Skoči na vsebino

Ducati 848 2008


antares

Priporočene objave

Če pljuneš 14 tisočakov je tvoj. Sicer pa že imaš velikega brata pri hiši.

14 tisoč ? no sej 749 je bil tudi tm nekje.

Po moči in končni hitrosti bi bil manjši brat čist dovolj...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bel je res lep ...

... :grrr , beli ni lep. Pravzaprav je krasen :o ! Ščekiral prejšnji teden v Kliniki in ja, v živo je še lepši (in hujši :evilgrin: ). :grim

P.S.: Samo onega, ki je švasal alu-nihajko, bi blo treba nagnat nazaj v srednjo kovinarsko. Prvi letnik! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

zelo zelo lep motor vendar velika škoda, ker je iz dežele kvalitetne prizvodnje, in ker ima zvok (na posnetku) kot izpihovalnik jesenskega listja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo zelo lep motor vendar velika škoda, ker je iz dežele kvalitetne prizvodnje, in ker ima zvok (na posnetku) kot izpihovalnik jesenskega listja...

Jaz rečem da ga je slišat kot da bi star razštelan štedilnik(kajpak s vsem priborom v kuhinji) vrgel po stopnicah.

Ampak, jebemumatr da imam ta zvok najraje. Sploh če bi bil v garaži na 916 :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
Jaz rečem da ga je slišat kot da bi star razštelan štedilnik(kajpak s vsem priborom v kuhinji) vrgel po stopnicah.

Ampak, jebemumatr da imam ta zvok najraje. Sploh če bi bil v garaži na 916 :evilgrin:

heheh Baylis je za 1098r rekel, de ropota kot starinski šivalni stroj. Na grobniku ga je lepo slišat. ma dober sound. tud če ni več suhe sklopke k je tako jebačko rožljala.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheh Baylis je za 1098r rekel, de ropota kot starinski šivalni stroj. Na grobniku ga je lepo slišat. ma dober sound. tud če ni več suhe sklopke k je tako jebačko rožljala.....

Mislim, da ima 1098 še vedno suho sklopko. Manjši brat pa jo ima v oljni kopeli. Če se motim me popravite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ima 1098 še vedno suho sklopko. Manjši brat pa jo ima v oljni kopeli. Če se motim me popravite

Ne motiš se.

"Clutch Dry multiplate with hydraulic control"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz rečem da ga je slišat kot da bi star razštelan štedilnik(kajpak s vsem priborom v kuhinji) vrgel po stopnicah.

Ampak, jebemumatr da imam ta zvok najraje. Sploh če bi bil v garaži na 916 :evilgrin:

Res je škoda, ker 1098 nima več klasičnega zvoka 916 al pa996, kle so krivi pa rori, ker so jih zaradi konjenice speljali 2-1-2, in nima tistega ločenega bobnenja, tastari 916 so mel sam povezavo med roroma in imajo bistveno lepši zvok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Če kdo izmed lastnikov pogreša zvok sklopke na tem modelu, evo

mene je cimer pršu pogledat kaj se tko režim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...
  • 9 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Lep pozdrav. oglašam se, ker rabim pomoč. Namreč kupil bi Akrapoviče za mojo zverino in me zanimajo Titanium slip on, ki so bili original na 1098ali 1198. Pa nikjer ne najdem, ali so res bili v neki izvedbi, ker na izpuhu piše Ducati, se moraš priklonit, da vidiš Akrapovič in pokleknit da se izpiše titanium. Niso heksagonalni ampak zgledajo, kot ti Marmite kot prvogradnja. Če kdo ve kaj o tem, bi mu bil zelo hvaležen, saj se gre za cca. 500 EUR, ki je neki denar. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav. oglašam se, ker rabim pomoč. Namreč kupil bi Akrapoviče za mojo zverino in me zanimajo Titanium slip on, ki so bili original na 1098ali 1198. Pa nikjer ne najdem, ali so res bili v neki izvedbi, ker na izpuhu piše Ducati, se moraš priklonit, da vidiš Akrapovič in pokleknit da se izpiše titanium. Niso heksagonalni ampak zgledajo, kot ti Marmite kot prvogradnja. Če kdo ve kaj o tem, bi mu bil zelo hvaležen, saj se gre za cca. 500 EUR, ki je neki denar. Hvala

Taki izpuhi so bili original samo na modelu 1098R. Evo slikce kako izgledajo.

post-2615-0-87055800-1355625539_thumb.jpg

post-2615-0-56639800-1355625556_thumb.jpg

post-2615-0-91593400-1355625564_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!