeno . Popravil Ganges
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz mobitela se najbrž kr splača

glede na to da plačujem okrog 25€ pa full mal kličem

kako pa je z številkami pol,recmo da grem iz mobtela na tuš a mi ostane ista cifra ?

mam penzjon paket katerega je naročnina5,99e minuta pogovora pa je 0,08763e

kar pomeni da pride pri mobitelu 200min pogovorov 17,526€+5,99€naročnina=23,516e

+100SMS je 0,08346 €x100=8.346

=31.862€+ddv

se pravi tušev paket za 20e bi pri mobitelu nanesel 31,856€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Številka se lahko komot prenese in ostane ista. Saj je to bilo že pred kakim letom ali več odločeno, da se številke lahko prosto prenašajo med operaterji. Kolikor sem zasledil na njihovi strani stane prenos številke 5 EUR.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej je to 50 € x 24 mesecev = 1200 € v dveh letih? + še pogovori.

Eh jaz bom kar ostal pri mobitelu.

Ne vem od kje ti ta izračun. V tej ceni imaš toliko minutaže, da jo zelooo težko porabiš (kot ti je že napisal Sandokan). Kolega ima sedaj račun mesečno nekaj preko 100 EUR in se mu ta ponudba zdi izjemno ugodna saj če pogleda svoje klice naredi manj minutaže v različna omrežja +SMS +MMS. Jaz pa nimam tako velikega računa pa bi se mi še vedno splačal paket za recimo 30 EUR, saj tudi sam kličem veliko v različna omrežja in bi me tako manj stalo, saj je vseeno v katero omrežje zapravim to minuto, ker stane isto.

iz mobitela se najbrž kr splača

glede na to da plačujem okrog 25€ pa full mal kličem

kako pa je z številkami pol,recmo da grem iz mobtela na tuš a mi ostane ista cifra ?

mam penzjon paket katerega je naročnina5,99e minuta pogovora pa je 0,08763e

kar pomeni da pride pri mobitelu 200min pogovorov 17,526€+5,99€naročnina=23,516e

+100SMS je 0,08346 €x100=8.346

=31.862€+ddv

se pravi tušev paket za 20e bi pri mobitelu nanesel 31,856€

Številka se lahko komot prenese in ostane ista. Saj je to bilo že pred kakim letom ali več odločeno, da se številke lahko prosto prenašajo med operaterji. Kolikor sem zasledil na njihovi strani stane prenos številke 5 EUR.

lp

Mobitel, Siol, Telekom --- ista pašta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
kakšna pa je kaj pokritost signala Tušmobila po Sloveniji? Čigave oddajnike uporabljajo? Mobitelove?

Lovi samo v Trgovinah TUŠ :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega ima sedaj račun mesečno nekaj preko 100 EUR in se mu ta ponudba zdi izjemno ugodna saj če pogleda svoje klice naredi manj minutaže v različna omrežja +SMS +MMS.

Madonca, 100eur jaz ne pokurim v 5 mesecih :whistle:

Drugače pa se mi zdi Tuš mobil ugoden morda za tiste, ki res veliko pretelefonirajo. Samo vprašanje je sedaj pokritost tega tuš mobila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna pa je kaj pokritost signala Tušmobila po Sloveniji? Čigave oddajnike uporabljajo? Mobitelove?

Imajo svoje + roaming pogodbo z Mobitelom, tko da lahk Mobitelove uporabljaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!